„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Otevřený dopis Policejnímu řediteli stran festivalu sexuálních deviantů

Autor: Mluvčí - MONOS o.s. | Publikováno: 30.7.2012 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

Sdělujeme Vám, že včerejšího dne jsme odeslali na adresu Policejního ředitelství, panu plk. Mgr. Petru Lessymu následující otevřený dopis:

Vážený pane policejní prezidente,

 

na letošní srpen očekává naše veřejnost již druhý festival jinakosti, hrdě nazvaný Prague Pride. Chystá se na jeden srpnový týden po celé Praze, v různých klubech. Jeho vyvrcholením má opět být tzv. Pochod hrdosti, při kterém jsme v loňském roce mohli spatřit dlouhý průvod prapodivně oblečených lidí, některé z nich polonahé. Viděli jsme i osoby, kráčející pouze ve spodním prádle. Okolo průvodu pak stáli policisté, kteří se nikterak nezajímali o zjevné narušování veřejného pořádku ani o účastníky průvodu, narušující základní mravy lidské společnosti.

 

Domníváme se, že je minimálně přestupek chodit po ulicích českých a moravských měst jen ve slipech, tangách a podprsenkách. Máme za to, že do běžné činnosti policie ČR patří i dozor nad mravopočestností na veřejných prostranstvích. Každý, kdo by se na náměstí jakéhokoliv města pohyboval jen ve spodním prádle, byl by za normálních okolností určitě policejní hlídkou zadržen a předán na vyšetření u psychiatra nebo by byl hospitalizován na záchytné stanici, to podle toho, v jakém stavu by se nalézal.

 

Myslíme si, že zákony České republiky platí na našem území bez výjimky a že by je neměl rušit ani moderní festival sexuálních deviantů. Naopak, při tak grandiózní, veřejné a pyšné propagaci sexuální „jinakosti“, by měla policie mít zvýšený počet policistů v ulicích, dbajících na pořádek a zákonné jednání všech občanů. Nehledě na to, že se pochodu a doprovodných akcí budou účastnit i občané jiných států, stejně jako tomu bylo v loňském roce.

 

Při vědomí těchto souvislostí si Vás, pane policejní prezidente, dovolujeme oslovit, skrze kancelář policejního prezidenta, využívaje přitom jednu z náplní práce Vaší kanceláře, konkrétně bod

 

e) kancelář policejního prezidenta odpovídá zejména za poskytování informací a oficiálních zpráv o činnosti Policie ČR sdělovacím prostředkům a veřejnosti.

 

Žádáme Vás o zodpovězení následujících otázek:

 

·         jaké pokyny mají Vaši podřízení v případě, že na ulici, v běžném provozu, potkají člověka budícího svým oblečení, či spíše neoblečením a vyzývavým chováním, veřejné pohoršení?

 

·         jaké pokyny mají, v případě, že se tak děje totéž, na festivalu a pochodu Prague Pride?

 

·         jak je, ve spolupráci s cizineckou policií, zajištěno, že se na naše území nedostanou občané, trestně stíhaní v jiných státech za sexuální delikty? Je policie připravena, při zjištění na místě, takové vyhostit?

 

·         jak je celá akce materiálně a lidsky zajištěna a kolik bude zvýšené nasazení policistů stát daňové poplatníky?

 

·         jak se má zachovat běžný občan, který si bude u konkrétního policisty stěžovat na rušení veřejného pořádku a bude odmítnut? Jakým postupem je možno si na takového policistu stěžovat?

 

·         Jaké jste, Vy osobně, vydal či vydáte příkazy, ohledně bezproblémového zajištění celé akce?

 

Občanské sdružení Monos předem děkuje za odpovědi, které též zveřejní.

 

S pozdravem

Bohumil Šourek

Monos, monarchistické občanské sdružení

jednatel

čtěte také:

Odpovězme na konfrontační charakter Prague Pride. Obrana hrdosti normálních lidí je nutná. Přijďte k sv. Václavu

Cosi v Praze. Kde s vysokou pravděpodobností potkáte ožralé a nafrčené bukvice

Proč USA a Izrael fedrují Prague Pride?

Klíčová slova: domácí politika  | Česká republika  | propaganda  | církev  | rodina
4651 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Dvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volíČetba knih způsobuje změny v mozku!Svět se mění. K lepšímu? Pride 1959 vs Pride 2019Bilderberg! Známe agendu a účastníky letošního setkání šedých korifejů ve Švýcarsku

ePortal.cz

Naprosto neuvěřitelné vyjádření ministra vnitraRobinson musí zmizet. Je málo pokrokový

euPortal.cz

Viděli jste někdy větší příklad arogance a zpupnosti? Poslanec ODS Pavel Žáček hájí fašistické banderovce, kteří masově sadisticky vraždili Čechy, Poláky i Židy, a odporně překrucuje historii a relativizuje zločiny banderovců

Eurabia.cz

Studie: brutální islamizace v britských věznicíchImigranti v detenčním centru se vzbouřili: chtějí kapesné

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životSilnější než chemoterapie: Bylinka na rakovinu, která vám roste přímo pod nosem

euServer.cz

Probíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracieMůže vůle 1/3 občanů přetlačit vůli 2/3 občanů?

ParlamentniListy.cz

Pamatujete intervence? ČNB nyní podle Markéty Šichtařové chystá ještě větší hloupostLetná je rozcvička. Babiše to nejhorší čeká za 153 dnů. Má se na co těšit, nebudou mu stačit smajlíky s kupičkami lejn, co prý rozesílá
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny