„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Stále více Ukrajinců pašuje do Evropy nelegální imigranty

Autor: Testosteron | Publikováno: 20.9.2016 | Rubrika: IMIGRACE
Ilustrace

Italský tisk informuje, že pašování imigrantů do Evropy se věnuje stále více ukrajinských námořníků, kapitánů jachet atp. Zaměstnávají je gangy pašeráků.

Ne každý imigrant si může služby ukrajinských pašeráků dovolit. Cena bezpečného a luxusního proniknutí do Evropy na jachtě nebo jiné lodi se pohybuje od šesti do osmi tisíc dolarů.

Italský policie zadržela na začátku září dva Ukrajince a obvinila je z pokusu o propašování do Itálie 50 Pakistánců na dvaceti metrové jachtě. Od začátku roku 2015 italská policie zadržela přinejmenším 65 Ukrajinců podezřelých z pašování lidí. Dva z nich ve věku 21 a 25 let se plavili pod tureckou vlajkou na lodi, která pravděpodobně vyplula z Turecka.

Zástupce italské policie sdělil, že případy s účastí ukrajinských námořníků a luxusních lodí jsou stále častější. Podle něj si někteří Ukrajinci snaží vydělat, aby mohli opustit svoji vlast.

Jen v letos k břehům Itálie dorazilo 93 000 imigrantů. Navíc se v Libyi nachází 235 000 imigrantů, kteří čekají na příležitost, aby se mohli dostat do Itálie. Tato čísla uvedl zvláštní zmocněnec OSN v Libyi Martin Kobler.

 

Zdroj: La Stampa, Reuters

Klíčová slova: Itálie  | Ukrajina  | Afrika  | imigrace
2327 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Dvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volíČetba knih způsobuje změny v mozku!Svět se mění. K lepšímu? Pride 1959 vs Pride 2019Bilderberg! Známe agendu a účastníky letošního setkání šedých korifejů ve Švýcarsku

ePortal.cz

Jestli si u nás Putin někoho platí, tak je to tenhle joudaVrchol barbarství, Palestinci spalují izraelskou zemi

euPortal.cz

Boj sluníčkářů, neomarxistů a elitářů proti vlastencům a normálním hodnotám se přiostřuje. Dokonce napadli nedávno i Ladislava Jakla... Pomozte nám proto prosímVšechny polistopadové vlády bohužel nechaly zbídačit a chátrat českých venkov a zničit české zemědělství

Eurabia.cz

Studie: brutální islamizace v britských věznicíchImigranti v detenčním centru se vzbouřili: chtějí kapesné

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životSilnější než chemoterapie: Bylinka na rakovinu, která vám roste přímo pod nosem

euServer.cz

Probíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracieMůže vůle 1/3 občanů přetlačit vůli 2/3 občanů?

ParlamentniListy.cz

Pamatujete intervence? ČNB nyní podle Markéty Šichtařové chystá ještě větší hloupostMoravec chtěl pitvat Babišův audit, ale narazil. A zněla Havlova slova
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny