„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Chromí Lvi a čilí Mravenci

Autor: Michal Vimmer | Publikováno: 19.9.2012 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

Lev z Modřan se vyfotil s každým, kdo U Nás něco znamená. Zajímavější proto je, kdo z prominentů v Bartákově sbírce chybí. Je tam snad někdo z Brna?

Není. (viz http://www.ceskapozice.cz/domov/politika/lvi-cesta-doktora-bartaka-od-vaclava-havla-jana-pavla-ii-az-k-tunelu-blanka )

 

Zajímavý časosběrný dokument na téma „o čem sní české ženy a muži“ bohužel se lvem modřanským nenatočila ani Olga Sommerová, ani Klusák – Remunda (Český sen 2).

 

Škoda promarněné filmové šance něco se dozvědět o naší smetánce.

 

Nemravný prezident československého Lion´s klubu je teď na odpis, zkorumpovaná česká elita se k němu nezná. Zůstane jen ten balík fotek, jen rychle zapomenout na zlaté dekadentní časy rozkoší, sbohem a šáteček. Nastává nová doba těch, které na suvenýrech zhýralého doktora nenajdete: doba brněnská.

 

Zasvěcenci vědí, že brněnská konspirace funguje, na rozdíl od spolčení pražských floutků, hochštaplerů a tlučhubů. Proč? Protože cajzlovským darebákům nejde o nic jiného než mrzký zisk a pomíjivé kratochvíle. Vyšší hodnoty jako je poctivost, věrnost a píle jsou českým lumpům neznámy.

 

Uvědomme si, že v tzv. Kuřimské kauze (http://cs.wikipedia.org/wiki/Ku%C5%99imsk%C3%A1_kauza ) proti „tajemnému doktorovi" v pozadí nikdo z Mravenců ani neceknul. 

 

Brněnští Mravenci  - spiklenci drží při sobě, pracují tiše – a mlčí. (viz http://brno.idnes.cz/tajemny-doktor-sekta-porno-skrlova-je-volna-otazky-kolem-kurimi-zustaly-1qv-/brno-zpravy.aspx?c=A120209_100107_brno-zpravy_dmk )

 

Budoucnost patří Mravencům ...

 

http://vimmer.blog.idnes.cz

 

čtěte také:

 

Tajná jako Alkajda

 

Nečasovo eso

 

Vůdci světa, nebezpeční sobě i svému okolí

Klíčová slova: domácí politika  | konspirace  | Česká republika
3190 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Dvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volíČetba knih způsobuje změny v mozku!Svět se mění. K lepšímu? Pride 1959 vs Pride 2019Bilderberg! Známe agendu a účastníky letošního setkání šedých korifejů ve Švýcarsku

ePortal.cz

Než důchodovou reformu, raději postaví pekárnu na koblihyEliminace slov maminka a tatínek je ukázkou blbosti, nikoliv pokroku

euPortal.cz

Rusko rekordně nakupuje zlato a posiluje tak svou nezávislost. Tím bychom se měli inspirovat i myPodpořte nás prosím a bojujte společně s námi za to, aby naše země byla opět naše, aby se tu dalo dobře a bezpečně žít a abychom tuto zemi ubránili pro nás i pro naše děti a vnuky a další generace

Eurabia.cz

Čech si nechtěl nechat líbit předbíháni muslimem a tak ho německá policie zmlátila! Pro Němce jsme horší než muslimovéVelení švédské armády se již připravuje na nasazení proti odpůrcům imigrace a islámu?!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životSilnější než chemoterapie: Bylinka na rakovinu, která vám roste přímo pod nosem

euServer.cz

Probíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracieMůže vůle 1/3 občanů přetlačit vůli 2/3 občanů?

ParlamentniListy.cz

Volíte ANO? Jste zloději. Šílená veřejnoprávní jízda Josefa Klímy, i vy ji platíte. A jak se „maká“ v ČT? Peníze lítají ven oknem. Kontrolor ČRo Kňourek šel do otáčekMádle, styď se. Menšík by vám vrazil! Neukojená touha Geislerové a oprsklý strup Minář. Do toho všeho ČT. Ivan Vyskočil masakruje „Václavák“
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny