„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Obamu prezidentem USA zvolili rasisté … a Židé

Autor: LP | Publikováno: 17.11.2012 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Obamu prezidentem USA zvolili rasisté a Židé (a padlí katolíci). Jak jinak než takto si lze přeložit následující čísla?

Jak uvádí Břetislav Olšer na svém blogu, podle průzkumů uskutečněných mezi voliči při opouštění volebních místností získal Obama 70 procent hlasů amerických Židů. V roce 2008 to bylo 74 procent.

Obamu podpořilo 74 procent nebílých občanů. Mezi bílými katolíky získal mormon Romney jen 38 procent, zatímco 62 procent volilo Obamu, navzdory jeho protikatolickým postojům ve věci abortivní antikoncepce a potratů (což vypovídá o stavu „katolické“ víry amerických „katolíků“ pro II. vatikánském koncilu, kdy podle průzkumů většina z nich nevěří ani v reálnou přítomnost Krista ve Svátosti oltářní – výborné výsledky II. Vatikánu!).

Obamu ale volilo také 93 procent černochů! Podobně jako minule. Pak že rasa nehraje roli! Ale černoch podle politicky korektního multikulturního výkladu světa být rasistou nemůže, že?

Souhlasím s tím, co napsal Klausův tajemník Ladislav Jakl před čtyřmi roky: „Černoši hlasovali pro černocha z 95 procent. Přitom pro černocha (nebo tmavého míšence), který celý svůj život prožil v „bílém" prostředí a tudíž těžko mohli hlasovat pro jeho sociální zkušenost. Hlasovali pro barvu pleti, hlasovali podle genů. A to má být vítězstvím nad rasovými předsudky? Kdepak, v tomto má Amerika ještě pořádný kus cesty před sebou. Jen s tím, že na řadě v odstraňování svých předsudků jsou právě černoši.“

Čili výsledky voleb lze přeložit jednoduše: Obamu volili černošští rasisté a Židé. Že rasističtí černoši volili černého prezidenta logiku má. Že protizápadního, protikřesťanského, protibělošského prezidenta volili Židé? Co to znamená? Že by se rozplynuly kecy o židovsko-křesťanské civilizaci a naplňovaly konspirační teorie, že většina Židů (ne všichni)  podporuje rozpad civilizace bílého křesťanského heterosexuálního muže?

Závěr ať si udělá každý sám, ale čísla hovoří poměrně jasně.

www.euportal.cz

Klíčová slova: USA  | volby USA
4369 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny