„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Rudo-zelení šílenci vládnoucí ve Stockholmu způsobili nebývalou dopravní kalamitu a ohrozili životy lidí! Magistrát zavedl „genderově vyvážený“ přístup při odklízení sněhu… Přečtěte si, jak to skončilo (+ foto)

Autor: Antonín Seruti | Publikováno: 16.11.2016 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Genderová politika stockholmského magistrátu způsobila v dopravní kalamitu v hlavním městě. To se nedokázalo v duchu „genderově vyváženého“ přístupu vypořádat s přívalem sněhu. Při vzniklé situaci došlo i k ohrožení lidských životů, neboť vozy záchranné služby měly potíže dostat se k potřebným.

Stockholmský magistrát, kde vládne levicová koalice, přijal v loňském roce na podnět feministických skupin rozhodnutí o „genderově vyváženém“ odklízení sněhu. Feministky argumentovaly tím, že většina řidičů jsou muži, a proto přednostní odklízení sněhu na silnicích je diskriminací žen a projevem sexismu, které častěji používají chodníky.

Dřívější postup, kdy byl sníh přednostně odklízen z hlavních tahů ve městě a silničního okruhu, tedy nyní nahradil „genderově vyvážený“ přístup, který se zaměřil na chodníky. Vše skončilo katastrofou, která se dotkla statisíců lidí. Auta stála v hodinových frontách, vázlo zásobování a městská hromadná doprava, vozy záchranní služby měly problém se dostat k potřebným…

Stockholmská policie uvedla, že taková situace ohrožuje životy lidí, a označila ji za „zoufalou“.

Stockholm 2016

Zdroj: breitbart.com, thelocal.se

Klíčová slova: politická korektnost  | Švédsko  | gender
3484 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny