„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Švédští policisté ze strachu hromadně odcházejí od policie. Gangy imigrantů se mohou smát (+ video)

Autor: MoonChild | Publikováno: 23.9.2016 | Rubrika: IMIGRACE
Ilustrace

Ve švédských policejních složkách trvá krize. Podle zprávy televizní stanice NRK odchod od policie zvažuje až osmdesát procent jejích příslušníků a řada z nich tak už učinila.

Z důvodu narůstající kriminality zvažuje až 80 % švédských policistů odchod od policie.

Situace v této skandinávské zemi se každým dnem zhoršuje. Neuplyne den, aby na veřejnost nepronikly informace o hořících autech, znásilněných ženách nebo útocích na policisty, jichž se dopouštějí gangy přistěhovalců, ať už házením kamenů nebo i zápalných láhví.

Do některých čtvrtí už z důvodu vlastní bezpečnosti ani nejezdí policejní hlídky. Největší kriminalita vládne ve čtvrtích velkých měst, jako jsou Stockholm nebo Göteborg, kde žijí imigranti nebo jejich potomci.

„Právě zažíváme velkou krizi. Mnoho našich kolegů se rozhodlo odejít. Proto nebudeme schopni vést vyšetřování a nebudeme mít čas vyjíždět ke všem zásahům. Kvůli zhoršeným pracovním podmínkám si mnoho kolegů hledá jinou práci,“ uvedl seržant Peter Larsson.

Švédská policie není evidentně na potírání kriminality dělaná. Její příslušníci se patrně domnívali, že to jsou samé parády, přehlídky, pochody… jako např. letošní homosexuální Paráda hrdosti ve Švédsku. Taková policie je bezesporu důvodem k velkým obavám, ovšem nikoliv na straně kriminálníků, nýbrř běžných občanů.

Zdroj: breitbart.com

Klíčová slova: justice  | islám  | Švédsko  | imigrace
3363 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxiTak tohle nedokážete! Greta prý vidí oxid uhličitý pouhým okem!Hrdinové z Antify proti důchodkyni s chodítkem (+ video)Na antirasistické konferenci zakázali bělochům pokládat otázkyGreta není první! Už před 27 lety tleskali světoví potentáti holčičce, která nechtěla dýchat vzduch a kupodivu dodnes blahobytně žije (+ video)

ePortal.cz

Jak Palestinci oficiálně oslavují vrahy a teroristyg

euPortal.cz

Kavárna a Kurdové: Sedmero lží a iluzí. Jak se s tím vším srovnají? Svět je zase naruby. Vše, co si lepšolidé o světě mysleli, byla nepravdaKde asi soudruzi dělají s eurem chybu?

Eurabia.cz

V Brně na ZŠ Vejrostova propagují dětem lásku k islámu!Orbán: Pokud Turecko pustí imigranty, použijeme na hranicích sílu!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Proč si Karel Gott získal národ a proč původní pokus mediálního mainstreamu a některých politiků prezentovat jej jako "rozporuplnou osobnost" skončil fiaskem, trapnými výlevy několika jedincůSmrt fake news

ParlamentniListy.cz

Bomba: Xaver vypustil utajované VIDEO semináře o financování ČT. Trapné ticho, výmluvy, chybějící sumyMladí se učí stávkovat v patnácti. Důchodcům to ještě pořádně osladí. Václav Cílek o tom, že se blíží zásadní společenský rozkol
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny