„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Barevný svět! Známý černošský aktivista napadl bílého studenta holí a stěžoval si na bílé násilí (+ video)

Autor: MoonChild | Publikováno: 24.9.2016 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Nechvalně známý černošský aktivista Ntokozo Qwabe, který si v téměř každé druhé větě stěžuje na „koloniální útlak“ a „rasismus“, napadl během přednášky práva holí bílého studenta.

K celé události došlo na Univerzitě v Kapském Městě. Ntokozo Qwabe narušil přednášku práva, když vrhl dovnitř se skupinou dalších tančících a zpívajících bojovníků proti „rasismu“. Jejich počínání natáčel jeden z bílých studentů na telefon, což vzbudilo nelibost černošských aktivistů, kteří se mu v tom snažili bránit. Jejich vůdce Ntokozo Qwabe svou holí nakonec na bílého studenta zaútočil a telefon mu rozbil.

Ntokozo Qwabe později na svém facebookovém profilu popřel, že se dopustil útoku a zničil majetek jednoho ze studentů:

Není pravdou, že jsem „napadl“ a „udeřil holí“ bílého studenta během naší včerejší [akci] za zrušení povýšenecké právnické fakulty UCT [Univerzity v Kapském Městě].

I když bych si přál, abych nebyl dobrým práva dbalým občanem a vypráskal bílé apartheidní osadnické nároky z toho bastarda, který nás pořád nahrával bez našeho souhlasu, ale tak se nestalo, jak informují média.

Jinak prosím, přestaňte nás unavovat tímhle malicherným nesmyslem, s kterým přišla média. Zatímco se říká, že pokyn k nahrávání přišel od děkanky práv (úplně barevné ženy!) [Qwabe pro ženu používá „genderově korektní“ pojem „womxn“], tak my máme jasno, že se nebudeme podvolovat takovému bílému násilí. Násilné antropologizování projevů černé bolest bez souhlasu černých lidí je staré jako osadnická koloniální nadvláda sama. Odmítáme dál fungovat pod bílým pohledem!

Černošský aktivista Ntokozo Qwabe svým asociálním chováním nechvalně proslul už v minulosti. Např. když získal Rhodesovo stipendium, jež mu umožnilo studovat práva na Oxfordské univerzitě, využil této příležitosti k tomu, aby vyvolal kampaň za odstranění sochy Cecila Rhodese, tedy mecenáše stipendia, z Koleje Oriel. Kampaň sice skončila nezdarem, ale způsobila Oxfordské univerzitě značné finanční ztráty.

Zdroj: breitbart.com

Klíčová slova: pravdoláska  | Afrika  | rasismus
2761 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Íránský útok na tankery? Japonci zpochybňují americkou a saúdskoarabskou propaganduDvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volíČetba knih způsobuje změny v mozku!Svět se mění. K lepšímu? Pride 1959 vs Pride 2019

ePortal.cz

Naprosto neuvěřitelné vyjádření ministra vnitraRobinson musí zmizet. Je málo pokrokový

euPortal.cz

V devadesátých letech probíhal poměrně ostrý boj mezi dvěma skupinami: a) havlisté chtěli všechno rozdat nadnárodním korporacím, b) klausovci chtěli vytvořit vrstvu domácích podnikatelů a národní kapitalismusPokud by nebyl ministrem vnitra Hamáček, tak standardní ministr vnitra by měl po německé vládě požadovat vysvětlení, proč z Německa vyhoštěný imigrant znásilňoval v ČR

Eurabia.cz

Díky infiltraci bavorských mešit českou antiislamistkou Křížkovou jsme potvrdili propojení pražských islamistů na ty v MnichověJak Salvini «obrátil» katolické voliče?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životSilnější než chemoterapie: Bylinka na rakovinu, která vám roste přímo pod nosem

euServer.cz

Probíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracieMůže vůle 1/3 občanů přetlačit vůli 2/3 občanů?

ParlamentniListy.cz

Okamuru nas*al ČRo! Co jsem si to dovolil říct, že ji znásilnil migrant z Afriky? Šílená jízda redaktorky, doufám, že ten rozhovor odvysílajíLhal primátor Hřib? A bojová porada Čižinského s Minářem před Letnou, máme FOTO
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny