„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Hillary is sick! Zastánci „konspiraček“ měli asi pravdu. Nabízíme vyvážený pohled z leva i z prava na Hillary Clintonovou (+ video)

Autor: Antonín Seruti | Publikováno: 12.9.2016 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Lidé, kteří poukazovali na zdravotní problémy demokratické prezidentské kandidátky Hillary Clintonové, byli zprvu, jak je zvykem, obviňováni ze šíření konspiračních teorií. Postupem času se ale i tu a tam novináři hlavní stoky začali pozastavovat nad jejím divným chováním.

Mezi těmi, kdo se domnívá, že Clintonová trpí skrývanou nemocí, konkrétně Parkinsonovou chorobou je americký lékař Ted Noel. Ten svá pozorování shrnul v desetibodové zprávě.

Poslední událost, která opět rozvířila dohady o zdravotním stavu Clintonové, byla její nevolnost během vzpomínkové akce u příležitosti 11. září v New Yorku. Její volební štáb vydal prohlášení, že to bylo způsobeno vedrem.

Zdá se, že to ale už nemůže uspokojit ani zmíněné novináře z hlavní stoky. Chris Cillizza z Washington Post, který ještě před několika dny napsal článek „Můžeme už přestat mluvit o zdraví Hillary Clintonové?“, v němž se vysmíval „spikleneckým teoriím“, nyní napsal: „Ze zdraví Hillary Clintonové se stává skutečný problém v prezidentské kampani“. V tom si dokonce klade „konspirační“ otázky.

My nabízíme tři úhly pohledu a necháváme na čtenářích, aby si odpověděli, zda otázky ohledně zdravotního stavu Hillary Clintonové jsou skutečně projevem „konspirační“ mysli.

Z prava:

Z leva:

Zdroj: breitbart.com, infowars.com

Klíčová slova: média  | manipulace  | volby USA
4679 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny