„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Všechny státy EU se dostanou tam, kde je Řecko. Cílem je totální chaos

Autor: Nikola Bojko | Publikováno: 24.11.2012 | Rubrika: ZISKY & ZTRÁTY
Ilustrace

Laskavý dobrodinec rád rozprostře svůj ochranný deštník nad každou měnou, nejenom nad tou, která je zobrazena na snímku. Někde jsem se dočetla, že má hezké jméno: JEWURO. Mnozí obyvatelé Evropy si tuto skutečnost ani neuvědomují, ale je to tak, a jak plyne čas, deštník se zvětšuje.

 

Není tomu tak dávno co se zeptal jeden americký senátor ředitele Centrální banky USA - Federal reserve bank, jestli je možné mít národní měnu bez toho, aby stát dlužil někomu miliardy dolarů úroky. Ředitel Ben Shalom Bernanke - Žid - mu po chvilce zaváhání odpověděl, že ano. Dnes už není tajemstvím, že každá centrální banka je v rukou Židů, kteří si berou za tištění peněz procenta od státu, který pak zdaňuje lidi, aby mohl zaplatit bankéřům, téměř bez výjimky židovským bankéřům. Na světě jsou už jenom dvě země, které jim neplatí úroky, jsou to Sýrie a Írán. Donedávna taky Lýbie, ale všichni víme, jak to dopadlo. Sýrie a Írán ať si nefandí, že budou kazit světovou morálku. Jsou na řadě. S Íránem to možná chvíli potrvá, protože se zemí, která má atomovou bombu třeba jednat opatrně, ale Sýrie?

Ale co Evropa? Prezident JEWURO bank- Evropské centrální banky je teď jistý Mario Draghi, bývalý generální ředitel společnosti Goldman Sachs International, co je americká nadnárodní investiční společnost. Není těžké dát si dohromady souvislosti a výsledek je jasný. Pomalu ale jistě se všechny státy EU dostanou tam, kam se dostalo Řecko. Cílem je vytvořit maximální chaos a zničit národy Evropy. A bruselští úředníci jim v tom společně s představiteli svých zemí velice ochotně pomáhají a evidentně se jim to daří. V Česku a na Slovensku zvlášť. 

Nejsem pesimista, ale vidím to černě. Těch pár řádků jsem napsala jen kvůli tomu, aby si lidé uvědomili, že tahle past zaklapla už dávno a ti, co na tom mají zásluhu, ti vládnou světem, a nějakých pár miliónu lidiček na tom nic nezmění, proto by bylo dobré uvědomit si, že nějaké demonstrace za to či ono působí na ty, co vládnou, spíše směšně, než hrozivě. Je škoda, alespoň tak to vidím já, zbytečně se angažovat kvůli nějakému týpkovi, který se rozhodl zviditelnit na úkor několika tisícek naivních zoufalců, kteří touží po změně, ale neuvědomují si skutečnost, že můžou taky přijít o zaměstnání a tím pádem o existenci, protože na odbory bych se, podobně jako na mnoho jiného v téhle zemi, vůbec nespoléhala.

Vůbec nepochybuji, že se najde nějaký diskutér, který mě obviní z útoku na Židy, ale já jsem vycházela jenom z faktů, které jsou k mání na internetu a ze zřejmých důvodů jsem ani nespomenula jméno někdejší velké hvězdy šoubiznisu první poloviny 20 století - Adolfa Hitlera, s kterým židovští bankéři ve válce spolupracovali, a bylo jim jedno, jestli v koncentračních táborech umírájí taky miliony jejich soukmenovců, hlavně, že oni bohatli. Holt, kšeft je kšeft.

http://bojko.blog.idnes.cz

Klíčová slova: euro  | krize  | Wall Street  | dluhy  | EU  | banky  | peníze
5772 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Váš příspěvek porušuje právo šaría, vzkázal známé aktivistce... Twitter. Její odpověď byla dost drsnáChaluhy, třeste se! Bílí dredaři ve skutečnosti šíří rasismus. Taková je dikce nového stupně politické korektnosti (+ foto)Ruské špičky: USA nemají prostředky k nátlaku na politiku RuskaEuroopilec Juncker si užívá za naše peníze! Vůbec se s tím nemazlí. Podívejte se, jak si žije šlechta, poddaníBrutalita francouzské policie. Milovníci demokracie mlčí, není to v Rusku (+ foto)

ePortal.cz

Správnej chlap je ženskáDotační socialismus nás žene do pekel

euPortal.cz

Evropský parlament přichází s dalším nástrojem, kterým bude trestat "neposlušné" členské státy. Byli jsme před Bruselem, budeme i po němTo už je vážně jak za bolševika. BIS bude u nás určovat, co se bude učit ve školách!

Eurabia.cz

Lukáš Lhoťan komentuje: "Před německou 4. říši nás ochrání pouze USA aneb co nedokázal Hitler plní se skrze EU"Poslanec Bundestagu chce reformu EU - v partnerství s Ruskem

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Čtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...

ParlamentniListy.cz

„Vybírají poplatky i na pohřbu, za každou hodinu tanečních u vašich dětí.“ Senátor Valenta před klíčovým hlasováním udeřil na Petra Jandu a spol.Komentátorka nejen o „lepšolidech“: Profesor Putna! Akademik, intelektuál, elita národa, řeklo by se... A on označí prezidenta za „směšného ožralu“. To mluví za své
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny