„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Antikomunismus je poslední útočiště grázlů

Autor: LP | Publikováno: 25.11.2012 | Rubrika: V BRUSELU
Ilustrace

„Patriotismus je poslední útočiště grázlů,“ napsal známý katolický spisovatel a britský vlastenec Gilbert Keith Chesterton.

Znamenalo to, že byl proti vlastenectví? Naopak. Chtěl tím jen poukázat na to, že řada politiků-grázlů, když už ve své demagogii neměli co nabídnout, vytáhla účelově prapor vlastenectví jako ušlechtilé věci a tito politici zneužili tento ušlechtilý postoj lásky ke své vlasti ke svým nečistým účelům.

Chesterton tento citát použil v souvislosti s bůrskou válkou, kdy Britové napadli svobodné bůrské republiky v jižní Africe. Chesterton jako sám vlastenec považoval napadení nezávislého státu za hanebné a kritizoval to, že se britští podporovatelé agrese odvolávali na vlastenectví.

Chesterton ale nebyl pacifista, podporoval například úsilí Dohody v první světové válce. Tuto válku považoval za spravedlivou a obrannou, tedy i z britského pohledu vlasteneckou.

Chrabří europeističtí socialističtí antikomunisté z ODS

Když píšu, že „antikomunismus je posledním útočištěm grázlů“, aplikuji Chestertonův citát na současnou politickou situaci. Řada dnešních rádoby pravicových politiků ať už z TOP 09, havlistů či z ODS (rozdíl už se dost stírá), kteří před listopadem ´89 drželi hubu a krok, studovali vojenské střední školy či VUML, se nyní stali chrabrými antikomunisty, kteří bojují s mečem v ruce proti hrozbě rudého draka.

Mlčí nebo podporují to, když se propaguje neomarxistická ideologie homosexualismu (Homoslav Svoboda dává záštity Prague Pride), nebo říkají měkké ano evropské ústavě a Lisabonské smlouvě, protože „na ně řvali Němci“, a nadělali si kvůli tomu do gatí. EU je pro ně rájem na zemi a pokud nějaká kritika, tak taková ta konstruktivní, soudružská, perestrojková. Vystoupit z EU je nemyslitelné (a hlasováním pro Lisabon a ESM bojují dialekticky za naši státnost).

Tito hrdinští „antikomunisté“ zvedají socialisticky daně, buzerují podnikatele a živnostníky, schvalují posílání peněz do Bruselu na eurosocialistické záchranné balíčky (ESM), zatímco české daňové poplatníky odírají na kost. Hlasují jako cvičené opice pro bruselské socialistické svobodu a suverenitu omezující směrnice a eurounijní smlouvy.

Prostě z ODS (až na pár světlých výjimek) jsou umírnění eurosocialisti. Ti, kteří hlasovali pro Lisabonskou smlouvu a ESM, jako nejmenovaný kandidát ODS na prezidenta, vědí, že už jim jejich falešné kecy o pravicové politice nikdo nevěří, a tak jako tonoucí se vytáhnou stéblo antikomunismu.

Začínají bojovat proti „komunismu“ poněkud pozdě

Musím říct, že je to trapné a doufám, že jim na toto nikdo neskočí. Měli bojovat proti „komunismu“, když byl tou opravdovou hrozbou. Určitě by se ale nepřihlásili ke křížovým tažením proti komunismu Engelberta Dollfusse, Francisca Franca či Augusto Pinocheta, opravdových bojovníků proti „komunismu“.

Teď, když je jasné, že starý „komunismus“ se již nevrátí, se naši „antikomunisté“ rozhodli, že ho porazí.

Proč, když se chovají skoro stejně levicově a mnohdy i levicověji?

KSČM je mnohdy pravicovější než modří neobolševici

Nakonec komunisté mají v lecčems pravicovější politiku než havlističtí neokonzervativci v ODS. KSČM kritizovala napadení suverénního Srbska, nepodpořila vstup do EU, či nepodporovala protikřesťanskou pornokapelu Pussy Riot a slovo národní zájem pro ni není sprosté slovo.

Mráz teď příchází z Bruselu, Paříže, Berlína a Washingtonu

Mráz teď příchází z Bruselu, Paříže, Berlína a Washingtonu. Zatímco na východě 40 let vládnul „komunismus“, západ minimálně od konce šedesátých let začal ovládat neomarxismus se svými odnožemi, jako jsou homosexualismus, feminismus, radikální ekologismus, nenávist ke křesťanství, západu a k vlasti, multikulturalismus, politická korektnost.

Všechny tyto směry vychází z takzvané Frankfurtské školy, která se svou ideologií neomarxismu prostřednictvím kulturní revoluce a kulturní války proti Západu ovládla západní univerzity, média, politické strany, kulturu a veřejné mínění. Výborně o tom napsal Pat Buchanan v knize Smrt západu.

Starý „komunismus“ už není takovou hrozbou. Je jí neomarxismus zosobněný v EU

Úplnou esencí všech těchto levičáckých ideologií je centralistická a socialistická a neomarxistická Evropská unie, která se pozvolna mění v nový pretotalitní Sovětský svaz. „Komunismus“ se ve své staré podobě srpu a kladiva již nevrátí, jeho nová tvář má nyní symbol dvanácti hvězd a budovatelské Ódy na radost. A EU symbol srpu a kladiva dokonce používá, což je alespoň upřímné doznání.

 Mnoho „antikomunistů“ je neomarxisty

Řada dnešních „antikomunistů“ bohužel tomuto tleská a miluje Evropský svaz jako dříve komunisté milovali Svaz sovětský . Pamatuji si, jak byl Jan Šinágl v době diskuse o takzvaných NGO´s na straně těchto různých feministických a ekologistických spolků, které podporují neomarxismus.

A podobně jsou na tom sestry Žáková a Pajerová. Tito lidé nenávidí a nadávají na Klause. Jistě, má své chyby, má však odvahu proti všem těmto k totalitarismu směřujícím ideologiím vystupovat. „Antikomunisté“ pak brojí proti kapitalistické Číně a patriotickému křesťanskému Rusku.

Bruselská lidová demokracie

„Antikomunisté“ mají také plnou hubu demokracie. Jim nevadí, že již o 90 procentech zákonů platných v ČR nerozhoduje českým lidem volený parlament, ale Brusel se svými byrokraty?

Já jsem proti komunismu, nemám více či méně problém s Franciscem Francem či Augusto Pinochetem (i když v žádném případě neobhajuji vše, co učinili), v rámci možností jsem se snažil upozorňovat a propagovat kauzu Mašínů či poukazovat na nespravedlivý proces s Vladimírem Hučínem, ale jsem antikomunistou, který je proti všem formám komunismu. I proti těm novým, které se podobně jako ty staré tváří demokraticky.

Za komunismu byla „omezená suverenita“, nyní se jí říká „sdílená suverenita“, za komunismu byla „lidová demokracie“ nyní máme „zefektivnění rozhodování“ formou mechanismů Lisabonské smlouvy. Na podobnost Sovětského svazu a Evropské unie také výborně upozornil politický vězeň sovětského režimu Vladimir Bukovsky.

Lidská práva jen pro někoho

Je hezké, že „antikomunisté“ upozorňují na to, že komunisté vraždili lidi, ale jim nevadí vraždění nenarozených dětí v lůně jejich matek formou potratů? Tento novodobý holokaust, který mimo jiné zavedli komunisté v Sovětském svazu a u nás v padesátých letech? Vraždění starých lidí formou euthanásie, kterou vynalezli nacisté, je také nechává klidnými? Jim nevadí, že v rámci politické korektnosti je omezována svoboda slova a lidé jsou již mnohdy zavíráni za své názory?

Jim nevadí stále větší omezování občanských svobod (špehování kamerami, na letištích, odposlechy, zákazy kouření, zákazy tučných jídel, kvóty, pozitivní diskriminace, vnikání do soukromoprávních vztahů a omezování volného trhu a soukromého vlastnictví)?

Jim nevadí, že marxismus-evropeismus, homosexualismus a feminismus se stávají státní a unijní ideologií vyučovanou ve školách a jejich kritici jsou perzekuováni? Jim nevadí, že díky vraždění dětí a díky rozpadu rodiny způsobenému sociálním státem vymíráme a že Evropu zaplavují imigranté prosazující totalitní islám, který západní státy ovládne dle demografických odhadů do 40 let?

Antikomunismus se stal posledním útočištěm neokomunistických grázlů

Je nutné bojovat proti všem levicovým a totalitním ideologií, i proti těm novým, a ne jenom proti starým. Nelze navždy ustrnout v minulosti a ve jménu boje proti starému komunismu nechat zvítězit komunismus nový.

Starý předlistopadový „komunismus“ se již nevrátí a přichází k nám „neokomunismus“ z EU a USA.

Antikomunismus se stal posledním útočištěm pokryteckých neokomunistických grázlů.

www.euportal.cz

Klíčová slova: EU  | propaganda  | politická korektnost  | multikulturalismus
3449 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Člověk málem přišel o hlavu! Zvířeckoprávním aktivistům se protest vymkl z rukou (+ video)Íránský útok na tankery? Japonci zpochybňují americkou a saúdskoarabskou propaganduDvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volíČetba knih způsobuje změny v mozku!

ePortal.cz

Panoptikum na Letné. Babiš může být v kliduÚnos a znásilnění, které otřáslo Izraelem

euPortal.cz

Šokující miliardová kauza Walderode. Benešovy dekrety porušeny. České soudy rozhodly o navrácení majetku rodu s nacistickou minulostíPapež František se omluvil muslimům za agresi křesťanů...

Eurabia.cz

Cikáni pořádají loupežné nájezdy v Itálií již za bílého dne ... Mladý Ital se stal jejich cílem a bojuje o životToto se káže v brněnské mešitě: Židé a Američané jsou nepřátele islámu. Vyzývá se také k džihádu

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životMilióny obětí podvodu s cholesterolem. Vejce a tučná jídla potřebujeme! Impotence a infarkty v důsledku "zdravé výživy? Kudy z toho? Nespoléhejme na vědce, ale na rozum

euServer.cz

Přesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí konto

ParlamentniListy.cz

Pamatujete intervence? ČNB nyní podle Markéty Šichtařové chystá ještě větší hloupostMoravec chtěl pitvat Babišův audit, ale narazil. A zněla Havlova slova
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny