„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Švédští policisté ze strachu hromadně odcházejí od policie. Gangy imigrantů se mohou smát (+ video)

Autor: MoonChild | Publikováno: 23.9.2016 | Rubrika: IMIGRACE
Ilustrace

Ve švédských policejních složkách trvá krize. Podle zprávy televizní stanice NRK odchod od policie zvažuje až osmdesát procent jejích příslušníků a řada z nich tak už učinila.

Z důvodu narůstající kriminality zvažuje až 80 % švédských policistů odchod od policie.

Situace v této skandinávské zemi se každým dnem zhoršuje. Neuplyne den, aby na veřejnost nepronikly informace o hořících autech, znásilněných ženách nebo útocích na policisty, jichž se dopouštějí gangy přistěhovalců, ať už házením kamenů nebo i zápalných láhví.

Do některých čtvrtí už z důvodu vlastní bezpečnosti ani nejezdí policejní hlídky. Největší kriminalita vládne ve čtvrtích velkých měst, jako jsou Stockholm nebo Göteborg, kde žijí imigranti nebo jejich potomci.

„Právě zažíváme velkou krizi. Mnoho našich kolegů se rozhodlo odejít. Proto nebudeme schopni vést vyšetřování a nebudeme mít čas vyjíždět ke všem zásahům. Kvůli zhoršeným pracovním podmínkám si mnoho kolegů hledá jinou práci,“ uvedl seržant Peter Larsson.

Švédská policie není evidentně na potírání kriminality dělaná. Její příslušníci se patrně domnívali, že to jsou samé parády, přehlídky, pochody… jako např. letošní homosexuální Paráda hrdosti ve Švédsku. Taková policie je bezesporu důvodem k velkým obavám, ovšem nikoliv na straně kriminálníků, nýbrř běžných občanů.

Zdroj: breitbart.com

Klíčová slova: justice  | islám  | Švédsko  | imigrace
3154 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Váš příspěvek porušuje právo šaría, vzkázal známé aktivistce... Twitter. Její odpověď byla dost drsnáChaluhy, třeste se! Bílí dredaři ve skutečnosti šíří rasismus. Taková je dikce nového stupně politické korektnosti (+ foto)Ruské špičky: USA nemají prostředky k nátlaku na politiku RuskaEuroopilec Juncker si užívá za naše peníze! Vůbec se s tím nemazlí. Podívejte se, jak si žije šlechta, poddaníBrutalita francouzské policie. Milovníci demokracie mlčí, není to v Rusku (+ foto)

ePortal.cz

Správnej chlap je ženskáDotační socialismus nás žene do pekel

euPortal.cz

Evropský parlament přichází s dalším nástrojem, kterým bude trestat "neposlušné" členské státy. Byli jsme před Bruselem, budeme i po němTo už je vážně jak za bolševika. BIS bude u nás určovat, co se bude učit ve školách!

Eurabia.cz

Lukáš Lhoťan komentuje: "Před německou 4. říši nás ochrání pouze USA aneb co nedokázal Hitler plní se skrze EU"Poslanec Bundestagu chce reformu EU - v partnerství s Ruskem

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Čtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...

ParlamentniListy.cz

Komentátorka nejen o „lepšolidech“: Profesor Putna! Akademik, intelektuál, elita národa, řeklo by se... A on označí prezidenta za „směšného ožralu“. To mluví za svéChcete slyšet moje názory, nebo svoje? Já mohu odejít! Filip se pořádně rozčílil na moderátorku Českého rozhlasu
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny