Být jasnovidcem, který ví co se stane dřív než většina, je nepraktické, pokud na budoucí události nemáte žádný vliv.  Jistě: když víte, kam věci spějí, dá se na burze nebo v sázkové kanceláři vyhrát majlant.

 

Ale když se nikdo nevsadí?

 

Pozorný čtenář ví nejpozději od 22. května, že středočeský hejtman byl na základě intervence izraelské vládní delegace uklizen do bezpečí Země Zaslíbené.

 

Blesk s touto spekulací vyrukoval 7. června: přesvědčit se lze zde

Blesk se zeptal: Donesla se k nám informace, že se snažíte získat izraelské občanství. Je-li tomu tak, proč?

Rath na to: „O tom nic nevím.“

Dnes máme 25. července, svátek slaví Jakubové a otázku Rathova výhodného židovského původu koordinovaně řeší jak "bulvární" Blesk, tak "seriozní" Lidové noviny.

 Hle: 

"Opakované návštěvy Tel Avivu. Firemní skořápka s izraelskými vlastníky. Aktivity exhejtmana Davida Ratha mohou policejní vyšetřovatele dovést až do Izraele.

Lidovky.cz shromáždily informace, z nichž vyplývá, že obviněný politik má na izraelský stát nadstandardní vazby. Natolik nestandardní, že mu mohou posloužit buď jako úniková cesta před českou justicí, anebo mohou být odpovědí na otázku, kam se poděly milionové úplatky, které podle policie vybíral před květnovým zatčením s krabicí se sedmi miliony.

Rath podle zjištění serveru Lidovky.cz v posledních letech opakovaně navštěvoval Izrael. Ať už jako poslanec, hejtman, či coby turista. Zda tam řešil i osobní finance, s jistotou nevíme. Už loni však Rathův kraj musel vysvětlovat, proč chce miliony korun poslat podnikatelům z Izraele.“

A dnešní Blesk? Plný žertovných fotomontáží na téma Rathova židovského původu, které židovská obec může směle vyhodnotit jako projev antisemitismu, uvádí: „David Rath má židovské kořeny - po dědečkovi ze strany jeho otce Ratmíra Ratha. A právě Izrael se může stát jeho spásou. Rath má totiž právo na žádost o izraelské občanství a využití tzv. zákona o návratu. Je to sice možná až absurdní plán, ale nikoli nerealizovatelný!

Nikoli nerealizovatelný …?

Zasvěcencům a pozorným posluchačům neuniklo, že údajný „Rath“ se projevu před Poslaneckou sněmovnou několika prořeknutí:

(projev „D.R.“ ve Sněmovně viz http://henryklahola.nazory.cz/Rath.htm )

  1. Prohlásil se za mravence: Takže já vyzývám paní státní zástupkyni Bradáčovou, všechny ty úžasné policisty, pana Almera s jeho odposlouchávací technikou: pusťte se do těch ministrů, pusťte se do jejich náměstků, pusťte se do vedení policie, pusťte se do vedení státních zástupců! To jsou ti sumci. A ne že zašlápnete mravence a chlubíte se tím.“

    (Člen Škrlova brněnského oddílu Mravenci.)

  2. Tvrdil, že ve vazbě smí na jednu hodinu na dvorek 2 x 3 metry. „Myslíte si, že je normální, že (vazebně stíhaní, pozn.) smějí chodit na jednu hodinu na dvorek 2 x 3 metry?

    (Litoměřický vězeňský dvorek je mnohem větší.)

  3. Mluvil o Davidu Rathovi ve 3. osobě: „Říkají - a vy asi čekáte na odpověď na tuto otázku: Vzal David Rath úplatek? Já tvrdím, že nevzal.“

    (Bodejť že ne, když to říká Adam Škrla!)

Co to všechno dohromady znamená, netřeba opakovat. (viz chronologie Kuřimské výzvy aneb akce Orangutan závěrem příspěvku.)

Podstatné je, že to byl tento pseudoRath (= ženomuž Anna - Adam Škrla - Škrlová), kdo odstartoval kampaň za instalaci pražské vrchní státní zástupkyně Bradáčové. Dokud na D.R. nespadla klec, o paní Bradáčové U Nás nikdo neslyšel. Dnes je celý národ napnut k prasknutí, zda bude Bradáčová dosazena do funkce pražské vrchní státní nebo …?!?

Nebo?

Hypnotická média nám sugerují, že Nikdo kromě Bradáčové nepřichází v úvahu. Proč?

Spasitel je vždycky jen jeden, zní správná odpověď.

Protože si ji vybral pan Nejvyšší Zeman: to je taky pravda.

A kdo si vybral Zemana?

Slepice nebo vejce?

Atd.

Domácí výrobci veřejného mínění rozhodli, že pokud nebude Bradáčová jmenována, stane se hrozné neštěstí. Stejné hlásné trouby volají ústy „Osobností“ (které vyrobili tito domácí producenti), aby příštím prezidentem byla ŽENA. Pokud nebude paní Bradáčová jmenována pražskou vrchní státní … nezbyde, než … aby byla jmenována prezidentkou ČR.

Proč?

Jak praví předseda Spolku Šalamoun: „Aniž bychom z bezpečnostních důvodů prozradili podrobnosti, sdělujeme, že novým správcem ... (národa, pozn.) ... je skutečný, nefalšovaný anděl, který se mezi námi pohybuje přestrojen za mladou, půvabnou ženu, se srdcem plným soucitu s trpícími a ochoty pomáhat, ale bojovnou jako Johanka z Arcu. Ač ke zpovědi nechodíme, za tuto pomoc shůry jsme vděčni a věříme, že našim chráněncům bude prospěšná.“

viz http://www.spoleksalamoun.com/

Že paní Bradáčové ještě nebylo 40? Ale bude – 1.3. 2013. Proč by nemohla kandidovat?

Věk není problém:

Anička alias Adam Škrla, narozen-á 20.7.1974, žena i muž, osvobozený-á zásluhou Spolku Šalmoun z výkonu trestu v ženské věznici Světlá nad Sázavou v den schválení přímé volby prezidenta 8. února 2012, bez problémů zvládne roli 13letého Adama i 41leté prezidentky.

Cesta na Hrad je volná.

Mravence nic nezastaví!

Kuřimský seriál začal 15.12.2011:

http://vimmer.blog.idnes.cz/c/236230/Tajny-plan-na-zachranu-ceske-meny.html

http://vimmer.blog.idnes.cz/c/245567/Falesna-jizdenka-na-Hrad.html

http://vimmer.blog.idnes.cz/c/247964/Lex-Zaoralek-zaslouzil-se-o-obnoveni-monarchie.html

http://vimmer.blog.idnes.cz/c/248519/Klaus-v-Brne-aneb-jak-svet-prichazi-o-trumpetisty.html

http://vimmer.blog.idnes.cz/c/248934/Fischer-a-Svaty-Gral.html

http://vimmer.blog.idnes.cz/c/260490/Brejvik-a-Kurimska-vyzva.html

http://vimmer.blog.idnes.cz/c/265569/James-Bond-Skrla-zasahuje.html

http://vimmer.blog.idnes.cz/c/268095/Rosada-s-Davidem-R.html

http://vimmer.blog.idnes.cz/c/272029/Ani-ryba-ani-Rath-aneb-akce-Orangutan.html

http://vimmer.blog.idnes.cz/c/272893/Necasova-past-na-papeze.html

http://vimmer.blog.idnes.cz/c/274036/Rathovo-proreknuti.html

http://vimmer.blog.idnes.cz/c/274663/AIDS-v-parlamente-Zadny-strach-Vlasto.html

http://vimmer.blog.idnes.cz/c/277351/Prezident-Kurovec.html

http://vimmer.blog.idnes.cz/c/278084/Dalikovy-zakony.html

http://vimmer.blog.idnes.cz/c/278818/Misto-cinu-Morava.html

http://vimmer.blog.idnes.cz/c/279300/Kalouskuv-cerny-patek-13.html#t2

http://vimmer.blog.idnes.cz/c/279650/Nove-saty-od-Blazka.html

http://vimmer.blog.idnes.cz/c/280001/Neni-Leos-jako-Leos.html

http://vimmer.blog.idnes.cz/c/280115/Chuck-Norris-nebo-Pepa-Skrla.html