„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Seruti děsí spoluobčany: Víme, jak by vypadalo dítě ministra Dienstbiera jr. a soudružky Šiklové! Pokud máte slabé nervy nebo jste zrovna pojedli, tak se na TO raději nedívejte (+ video)

Autor: Antonín Seruti | Publikováno: 8.9.2016 | Rubrika: VIDEO
Ilustrace

Na Massachusettské univerzitě konalo setkání se spisovatelkou Christinou Hoffovou Sommersovou, která kritizuje směřování současného feminismu, konzervativním novinářem Milem Yiannopoulosem a komikem Stevenem Crowderem.

Předmětem setkání byla diskuse ohledně politické korektnosti na vysokých školách. Akci hned od začátku narušovali/y levicoví/é aktivisté/ky, feministi/ky a další deklaratorní milovníci/ce svobody a nejrůznějších práv, kteří/répřednášejícím očividně upírali/y právo na svobodu projevu.

Na záběrech ze setkání se nám mj. podařilo objevit dítě, které by pravděpodobně vzešlo z (ne)pohlavního styku mezi ministrem osvícení Jiřím Dienstbiera jr. a bezpohlavní socioložkou Jiřinou Šiklovou. Jelikož se jedná o obrazy, které mohou u některých vzbudit nevolnost, prosíme slabší povahy, aby si video nepouštěly. Pokud této dobře míněné rady neuposlechnou, činí tak zcela na vlastní zodpovědnost.

TO (většina odborníků se kloní k názoru, že TO je ženského pohlaví, kdyby takové existovalo a nebylo pouhým sociálním konstruktem) se poprvé objevuje v čase:

0:14

Dotyčná bytost se začíná projevovat od:

0:36

Do revolučního varu se dostává od:

1:26

Ti, kteří vydrží sledovat TO až dokonce, mají náš obdiv, případně soustrast.

Je zajisté nejskrytějším snem každé feministky mít takovéto uvědomělé robě, kdyby snad nějakým dějinným nedopatřením počala a porodila.

Zdroj: youtube.com

Klíčová slova: konzervatismus  | svoboda  | gender  | školství  | feminismus
5008 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny