„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Knížecí rady policie: Ženy a děvčata, noste tenisky! To prý zabírá proti znásilnění… My ale doporučujeme něco jiného (+ foto)

Autor: Spectrum13 | Publikováno: 12.9.2016 | Rubrika: IMIGRACE
Ilustrace

Německý Spolkový kriminální úřad vydal zvláštní pokyny pro německé ženy, jak se mohou vyhnout znásilnění. Měli by nosit tenisky místo bot na vysokých podpatcích.

Šéf Spolkového kriminálního úřadu (BKA) Holger Muench dříve přiznal, že „existuje spojitost mezi měřítkem tohoto jevu [sexuálních deliktů] a velkým počtem imigrantů v roce 2015“.

BKA proto nyní ženám a dívkám nabízí řešení, jak se mohou vyhnout těmto nemilým zážitkům.

Zaprvé, se mají vyhýbat nebezpečným situacím a důvěřovat svým předtuchám, pokud uvidí nebezpečnou skupinu mužů.

Mají být mj. připraveny obejít širokým obloukem případné nebezpečí. Proto je nejlepší nosit tenisky nebo jinou sportovní obuv místo lodiček na vysokých podpatcích, díky čemuž lze lépe utíkat.

Pokud však přesto dojde ke konfrontaci, je nejlepší se bránit (zasáhnout útočníka do genitálií) a hlasitě křičet.

Při používání mobilního telefonu se nemají ženy a dívky soustředit pouze na volání či psaní zpráv, ale také aktivně pozorovat okolí. Je vhodné vyvarovat se alkoholu, drog atp.

My ženám a dívkám však místo omezování své svobody nabízíme její obranu:

Take a gun, Girl!

Zdroj: freiezeiten.net

Klíčová slova: Německo  | svoboda  | zbraně  | ženy  | imigrace
6697 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Dvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volíČetba knih způsobuje změny v mozku!Svět se mění. K lepšímu? Pride 1959 vs Pride 2019Bilderberg! Známe agendu a účastníky letošního setkání šedých korifejů ve Švýcarsku

ePortal.cz

Jestli si u nás Putin někoho platí, tak je to tenhle joudaVrchol barbarství, Palestinci spalují izraelskou zemi

euPortal.cz

Boj sluníčkářů, neomarxistů a elitářů proti vlastencům a normálním hodnotám se přiostřuje. Dokonce napadli nedávno i Ladislava Jakla... Pomozte nám proto prosímVšechny polistopadové vlády bohužel nechaly zbídačit a chátrat českých venkov a zničit české zemědělství

Eurabia.cz

Studie: brutální islamizace v britských věznicíchImigranti v detenčním centru se vzbouřili: chtějí kapesné

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životSilnější než chemoterapie: Bylinka na rakovinu, která vám roste přímo pod nosem

euServer.cz

Probíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracieMůže vůle 1/3 občanů přetlačit vůli 2/3 občanů?

ParlamentniListy.cz

Pamatujete intervence? ČNB nyní podle Markéty Šichtařové chystá ještě větší hloupostMoravec chtěl pitvat Babišův audit, ale narazil. A zněla Havlova slova
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny