„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Seruti děsí spoluobčany: Víme, jak by vypadalo dítě ministra Dienstbiera jr. a soudružky Šiklové! Pokud máte slabé nervy nebo jste zrovna pojedli, tak se na TO raději nedívejte (+ video)

Autor: Antonín Seruti | Publikováno: 8.9.2016 | Rubrika: VIDEO
Ilustrace

Na Massachusettské univerzitě konalo setkání se spisovatelkou Christinou Hoffovou Sommersovou, která kritizuje směřování současného feminismu, konzervativním novinářem Milem Yiannopoulosem a komikem Stevenem Crowderem.

Předmětem setkání byla diskuse ohledně politické korektnosti na vysokých školách. Akci hned od začátku narušovali/y levicoví/é aktivisté/ky, feministi/ky a další deklaratorní milovníci/ce svobody a nejrůznějších práv, kteří/répřednášejícím očividně upírali/y právo na svobodu projevu.

Na záběrech ze setkání se nám mj. podařilo objevit dítě, které by pravděpodobně vzešlo z (ne)pohlavního styku mezi ministrem osvícení Jiřím Dienstbiera jr. a bezpohlavní socioložkou Jiřinou Šiklovou. Jelikož se jedná o obrazy, které mohou u některých vzbudit nevolnost, prosíme slabší povahy, aby si video nepouštěly. Pokud této dobře míněné rady neuposlechnou, činí tak zcela na vlastní zodpovědnost.

TO (většina odborníků se kloní k názoru, že TO je ženského pohlaví, kdyby takové existovalo a nebylo pouhým sociálním konstruktem) se poprvé objevuje v čase:

0:14

Dotyčná bytost se začíná projevovat od:

0:36

Do revolučního varu se dostává od:

1:26

Ti, kteří vydrží sledovat TO až dokonce, mají náš obdiv, případně soustrast.

Je zajisté nejskrytějším snem každé feministky mít takovéto uvědomělé robě, kdyby snad nějakým dějinným nedopatřením počala a porodila.

Zdroj: youtube.com

Klíčová slova: konzervatismus  | svoboda  | gender  | školství  | feminismus
4584 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxi

ePortal.cz

Ještě v pátek 6. března demonstrovalo v Bruselu několik tisíc mladých lidí v čele s Gretou Thunbergovou za účinnější boj proti klimatickým změnám. Přitom již ke 2. březnu bylo v Evropě hlášeno již 2199 nakažených... Koronavirus jako chřipka, neomarxismus jako mor

euPortal.cz

Řekové našli pod Aténami tunel plný zbraní, zatýkají turecké teroristyČR nezíská dodatečnou víc než miliardu eur z rozpočtu EU, nejedná se o nové prostředky

Eurabia.cz

Koronavirus: USA vyzývají lékaře všech zemí světa, ať v pandemii Covid19 opustí svoji vlast a urychleně jdou léčit AmeričanyNerozumím tomu. EU na nás kašle, NATO na nás kašle, a my stále "plníme závazky vůči spojencům"

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Podpora migrace na západě Evropy kvůli zjevné neochotě migrantů podrobit se omezením, zkomplikuje průběh epidemie. Co se stane, až následná hospodářská krize omezí jejich sociální podporu...Přežije EU pandemii?

ParlamentniListy.cz

Primář Brančík: Koronavirus. Jde o vážnou věc! Je zcela nesmyslné v této situaci vykřikovat něco o lidských právech a právu na volný pohybPolitickým neziskovkám už ani korunu! Padla výzva premiérovi. A je zde otevřený dopis
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny