„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Dr. Webster Tarpley: Anti-islámský film je vyroben na zakázku CIA

Autor: AC24.cz | Publikováno: 5.11.2012 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Vysoce provokativní “upoutávkové” anti-muslimské video je, jak tvrdí badatelé, prací islamofobních provokatérů Pamely Geller a Roberta Spencera včetně renovované sítě neoconů, kteří jsou odpovědní za nové kolo násilných protestů na Středním východě.

Počínaje národem s největší populací muslimů na světě Indonésií až po Afghánistán propukly v pondělí nové protesty. Indonéská policie střílela slzný plyn a rozptylovala u US ambasády v Jakartě demonstranty vodními děly, zatímco v Kábulu v Afghánistánu zaplnily tisíce muslimů ulice a zapalovaly auta a obchody a vrhaly na policii kameny. Protestující se v pondělí rovněž s policií střetli v Pákistánu a na Filipínách.

 

Pamela Geller je notorickou profesionální islamofobkou a je součástí pro-izraelské sítě neoconů “údajně inspirované US zpravodajskými službami,” jak tvrdí Webster Tarpley.

Minulý týden následně po smrti amerického velvyslance a tří členů jeho personálu v Libyi, protestovali rozzuření muslimové v Asii, Africe a na Středním východě a přinejmenším devět lidí přišlo o život.

V neděli řekl ministr obrany USA Leon Panetta, že i když věří, že násilné reakce na toto video jsou nejspíš za námi, nařídil, aby personál, co není nezbytný, opustil americké diplomatické mise v Súdánu, Tunisku a v Libyi.

V Chartúmu v Súdánu zůstaly v pondělí zavřené německé, kanadské a britské konzulární služby po útocích na areály, kde sídlí německé a britské konzuláty. I přes probíhající protesty v Egyptě se US ambasáda v Káhiře v pondělí vrátila k plnému personálnímu obsazení, jak sděluje ministerstvo zahraničí.

V show Alexe Jonese se v neděli objevil Webster Tarpley, který řekl, že toto video je součástí ambiciózní mezinárodní zpravodajské operace zaměřené na vytvoření Říjnového překvapení určeného k instalaci Mitta Romneye a jeho skvadry neoconů z Bushovy éry do Bílého domu.

„Ti pro-izraelští neoconi z éry Bushe-Cheneyho přilnuli k Romneymu jako ke své hlavní naději, že se opět dostanou k moci,“ napsal Tarpley v neděli pro Infowars.com. Připsal tuto video „upoutávku“ „dobře známé islamofobické síti údajně inspirované US zpravodajskými službami,“ do této sítě patří „Pamela Geller, notorická profesionální islamofobka.“

Co přesně znamená říjnové překvapení a Carterizace Obamy spolu se zajímavým vyprávěním o politické likvidaci presidenta Cartera jeho vlastními tajnými službami viz článek:

Izraelské říjnové překvapení pro Obamu?

Překlad: Miroslav Pavlíček

Zdroj: prisonplanet.com

18. září, http://www.ac24.cz

čtěte také:

Bush prý o hrozících útocích věděl víc, než se uvádí

Amerika se trvalou kampaní snaží destabilizovat Rusko

Téměř 50 let před válkou v Iráku Británie s Amerikou usilovaly o tajnou změnu režimu v Sýrii

Klíčová slova: USA  | tajné služby  | psychologické operace  | náboženství  | sionismus  | islám
3786 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Člověk málem přišel o hlavu! Zvířeckoprávním aktivistům se protest vymkl z rukou (+ video)Íránský útok na tankery? Japonci zpochybňují americkou a saúdskoarabskou propaganduDvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volíČetba knih způsobuje změny v mozku!

ePortal.cz

Panoptikum na Letné. Babiš může být v kliduÚnos a znásilnění, které otřáslo Izraelem

euPortal.cz

Šokující miliardová kauza Walderode. Benešovy dekrety porušeny. České soudy rozhodly o navrácení majetku rodu s nacistickou minulostíPapež František se omluvil muslimům za agresi křesťanů...

Eurabia.cz

Cikáni pořádají loupežné nájezdy v Itálií již za bílého dne ... Mladý Ital se stal jejich cílem a bojuje o životToto se káže v brněnské mešitě: Židé a Američané jsou nepřátele islámu. Vyzývá se také k džihádu

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životMilióny obětí podvodu s cholesterolem. Vejce a tučná jídla potřebujeme! Impotence a infarkty v důsledku "zdravé výživy? Kudy z toho? Nespoléhejme na vědce, ale na rozum

euServer.cz

Přesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí konto

ParlamentniListy.cz

Pamatujete intervence? ČNB nyní podle Markéty Šichtařové chystá ještě větší hloupostMoravec chtěl pitvat Babišův audit, ale narazil. A zněla Havlova slova
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny