„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

George Soros versus české školství

Autor: odjinud | Publikováno: 23.8.2012 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

Když před dvěma týdny, v souvislosti s ruskou regulací „nevládních“ organizací, vzpomínal na frontální útok na etnicky veleúspěšný systém českého základního školství netušil jsem, že další kolo přijde takto rychle. Jako refrén v celém případu rezonuje jedno jméno: George Soros

Po fiasku nátlakové skupiny Zvůle práva & Co. převzala případ mnohem silnější parta: Evropean roma right center.  Organizace se chlubí tím, že metodu strategické litigace provozuje v 15 zemích a příležitosti „zajistila kompenzace“ ve výši 2 mil. € (cca 50 mil. Kč).

Zajímaví jsou sponzoři. Stejně jako minule je nimi Open society foundations kontraverzního investora George Sorose a fakt, že ERRC sídlí v Maďarsku, rodišti tohoto velikána, jeho roli ještě zdůrazňuje.

I ostatní sponzoři stojí za to, švédští velkovýrobci obalové techniky, prodloužená ruka švédského ministerstva zahraničí nebo Evropská komise, která tak investuje peníze daňových poplatníků do strategických litigací v jednotlivých  zemích EU.

Na celém případu je velmi poučné, jak globální elita reinvestuje peníze, vytěžené z běžné populace, proti  jejím zájmům. Důležité je přitom nadnárodní působení, čeští učitelé a odborníci na školství se těžko mohou postavit mafiánské organizaci sídlící v Budapešti, tam demonstraci těžko svolají. Veškeré finanční prostředky na likvidaci českého školství, tj. v zájmu věci, která je evidentně proti většinové vůli českých voličů a daňových poplatníků, plynou ze zahraničí. Pomineme-li, že útok směřuje na jeden z nejkvalitnějších systémů vzdělávání problematických skupin, jedná se o bezprecedentní  útok na suverenitu ČR a hrubé porušení demokratický principů. Potřebujeme legislativu, která by zamezila ovlivňování právního prostředí a politického směřování ze zahraničí. Pokud se tak nestane, jedno dne můžeme zrušit volby, zákonodárce i vládu, protože volič už nebude moci ve vlastním státě ovlivnit naprosto nic.

Všichni, kdo chtějí funkční školství pro své potomky si musí uvědomit, kdo je jejich skutečným nepřítelem a proti komu je prvotně potřebné bojovat. Nejsou to necivilizovaní cikáni, kteří se údajně chtějí vzdělávat a nemohou. Jejich opravdoví nepřátelé sedí o hodně výše. V tomto případě se jeden z nich jmenuje George Soros.

http://nautilus2.wordpress.com

čtěte také:

Rusofóbie tentokrát inspirující

George Soros a „Bretton Woods II“

George Soros: Světový finanční systém se samospádem rozpadá

Temná zákoutí finančníka / filantropa George Sorose

Klíčová slova: Česká republika  | propaganda  | multikulturalismus
5023 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny