„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Proslulé Britské listy přišly se šokujícími informacemi! Mužní muži mají psychické problémy. Ale nejen oni… Přinášíme děsivé srovnání! (+ foto)

Autor: Antonín Seruti | Publikováno: 25.11.2016 | Rubrika: ZDRAVÍ
Ilustrace

Britské listy nezklamaly své čtenáře, lačné intelektuální many, a předložily jim objevný text s názvem „Sexističtí muži trpí výrazně častěji psychickými poruchami“. V kratičkém příspěvku zazněla tak hluboká moudra, že je jen málokdo ze smrtelníků může bezezbytku proniknout.

Zmíněný myšlenkový nektar si dovolujeme otisknout v celém jeho rozsahu:

„Toxická maskulinita není špatná jen pro ženy. Velká meta analýza publikovaná v Journal of Counseling Psychology, vytvořená ze závěrů 78 výzkumů na podobné téma, jež celkově představují vzorek 20 tisíc mužů, dochází k poznání, že muži, kteří projevují maskulinní sklony, častěji trpí psychickými poruchami a častěji také hledají v této oblasti pomoc.“

S pokrokovými analýzami, nemluvě o těch „meta“, není radno se přít, proto nezbývá, než výsledky pokorně přijmout. My, kteří stále projevujeme jisté maskulinní, tj. mužné, sklony, byť třebas latentně, máme tedy důvod k zamýšlení. A pokud žádnou psychickou poruchou netrpíme, měli bychom si nějakou rychle najít.

Chceme-li se snad naší maskulinní úchylky zbavit (mimochodem, odkud se bere ten zlý tón Blistů vůči postiženým?), léčba je nasnadě: půjčme si od našich žen a milenek kalhotky a punčošky, a zařaďme se tak do zástupů zdravých jedinců. Že to bylo dříve považováno přinejmenším za nevkusné? Nebuďte včerejší! Nejnovější meta analýzy ukazují, že se tak projevují jedinci překypující zdravím. Stejný druh zdraví je pak zcela jistě vlastní redaktorům Britských listů.

Zdroj: blisty.cz

Klíčová slova: zdraví  | politická korektnost  | Homosexualismus  | ženy
6220 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny