„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Slušní lidé fandí nepřizpůsobivým

Autor: Michal Vimmer | Publikováno: 27.9.2012 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

Souhlasit s Klausem je U Nás faux pas, i když má zrovna pravdu - třeba zrovna v OSN, když mluví o situaci v Sýrii. Takhle přece může mluvit jen ruský agent!

Všichni naši slušní lidé, kteří bez námitek oddaně věří tomu, co se píše v novinách, ukazuje v TV a opakuje dokola v rádiu, dobře vědí, že Klaus pracuje v ruských službách. Cokoli praví Klaus, je předepsáno Kremlem. Z čehož plyne teze našich slušných lidí, kterou  nesmrtelně formulovala paní Šiklová (v 50. letech KSČ, později Charta 77, dnes Zelená a j.) "raději se mýlit s Bushem než mít pravdu s Putinem." 

Někteří lidé se prostě mýlí celý život, a dokonce se jim to vyplácí.

Takže dnes je mezi tzv. slušnými lidmi ("neoliberály") v módě fandit nepřizpůsobivým - čím dál od našich vrat, tím líp.

Pražská neoliberální smetánka ráda slzu uroní tu nad Matiční ulicí v Ústí, tu nad mosteckým Chánovem, tu zas nad Rumburkem, Šluknovským výběžkem a naposled třeba nad ostravským Přednádražím. Pochopení pro "nepřizpůsobivé občany" mají tito slušní občané nesmírné. Ze zahraničí jsou zvláště oblíbení Tibeťanci, Kosováčci, Čečeni a teď akorát Syřani.

Ti nepřizpůsobiví, samozřejmě - "rebelové."

Samou láskou bychom všechny ty výtržníky nejraději snědli: zvláště velká chuť je v restauracích v blízkosti redakce Respektu, Lidových novin, centrály Člověka v tísni a Knihovny Václava Havla - Bakaly. Když pak lybijští osvobození nepřizůsobiví oslavují svobodu lynčem amerického ambasádora, je to samozřejmě nepředvídatelný omyl - daň za svobodu.

Všechno je přece lepší, než souhlasit s Ruskem. Souhlasíme tedy raději s Azerbajdžánem - že ?

Učení azerbajdžánského mystika brněnského původu Josefa Škrly se nezadržitelně šíří.

Mravenčí pravda vítězí!

http://vimmer.blog.idnes.cz

čtěte také:

Chromí Lvi a čilí Mravenci

Tajná jako Alkajda

Nečasovo eso

Klíčová slova: pravdoláska  | domácí politika  | Česká republika  | Klaus  | demokracie  | Sýrie
4573 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Vědci odhalili údajný rasismus už u nemluvňat! Prý se s tím má něco udělatV budoucnu bude genetická zbraň schopna vyhlazovat určité národnostiŠílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)Zoufalí Katalánci zaútočili na středisko pro uprchlíky (+ video)

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

euPortal.cz

Uniklý záznam Rockefellera z roku 1991, ve kterém potvrdil tajný plán pro ovládnutí světa a lidstvaNebýt pitomé zločinné politiky nahrazení evropských národů importovanými muslimy a černochy, mohla žít... Jaký je rozdíl mezi zločinem nelegálního migranta a zločinem obyčejného „domácího“ pachatele?

Eurabia.cz

EU podporuje pronásledování homosexuálu na palestinských územíchNový bohatýr pravice: 15-letý Jakub šel s křížem proti pochodu LGBT

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmu

ParlamentniListy.cz

Merkelová bude šílet. Poddanský nárůdek! Směrem od Klause zazněla drsná slova„Do ještě větší sračky.“ Po oznámení Zaorálka zazněl ,„debil a kokot“. A Zeman...
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny