„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Vláda USA věnuje tajnou Teslovu technologii OSN do plánu udržitelného rozvoje

Autor: AC24.cz | Publikováno: 27.7.2012 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Wireless energy transfer (WET) čili bezdrátový přenos energie je přesun elektromagnetické energie přenášené z centrálního energetického zdroje bez použití propojovacích vodičů. Teslovy pokusy s cívkami, jež WET umožňovaly, proběhnuvší krátce po roce 1900 v Coloradu byly předchůdcem „vynálezů“ na tomto poli z dnešních dnů. Po Teslově smrti zkonfiskovala vláda USA veškerou dokumentaci týkající se jeho experimentů a utajila ji. Vláda USA zadržovala tuto technologii v utajení od 50. let.

V Británii je poprvé komerčně dostupná bezdrátová nabíječka elektrických aut pomocí indukčního přenosu. Rozbíhající se korporace HaloIPT tuto technologii nasadila v určitých oblastech u anglických dálnic a parkovišť. Elektromobily se nabijí automaticky, stačí jen zapnout integrovaný přijímací blok.

I General Motors (GM) investovala 5 milionů dolarů do bezdrátového nabíjecího zařízení zvaného PowerMat, které se používá k induktivnímu nabíjení, které přenáší elektrickou energii přes magnety bez jakéhokoliv skutečného fyzického propojení. Jelikož GM teď vlastní vláda USA, tak jejich nová zařízení mohou mít více co dělat se skrytým uvolněním Teslovy technologie.

Marin Soljačić, asistující profesor na MIT, když hledal způsoby bezdrátového přenosu energie se zaměřil na přenos energie na střední vzdálenosti pro přenosná zařízení, jako mobily, PDA a notebooky. Využíval jevu zvaného rezonanční vazba. Soljačić je schopen k dosažení výměny energie vyladit dva předměty na tu samou frekvenci vlastních kmitů.

Magnetická rezonance může volně přenášet magnetická pole s jen malým vlivem na okolní prostředí. A  právě tato technika zařízením umožňuje to automatické bezdrátové nabíjení.

Sojačić přilákal pozornost ministerstva obrany USA (DoD); a to teď financuje další projekty ke zdokonalení této technologie. Podle jejich Provozní zprávy o rozpočtu na energetické certifikace pro finanční rok 2012 experimentálně zkoumají zajišťování energetických potřeb vojenských operací. Ve jménu národní bezpečnosti DoD „přímo podporuje vojenské operace, které za účelem úspěchu mise vyžadují neustálý přísun energie.“ Technologie WET zjevně uspokojení těchto potřeb urychluje.

Ve spojení se „Zákonem o zmocnění k národní obraně z roku 2009 (NDAA) přímo jmenovaný ředitel operačního energetického plánování a programů u DoD … koordinuje a dohlíží nad programovými aktivitami vztahujícími se k realizaci operačních energetických strategií, výzkumu, vývoji a investicím“ za účelem výlučného použití vládou USA.

Dr. Heinz Schandal, vedoucí výzkumník sociálních systémů, institucí a veřejné správy v Programu sociálních a ekonomických věd na CSIRO Trvale udržitelné ekosystémy pracuje s vládami a místními komunitami v Austrálii a Asijsko-pacifickém regionu, aby vypracovali „doporučení“ průmyslovým i rozvojovým národům týkající se jejich vztahů k trvalé udržitelnosti.

I Projekt milénia Amerického výboru pro Universitu Spojených národů se obrací k WET jako k odpovědi na globální energetické potřeby. Sojačićova technika rezonančního přenosu magnetickými poli je perfektní technologií k dalším krokům OSN k dosažení vlády nad světem za využití elektřiny.

OSN hanobí emise oxidu uhličitého jako přímou příčinu globálního oteplování (ač byla tato teorie vědeckými empirickými daty už vyvrácena). S bezdrátovým přenosem energie, tvrdí Jerome Glenn ředitel Projektu milénia, že odvrátí ty „potenciálně katastrofické“ problémy a nakonec otevřou cestu pro nové energetické zdroje jako jsou solární panely na oběžné dráze Země.“

Financování pro toto nové úsilí o kontrolu ze strany OSN pochází od Národní vědecké nadace (NSF) ve spolupráci s Národní úřadem pro aeronautiku a vesmír (NASA) a s Institutem výzkumu elektrické energie.

V podstatě jde o to, že vláda USA pracuje s OSN na vývoji technologií bezdrátových přenosů energie k urychlenému využití OSN.

Podpora vlády USA tomuto spiknutí za globální vládu OSN tento kdysi nezávislý národ zapřahuje do spolupachatelství pochodu globalistické elity ke světové vládě.

Překlad: Miroslav Pavlíček

Zdroj: prisonplanet.com

http://www.ac24.cz

čtěte také:

Zemětřesení na objednávku aneb Co jsou tektonické zbraně

Všichni a všechno se zbláznilo

HAARP. Pravda o nejděsivější zbrani světa

Klíčová slova: USA  | technologie  | tajné služby
4994 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxi

ePortal.cz

Koronavirus jako chřipka, neomarxismus jako morV případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončena

euPortal.cz

Rusko představuje léčbu COVIDU-19 s pomocí léku proti maláriiPUTINOVO POSELSTVÍ NÁRODU

Eurabia.cz

Koronavirus: Mocenská elita se stará jen o sebe, obyčejní lidé ať klidně chcípnouEvropské vlády se snaží zakrýt své totální selhání svalováním viny na Čínu

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

ČT v nejvyšším vzepětí své nestrannosti. Zatím vystoupili herec Mádl, kněz Halík, sportovec Hašek a dramatik Svěrák. Další podobní jsou připraveni...Pomoc Ruska a nepomoc NATO a EU Itálii...

ParlamentniListy.cz

Hrozí tragédie, varuje hejtman-exprimář. A naštval se na ODS: Co to hrajete? Máte to z Číny?Kecy, prdy! Vzdělanci, jděte se vycpat, vymetla Babišovy odpůrce Klára Samková. Vytáhla hrozné věci
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny