„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Olomoucký Cock Riot, tykadlová samohana a Don Pablo Blažek

Autor: Michal Vimmer | Publikováno: 20.10.2012 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

Olomoucký "Cock Riot" Tykadlo Smetana je "konečně" za katrem a líbezný Nečas přemýšlí, jestli se podobá víc Ferdovi Mravencovi nebo Broukovi Pytlíkovi.

Jak je všeobecně známo, olomoucký řidič MHD Smetana onehdá počmáral volební bilbórdy, m.j. ODS a soudkyně, m.j. manželka významného předáka ODS ho za to ODSoudila. Nepodmíněně. Smetana nějakou dobu unikal české "spravedlnosti", dokonce se blýskl husarským kouskem, když vzápětí po prohraných volbách intervjůvoval Nečase, ale to už skutečně dál nešlo přežívat v ilegalitě, takže spadla klec.

Podobně U Nás dopadl tzv. Roman Týc (přezdívka), když vyměnil sklíčka od semafórů a za tenhle fór si ODSeděl měsíc na Pankráci.

Když v Rusku PR skupina Bordel Číčy vysoudila za hanobení církve a prezidenta nepodmíněné tresty, nesmírně to vzrušilo české a nadnárodní liberály vůkol - nikoli ruskou veřejnost.

A když v Chrastavě vytáhl Vondrouš kvér na prezidenta a spáchal softatentát, čeští ne-oni (neoliberální neokonzervativci) plesali.

Jak tomu máme rozumět?

Jak rozumět tomu, že hitem letošního volebního podzimu stala se "žertovná samohana" aneb dřív než mi někdo přidělá tykadla, pořídím si je sám?

Zasvěcence pravidelně sledující příběh tzv. Kuřimské výzvy, zelených Mravenců a jejich ilegálního vůdce Škrly, azerbajdžánského mystika brněnského původu, takový vývoj nemůže zaskočit.

Vývoj tykadlové aféry nám ukazuje toto: Smetanův zajímavý nápad malovat papírovým politikům na hlavy tykadla nejprve vyvolal mezi tajnými Mravenci (organizovanými aktivisty prosazujícími U Nás nastolení zelené diktatury v čele s androgynním hermafroditem = ženomužem z maskérské dílny Josefa Škrly) jistý úlek: Hle, naše spiknutí je odhaleno! Nevítaný svědek prozrazuje, že do české politiky infiltruje organizovaná zločinecká organizace!

Proto měl být zlovolný čmáral exemplárně potrestán.

Z výslechů řidiče Smetany samozřejmě brzy vyšlo najevo, že on tedy rozhodně není žádný zasvěcenec. O konspiraci nesmiřitelných bojovníků proti Korupci (Mravenců) a jejich sympatizantů prosazujících na Hrad nemastného neslaného plastika Honzu Fišera, který o sobě prohlašuje, že "jiný živočišný druh" a "není Honza Fišer" (viz) (tzv. Kuřimská výzva) nemá Smetana ani ánunk.

Mravenci se dialekticky rozhodli využít zdánlivého úniku informací ve svůj prospěch: Ať má každý tykadla!

Kdo pak asi skrz tykadlové mimikry pozná, kdo je tady Mravenec a kdo Korupčník?

Jak vidno, akce se povedla. Nikým nevolení Mravenci, kteří o úspěch v demokratické volbě z principu nežebrají, s tykadly zmizeli v davu falešně otykadlených kibiců. http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/197973-ridic-smetana-inspiroval-cesko-billboardy-politiku-zaplavuji-tykadla/

A všichni jsme zase gogo, že.

Jen Don Pablo Blažek, který o sobě tvrdí http://www.ods.cz/clanek/1814-zadny-don-pablo-nejsem temně mručí cosi o spiknutí těch, jejichž jména nechce ani vyslovit.

Kdo je tedy kdo?

http://vimmer.blog.idnes.cz

čtěte také:

Mravencův advent

Proroctví slepého mládence

Past na Klause. A co když to mělo být úplně jinak?

Klíčová slova: domácí politika  | konspirace  | Česká republika  | demokracie
3176 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Člověk málem přišel o hlavu! Zvířeckoprávním aktivistům se protest vymkl z rukou (+ video)Íránský útok na tankery? Japonci zpochybňují americkou a saúdskoarabskou propaganduDvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volíČetba knih způsobuje změny v mozku!

ePortal.cz

Cítíte ten rozdíl? Na Letné umělci lámali čínské hůlky i rdousili ruského plyšového medvěda. Zazářili nahatí Jarda Hutka a Kačka Jacques Bursíková

euPortal.cz

Dezinformační hra Evropské komise, Věry Jourové a cenzura ministra Hamáčka „Bože můj, to je vůl!“ Mediální expert Štěpánek se vysmál Jiřímu Drahošovi kvůli Číně

Eurabia.cz

53-letá v Německu schytala obohacení od 23-letého imigrantaStudie: Nový Zéland nejlepší muslimskou zemí

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životMilióny obětí podvodu s cholesterolem. Vejce a tučná jídla potřebujeme! Impotence a infarkty v důsledku "zdravé výživy? Kudy z toho? Nespoléhejme na vědce, ale na rozum

euServer.cz

Přesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí konto

ParlamentniListy.cz

Kdo má víc? Výborný to změřil Babišovi se Sobotkou. Premiéra nepotěšil„Vy sluníčkáři, nelžete už!“ Co Okamura nestihl říct v ČT, protože ho ustřihli kvůli Kalouskovi
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny