„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Protokoly Hostýnských mudrců

Autor: Michal Vimmer | Publikováno: 4.1.2013 | Rubrika: HUMOR
Ilustrace

Spiklenci bilancují. Poslední kapitola úniků z velkomoravského podsvětí řízeného ze sklepů pod bájným Hostýnem. Jen pro otrlé nepřátele Václava Letiště a jeho nohsledů:

Páter Halík si v rozhovoru pro Právo 20. prosince stýská, že (jeho?) „myšlenka široké koalice lidí dobré vůle přes všechny názorové hranice“ se nesetkala v (jeho) katolické církvi s pochopením, jaké by si zasloužil. Jan Pavel II. sice Halíka udělal „poradcem pro dialog s nevěřícími“ a Benedikt XVI. Mu k tomu přidal titul „čestného preláta“, leč zneuznaný Halík si stýská, že „by si měl“ (z toho titulu) „přirozeně za své … koupit uniformu,“ a domýšlí se, „možná mi dají do rakve červené ponožky.“

 

Vzápětí se však hrozí pohřbu žehem, neboť „jistí lidé v církvi … by mne rádi upálili, kdyby měli tu možnost.“

 

Tak svět oplácí.

 

 Nechme ještě stranou tajemné červené ponožky, které tak rád nosí kníže Švarcnberk (viz http://ona.idnes.cz/schwarzenbergovy-cervene-ponozky-jsou-v-poradku-shoduji-se-odbornici-1zw-/modni-trendy.aspx?c=A110923_123138_modni-trendy_ves ) a vzpoměňme raději, proč má Halík letos v době adventní tak tklivou náladu.

 

Vše začalo před rokem:

 

Zemřel duchovní vůdce českého národa, Evropy a Západu Václav Havel a otázka nástupnictví vyvstala s nejvyšší naléhavostí. Nadějný kandidát nejvyšší duchovní autority vesmíru Halík se neradoval dlouho: V noci na 19. prosince byl prostřednictvím lobbisty Dalíka a Klausova jedovatého jazyka Hájka na Olšanských hřbitovech seznámen s úradkem sil mocnějších než papežská kúrie. V magickém vidění spatřil, že to nebude on, kdo se ujme vedení osiřelých zástupů slušných lidí této země. Přednost dostane maskot, loutkový prezident Honza „Ne-On“ Fišer, který zde před užaslými zraky Dalíka a Halíka v představení uspořádaném brněnským mágem Škrlou vystoupil z neónového srdce nad hrobem rodiny Letišťovy.

 

Halík tehdy musel akceptovat porážku a o kandidaturu v chystané přímé volbě prezidenta, který vystřídá havlisty nenáviděného Klause se (překvapivě) ani nezačal ucházet. (více zde http://zpravy.idnes.cz/komentar-knez-prezidentem-ano-tomas-halik-na-hrad-f71-/domaci.aspx?c=A111214_1701027_domaci_cen a zde http://vimmer.blog.idnes.cz/c/312056/Posledni-trumf-Honzy-Fisera.html )

 

Jestliže je Honza Fišer jen loutka a maskot, vybraný pro svou snadno napodobitlenou beztvarost, kdo má být tím skutečným, legitimním, morálním prezidentem?

 

O tom jsme se zde dozvěděli nejpozději (již) 15.prosince 2011: ženomuž Anna Adam Barbora Škrla, hrdinka tzv. Kuřimské kauzy, která hýbala Brnem a národem v prvním desetiletí 21. století. Plán spikleneckých kruhů vyšel najevo v souvislosti s tlakem nadnárodních finančních loupežníků na českou „půjčku“ do záchranných eurovalů. Viz http://vimmer.blog.idnes.cz/c/236230/Tajny-plan-na-zachranu-ceske-meny.html

 

Proč Škrla junior?

 

  1. Androgyn Škrla , tehdy ve výkonu trestu v ženské věznici Světlá nad Sázavou, vyhovuje základnímu kritériu, které s výjimkou nehodného Klause splňovaly všechny předchozí hlavy českého státu: všichni (tito muži) byli trestně stíháni, a pokud neemigrovali, pak i vězněni.

  2. Nejasná pohlavní identita ženomuže Škrly imponuje „liberálním“ bojovníkům za osvobození menšin všeho druhu: Nemůže-li být příštím českým prezidentem černoch jako v USA, nechť je jím aspoň žena.

  3. Škrla se vyznamenal nadpřirozenými schopnostmi, nesmírnou duchovní silou a morální integritou, která ve své době uchvátila bezmála celé Brno + Brno – venkov. Paralela s hrdinkou populárního muzikálu Janou z Arku se nabízí. Škrla de facto nebude prezidentem, ale králem/ovnou. Na prezidenta ať si hraje Neon Honza Fišer, který je pro čtenáře Mladé fronty přece jen stravitelnější perzónou.

    P.S.: Škrla je z Moravy. Nehodí-li se moravský Japonec Okamura, nabízí spiklenci k ukojení iredentistických, šovinistických a menšinových ambicí milovníků Četnických humoresek obojetné stvoření z maskérské dílny mistra Škrly staršího. Vždyť Morava čeká na dalšího prezidenta po Gottwaldovi již 50 let, respektive téměř 40 let od rezignace Ludvíka Svobody !

    Aby se Škrlovi v přímé volbě nepletli do cesty nápadníci trůnu, kteří by mohli zkomplikovat hladký průběh převzetí moci ve státě, bylo třeba učinit některá opatření: Nejpopulárnější český trestanec (Kájínek) byl už v srpnu 2011 přemístěn z Valdic na Mírov, nejpopulárnější český Japonec (Okamura) 20. ledna tak tak přežil atentát na kluzké D1 . Konečně 8. února byl Škrla podmíněčně propuštěn z vězení a Senát téhož dne schválil přímou volbu prezidenta. (viz http://vimmer.blog.idnes.cz/c/245567/Falesna-jizdenka-na-Hrad.html )

 V dubnu se během procesu s údajným norským atentátníkem Brejvíkem na veřejnost sice nedostalo nic o jeho kontaktech s moravským podsvětím a duchovních stycích se Škrlou, zato příležitost k osočení prezidenta Klause se našla. Viz http://vimmer.blog.idnes.cz/c/260490/Brejvik-a-Kurimska-vyzva.html

 

15. května se stal překvapivou obětí čistky mezi možnými uchazeči o Hrad nejpopulárnější český hejtman, doktor Rath. Nevídaná razance úderu rakety země - země (nejpopulárnější česká prokurátorka Bradáčová) vystřelené z Brna (místo podání podnětu k Rathovu stíhání, vzpomínáte? ) do Hostivice u Prahy překvapila i naše přátele v Izraeli. Rath byl proto neprodleně po společném zasedání vlád obou zemí na Spiritce vyměněn za Adama Škrlu a vzápětí tajně vyvezen do Izraele - v přestrojení za orangutanní samici Upitu. (viz http://vimmer.blog.idnes.cz/c/268095/Rosada-s-Davidem-R.html ) Rathovo místo v litoměřické vazební věznici zaujal Adam Škrla, který proto přicestoval z Charkova, kde trávil čas aklimatizace na svobodné poměry v cele Julie Tymošenkové (jak jsme psali již http://vimmer.blog.idnes.cz/c/265569/James-Bond-Skrla-zasahuje.html )

 

Proto se Škrla junior (tzv. „Rath“) začal prohlašovat za trpící Julii Tymošenko (viz http://vimmer.blog.idnes.cz/c/272029/Ani-ryba-ani-Rath-aneb-akce-Orangutan.html ) Proto "Rath" v senzačním projevu před poslaneckou sněmovnou posléze přiznal příslušnost k brněnskému oddílu Škrlových stoupenců Mravenci („chytili jste mravence …“ ) a stěžoval si na podmínky věznění na Škrlově chatě (uváděl zcela nodpovídající rozměry údajného vězeňského dvorku v Litoměřicích.) http://vimmer.blog.idnes.cz/c/274036/Rathovo-proreknuti.html a http://vimmer.blog.idnes.cz/c/274663/AIDS-v-parlamente-Zadny-strach-Vlasto.html )

 

Bradáčová dostala odměnou funkci na Oberprokuratuře - a bylo zase o jednoho potenciální prezidenta méně.

 

Další obětí víru roztočeného Škrlovými spiklenci kolem tzv. Kuřimské výzvy se stal nebohý nejpopulárnější český ministr Pospíšil, který hodlal na základě lživých zpráv falešného „Ratha“ o neúnosných poměrech v českých věznicích z Kalouska vymámit nehorázné dotace na vězeňskou reformu po norském vzoru.

 

Plzeňák Pospíšil padl a Nečas dostal do vlády dalšího věrného Brňáka.

 

Tehdy začalo důvtipnějším českým politikům svítat, že už nikdy nebude tak jak bývalo.

 

Nastal čas rozhodnutí, na kterou stranu se přidat. Neboť „...politický boj v ČR od obnovení Českého státu U Nás neprobíhá mezi pravicí a levicí, jak by se mohlo zdát některým zpozdilým pozorovatelům, ale mezi zemskými klikami – a moravští bratři (Dalík + Topolánek + Nečas / Hala + Hašek + Sobotka ) vítězí.“ http://vimmer.blog.idnes.cz/c/278084/Dalikovy-zakony.html

 

Zdálo se, že najednou si nikdo nemůže být jist funkcí ani hlavou.

 

Třásla se Parkanová, v jednu chvíli to nevypadalo dobře ani s Kalouskem. Že se Honza Fišer, údajný favorit přímé volby v rozhovoru pro časopis Týden v červnu dekonspiroval, když doslova prohlásil „nejsem Honza Fischer“ v této chvíli nikoho nepřekvapilo. Nikdo si toho ani nevšiml, nikdo neměl odvahu se ptát – kdo jsi, když nejsi ten, za koho tě máme? maje svých starostí dost. Až když byl v říjnu zadržen Dalík, koryfej novodobé české politologie a vzápětí, pochopitelně, propuštěn, bylo jasné, že padni komu padni platí jak pro koho: Nikoli pro chráněnce Hostýnských mudrců.

 

Síla nových mocných se ukázala.  Jak říká Dalík: Není Leoš jako Leoš.

 (viz http://vimmer.blog.idnes.cz/c/274663/AIDS-v-parlamente-Zadny-strach-Vlasto.html , http://vimmer.blog.idnes.cz/c/279300/Kalouskuv-cerny-patek-13.html )

 

S blížící se „přímou volbou“ se začali srocovat sparring partneři maskota Honzy.

Každý demonstroval svou oddanost idejím velkého Škrly po svém, nejúlisněji snad oficiální kandidát ODS Přemek Sobotka, který se vytasil s návrhem zajímavým pro všechny genderově nejasné jedince – zrušit koncovku „ová.“ (viz http://vimmer.blog.idnes.cz/c/282228/Havlovi-sirotci-a-Velky-Mag-v-pozadi.html a http://vimmer.blog.idnes.cz/c/284900/Sympatie-brnenskemu-dablovi.html )

Jak lépe vyjádřit oddanost přicházejícímu hermafroditovi?

 

Atmosféra dál houstla. Ozývaly se nové a nové hlasy sympatizantů „mravní obrody“, která se do Prahy valí z Moravy. (viz http://vimmer.blog.idnes.cz/c/289056/Slusni-lide-fandi-neprizpusobivym.html a http://vimmer.blog.idnes.cz/c/286053/Tajna-jako-Alkajda.html )

 

Folklórní volání po „horkém podzimu“ tak obvyklé jako každý podzim po Listopadu 1989 však letos vyvřelo do podoby metanolové aféry, když se po vlasti začal rozlévat moravský jed - metanol. Kyselina mravenčí kosila zdatné pijáky a vraždí dodnes v Polsku.

 

Vrcholem záškodnické kampaně byl ovšem nechutný chrastavský „neatentát“ na Sv. Václava. Klausovi zachránila čest a politický život jen zdánlivá nečinnost jeho věrné ochranky. (viz http://vimmer.blog.idnes.cz/c/290002/Past-na-Klause.html )

 

Vstupujeme do poslední etapy „nepolitické“ cesty na Hrad skytého kandidáta ženomuže Škrly, který žádnou volbu nepotřebuje, protože prostě bude (nepolitickým) prezidentem. Cesty dlážděné mrtvolami kandiátů, kteří měli tu drzost postavit se vyvolenému Škrlovi alias Honzovi Fišerovi. Okamura je podruhé vykopnut za soutěže pod záminkou falešných „nepodpisů“, Bobošíková prošla o prsa, ale na jak dlouho? (viz http://vimmer.blog.idnes.cz/c/305569/Jak-odepsat-prezidenta.html )

 

Na scénu se hrne kouzelník Ječmen, Oves, Kukuřice, přidávají se další a další zevlouni a kolemjdoucí s potřebou být u toho, až se nemanželský syn starého Letiště stane důstojným pokračovatelem Václava Havla na trůně. (viz http://vimmer.blog.idnes.cz/c/312056/Posledni-trumf-Honzy-Fisera.html )

 

Co dodat? Snad kde se vzal mocný Škrla, t.č. v ilegalitě? Proč nebyl obžalován, zatčen a uvězněn? Kdo jsou Hostýnští mudrcové? A kdo dá Halíkovi do rakve červené fusekle?

Už bylo odhaleno dost a vše marno. První krok ke změně (pohlaví) byl již vykonán.

 

Snad jen dodáme trojici platných hesel , která platí a do nadcházejících nových časů se budou hodit:

 

  1. Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.

  2. Kdo nepracuje, ať nejí.

  3. Každý svého štětstí strůjcem.

 Více o Škrlovi a jeho rodině zde: http://umlaufoviny.com/www/res_publica/reportaze/otrokarstvi/Kdo-je-kdo.html

 

čtěte také:

Zloděj na Hradě

 

Papež z opice

 

Bezcitný a surový prezident

Klíčová slova: přímá volba prezidenta
4592 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny