„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Co je Nový světový řád?

Autor: Vít Jedlička | Publikováno: 9.11.2010 | Rubrika: SVĚTOVLÁDA
Ilustrace

Toto je druhé pokračování článku: 11. září 2001 jako příležitost na vytvoření Nového světového řádu aneb existuje nebezpeční nastolení Nového světového řádu hnutími za pravdu o 11. září?

Gary Hart, člen Rady pro mezinárodní vztahy, 12. září v reakci na útoky z předešlého dne prohlásil:

„Existuje šance, že prezident Spojených států (George W. Bush) využije tuto pohromu, aby realizoval to, o čem jeho otec hovořil myslím pouze jednou a tím myslím Nový světový řád.“[15]

George Bush senior hovořil o Novém světovém řádu vícekrát a to vždy v souvislosti globální vládou pod správou OSN. Mnoho lidí si ale neuvědomuje, že OSN není žádná skvělá bohulibá organizace. Otcem zakladatelem není nikdo jiný než David Rockefeller. Centrum a sídlo OSN vzniklo na pozemku, který býl darován Rockefellervou nadací. Tou samou nadací, která financovala Kaiser Wilhelm institut, který pár let předtím sloužil jako základna nacistické rasové hygieny [16]. Když už mluvíme o třetí říši, neměli bychom zapomínat, že to byl dědeček v době útoku úřadujícího prezidenta George Bushe – Prescot Bush, který významně pomohl Hitlerovi v jejím budování [17].

V minulosti tajně projednávaná agenda klubů okolo Davida Rockefellera (Rada pro mezinárodní vztahy, Trilaterální komise, Římský klub, Bilderberg skupina). David Rockefeller je zástupce rodiny, jejíž zájmy byly na ostrově Jekyll Island při vytváření „americké centrální banky“ silně zastoupeny [18].

Dnes je Nový světový řád oficiální politický program největších politických stran a hlavní téma velkých světových summitů. Ve zkratce je to plán na likvidaci národních suverénních států a zavedení jednotné světové vlády. Plán světovlády, který je v prodlení a dle slov Rockefellerova spoluzakladatele Trilaterální komise Zbigniew Brzezinského, pronesených na Radě pro mezinárodní vztahy, se „moc nedaří“ [19].

Nejlépe asi vystihuje princi budování Nového světového řádu citát na straně 70 z veřejně dostupné publikace Římského klubu První globální revoluce (1993) : „Sjednoťme národy proti vnějšímu nepříteli, buď skutečnému, nebo k tomu účelu vymyšlenému.“V této knize se dále otevřeně diskutuje možnosti využití globálního oteplování jako sjednocujícího faktoru pro lidstvo. Na straně 75 se konstatuje „Skutečným nepřítelem je však lidstvo jako takové.“[20]

Ve svém posledním článku „Konspirační teorie nebo Paroubkův evropský zahraniční program“ jsem se detailně věnoval návrhu evropských socialistů nazvaný „Evropa a Nový světový řád“, který vzniknul v roce 2003 a byl až do června tohoto roku veřejně dostupný na oficiálních stránkách této organizace [21].

Mezi klíčové body této agendy patří také reakce na teroristické útoky z 11. září v podobě postupného sjednocení světových armád pod vlajkou OSN, redukce skleníkových plynů do roku 2050 o 90 procent, plán na zavedení skutečné evropské vlády, daní a jiné, pro mnohé lidi těžko uvěřitelné, věci. Bohužel celá řada z těchto bodů je dnes zcela aktuální. Evropské daně jsou dnes na stole [22]. Miroslava Němcová se nedávno vrátila překvapená ze Světové konference předsedů parlamentů s tím, že se vážně jednalo o vzniku světového parlamentu pod záštitou OSN [23]. Václav Klaus jede do OSN mluvit na summit s tématem „jak může OSN přispět ke globální vládě“ [24].

Navíc pokud se podíváme po Evropě, infiltrace členů Trilaterální komise do vlád jednotlivých evropských států je enormní. Pro doplnění obrázku – Českou republiku v Trilaterální komisi zastupují – Vondra (ODS), Schwarzenberg (TOP09), Telička (ČSSD a VV), Švejnar (ČSSD a VV) [25]. Zeptejte se je nenápadně na názor na evropské daně nebo armádu a budete se divit, co vám odpoví.

pokračování článku zde

http://vitjedlicka.blog.idnes.cz

8569 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny