„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Barevný svět! Známý černošský aktivista napadl bílého studenta holí a stěžoval si na bílé násilí (+ video)

Autor: MoonChild | Publikováno: 24.9.2016 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Nechvalně známý černošský aktivista Ntokozo Qwabe, který si v téměř každé druhé větě stěžuje na „koloniální útlak“ a „rasismus“, napadl během přednášky práva holí bílého studenta.

K celé události došlo na Univerzitě v Kapském Městě. Ntokozo Qwabe narušil přednášku práva, když vrhl dovnitř se skupinou dalších tančících a zpívajících bojovníků proti „rasismu“. Jejich počínání natáčel jeden z bílých studentů na telefon, což vzbudilo nelibost černošských aktivistů, kteří se mu v tom snažili bránit. Jejich vůdce Ntokozo Qwabe svou holí nakonec na bílého studenta zaútočil a telefon mu rozbil.

Ntokozo Qwabe později na svém facebookovém profilu popřel, že se dopustil útoku a zničil majetek jednoho ze studentů:

Není pravdou, že jsem „napadl“ a „udeřil holí“ bílého studenta během naší včerejší [akci] za zrušení povýšenecké právnické fakulty UCT [Univerzity v Kapském Městě].

I když bych si přál, abych nebyl dobrým práva dbalým občanem a vypráskal bílé apartheidní osadnické nároky z toho bastarda, který nás pořád nahrával bez našeho souhlasu, ale tak se nestalo, jak informují média.

Jinak prosím, přestaňte nás unavovat tímhle malicherným nesmyslem, s kterým přišla média. Zatímco se říká, že pokyn k nahrávání přišel od děkanky práv (úplně barevné ženy!) [Qwabe pro ženu používá „genderově korektní“ pojem „womxn“], tak my máme jasno, že se nebudeme podvolovat takovému bílému násilí. Násilné antropologizování projevů černé bolest bez souhlasu černých lidí je staré jako osadnická koloniální nadvláda sama. Odmítáme dál fungovat pod bílým pohledem!

Černošský aktivista Ntokozo Qwabe svým asociálním chováním nechvalně proslul už v minulosti. Např. když získal Rhodesovo stipendium, jež mu umožnilo studovat práva na Oxfordské univerzitě, využil této příležitosti k tomu, aby vyvolal kampaň za odstranění sochy Cecila Rhodese, tedy mecenáše stipendia, z Koleje Oriel. Kampaň sice skončila nezdarem, ale způsobila Oxfordské univerzitě značné finanční ztráty.

Zdroj: breitbart.com

Klíčová slova: pravdoláska  | Afrika  | rasismus
3157 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxi

ePortal.cz

Celonárodní karanténa je cestou do pekel. Apelujme i v této pozdní hodině na politiky, aby okamžitě otevřeli školy, obchody i restauraceKoronavirus jako chřipka, neomarxismus jako mor

euPortal.cz

Virus totálního blbství: USA se zničí samy. Učit se budete jen o islámu a černoších. Pryč s hnusnou evropskou rasistickou klasikou! Na sever Čech přichází stále více Romů ze Slovenska. Za stěhováním jsou hlavně výrazně vyšší sociální dávky a pro muže dostupná práce načerno

Eurabia.cz

Byla to ministryně za KDU-ČSL, kdo zrušil českou civilní obranu a proto jsme dnes bez ochranyKorona: Došlo na imigranstké čtvrti. "Tyranie menšiny"! Povolat armádu !

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Podpora migrace na západě Evropy kvůli zjevné neochotě migrantů podrobit se omezením, zkomplikuje průběh epidemie. Co se stane, až následná hospodářská krize omezí jejich sociální podporu...Přežije EU pandemii?

ParlamentniListy.cz

Politickým neziskovkám už ani korunu! Padla výzva premiérovi. A je zde otevřený dopisSlavný Čech udeřil: Karanténa? Teď můžete pozorovat, kdo je kokot. Největší bojovníci za něčí práva a za menšiny řvou, že nemůžou chodit ven!
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny