„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Švédové navzdory skutečnosti: u nás žádné no-go zóny neexistují! zlobí se na Maďary. Tak skončí každý mozek postižený sluníčkářstvím (+ foto)

Autor: Emil Sádlo | Publikováno: 26.9.2016 | Rubrika: IMIGRACE
Ilustrace

Švédské velvyslanectví v Maďarsku protestuje proti brožurce vydané maďarskou vládou, v níž je vyobrazeno několik evropských zemí, včetně Švédska, jako místa, kde jsou „stovky čtvrtí, do které se nemá chodit (no-go)“.

Brožurky jsou součástí vládní kampaně před referendem 2. října, ve kterém se mají Maďaři vyjádřit, jestli souhlasí s přerozdělením imigrantů z Itálie a Řecka.

V brožurce jsou na mapě označeny Stockholm, Malmö, Londýn, Brusel, Marseille a Berlín jako města, kde existují místa, nad nimiž „státní úřady nemají kontrolu a kde takřka neplatí zásady evropských společností“.

Švédské velvyslanectví prohlásilo, že taková místa ve Švédsku nejsou, a proti brožurce oficiálně protestovalo.

Švédská policie ve své zprávě z letošního února označila patnáct čtvrtí ve Švédsku jako místa, která jsou „zejména ohrožená“ chudobou a kriminalitou. V posledních týdnech švédská média informovala o stovkách podpálených automobilů v různých švédských městech, mj. v Malmö.

Maďarská brožurka - No-go zóny

Zdroj: thelocal.se

Klíčová slova: islám  | Maďarsko  | Švédsko  | imigrace  | kriminalita
2957 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Íránský útok na tankery? Japonci zpochybňují americkou a saúdskoarabskou propaganduDvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volíČetba knih způsobuje změny v mozku!Svět se mění. K lepšímu? Pride 1959 vs Pride 2019

ePortal.cz

Naprosto neuvěřitelné vyjádření ministra vnitraRobinson musí zmizet. Je málo pokrokový

euPortal.cz

Jak chce EU a Německo postavit Rakousko do latě kvůli jeho vztahům k RuskuŠestnáctiletou dívku z Terezína dnes kolem poledne znásilnil na poli u Lukavce v Ústeckém kraji africký migrant!

Eurabia.cz

Díky infiltraci bavorských mešit českou antiislamistkou Křížkovou jsme potvrdili propojení pražských islamistů na ty v MnichověJak Salvini «obrátil» katolické voliče?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životSilnější než chemoterapie: Bylinka na rakovinu, která vám roste přímo pod nosem

euServer.cz

Probíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracieMůže vůle 1/3 občanů přetlačit vůli 2/3 občanů?

ParlamentniListy.cz

Okamuru nas*al ČRo! Co jsem si to dovolil říct, že ji znásilnil migrant z Afriky? Šílená jízda redaktorky, doufám, že ten rozhovor odvysílajíLhal primátor Hřib? A bojová porada Čižinského s Minářem před Letnou, máme FOTO
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny