„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Dáte si velbloudí moč? Řekneme vám, kde tuto muslimskou pochoutku sehnat a na co si dát pozor. Neporušuje její prodej euronormy? (+ foto)

Autor: MoonChild | Publikováno: 19.9.2017 | Rubrika: IMIGRACE
Ilustrace

Francouzský internetový obchod Store Muslim, který má sídlo v Saint-Etienne, nabízí svým zákazníkům mj. velbloudí moč. Toto zboží je popsáno následovně:

Velbloudí moč je jednou z přísad tradičního lékařství v mnoha zemích. Na Arabském poloostrově pacienti konzumují 100 ml velbloudí moči denně, a to jak samostatně, tak smíchanou s velbloudím mlékem. Tento lék prý zmírňuje nebo zcela odstraňuje řadu závažných onemocnění.
Velbloudí moč se zejména používá při léčbě kožních chorob, jako jsou pásový opar, svrab nebo kožní abscesy, bolestí zubů, očních poruchách, hadím uštknutí, ale také všech bolestí v břišní oblasti (především bolestí žaludku) a vředů. Velbloudí moč působí také proti lupům a používá se v šamponu, čímž vlasy získávají lesk. Může rovněž bránit žízni a hladu těm, kteří se s karavanou ztratí v poušti. Řada arabských vědců také tvrdí, že velbloudí moč má protinádorové účinky, zejména pokud jde o rakovinu jater.

Zájemci o velbloudí moč by si však měli dávat pozor na obsah lahvičky. V minulosti se už stalo, že dotyčný prodávající či výrobce nabízel pod velbloudí močí vlastní výměšky.

Zdroj: contre-info.com, dailymail.co.uk

Klíčová slova: zdraví  | islám  | Francie  | jídlo  | imigrace
6731 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny