Bylo to tam. Dokument o Obamovi pod názvem "Podvod jménem Obama" opisuje skutečnou tvář černé loutky členů tzv."Bilderbergu" - nejbohatších z nejbohatších, na čele s Rotschildem i Rockefellerem. Obama byl mnoho let předtím připravován na tuhle frašku, a když přišel čas, tak ho vystrčili na scénu. Dokonalý zjev, moudrý, inteligentní, africký původ, nejlepší pilulka na utišení nespokojených afroameričanů a nejlepší klíč k otevření dveří do Afriky. Jeho bratranec to už v Keni mydlí, a je dost možné, že zanedlouho půjdou do Afriky "Mírové síly" USA hasit válečné požáry, podobně jak to dělají téměř všude na světě, kde je nerostní bohatství a ropa. Dokument ve mně jistým způsobem probudil zvědavost, a tak jsem si našla taky "Tajemství dolarové bankovky", a mé pozornosti neunikl ani název dalšího dokumentu: "Engame- plán zotročení světa", a  musím říct, že mnou pořádně otřásl. Nevím, jestli vám ho mám doporučit, když, tak raději ne, protože je dost možné, že po jeho shlédnutí byste mohli mít zkažený celý víkend.

Představitelé skupiny "Bilderbergu" se vůbec netají svými plány omezit počet obyvatel naší planety na necelou desetinu a jeden z nich dokonce říká na kameru, že prý ten experiment s AIDS byl omyl, Ebola je prý rychlejší. Další se zasazuje pro zavedení čínskeho modelu, který se mu prý velice líbil při návštěvě Číny začátkem 80tych let, a oceňuje jeho účinnost, neskrytě velebí Maovu politiku. Všichni členové téhle ELITY /tak se jim říká/ jsou zkrátka přesvědčeni o tom, že oni jsou těmi vyvolenými vládci světa, protože disponují takovým majetkem, že nic jiného už nechtějí, jen rozhodovat o bytí, či nebytí lidstva. To oni můžou vyvolat celosvětovou krizi, kdy se jim zachce, anebo ze dne na den zvýšit cenu ropy o sto procent. Historie zná mnoho pokusů různých "vládců" o nadvládu nad světem, kterým se to nepovedlo, ale doba je jiná, tito dnešní disponují všemi výdobytky nejmodernejší techniky, protože pro ně pracují obrovské týmy geniálních vědců, kterým je úplně jedno, k jakému účelu budou jejich objevy využity, hlavně že mají zaplaceno. V dokumentu je také vyslovena obava z různých očkování látkami, které by později způsobily mozková onemocnění či smrt. Ale jedním z prvních předpokladů k úspěšnému ovládnutí lidi, je zlikvidovat střední vrstvu obyvatelstva, a prohloubit majetkovou propast mezi lidma, a to z důvodu snadného ovládání chudobných. A těm dokonale vypláchnout mozky. Je nutné postarat se jim o zábavu, aby se nenudili, když přijdou z práce domů. A k tomu účelu slouží společnosti produkující televizní programy typu reality show, superstar, a další, kterými pak zaplavují celý svět. Jedna z největších společností je Bertelsmann, která je globálním hráčem v mediálním průmyslu. V minulosti byla úzce spjata s nacistickým režimem, když spolupracovala s německým ministerstvem propagandy ale nevadí, to je minulost, a teď je fajn, že se snaží lidem na celém světě spříjemnit chvíle volna. Snad i tenhle víkend, hahahááááá. Jestli se ale rozhodnete shlédnout raději ten dokument o zotročení světa, uvidíte v něm taky pana Barrosa, paní Merkel, holandskou královnu, a jiné známé ksichty. Pak se alespoň nebudete divit, když uslyšíte ty neustálé kecy evropských politiků o ozónové díře, skleníkovém efektu, uhlíkových emisích, a taky se nebudete už nikdy divit, co to za nesmysly opět ti slavní evroposlanci, odhlasovali. A už vůbec se nebudete divit tomu chování českých politiků, protože kde je napsáno, že oni nepatří také mezi tu vyvolenou ELITU???

Je to dost možné, protože v diskusi pod tím dokumentem některý divák napsal jména: K.Kovanda, J.Pehe, K. Schwarzenberg, M. Žantovský, A. Vondra. To v Česku. A na Slovensku: I. Mikloš /kdysi ministr financií a předtím privatizace/.

A tak nezbývá než čekat, jak se věci vyvrbí v Americe. Podle toho, co jsem viděla, situace může vyústit i v občanskou válku. A to by byla špatná zpráva pro nás všechny.

http://bojko.blog.idnes.cz

čtěte také:

Obama chce vytvořit další, tentokrát „civilní“ armádu

Obama se už zase narodil v Keni

Existuje nějaký důkaz, že Obama existuje?