„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Hurá! Pobočka Aspen Institutu pro blbé Čechouny otevřena, nakupujte...

Autor: Nikola Bojko | Publikováno: 25.7.2012 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

"...nakupujte rozum, vy dobytkové!", myslela si možná v duchu bývalá ministryně zahraničí USA. M. Albrightová při čtvrtečním otevření pražského sídla Aspen Institutu. Michael Žantovský ji na znak vděku odevzdal ve jménu všech Čechů, Moravanů i Slezanů, brož ve tvaru rozvíjejícího se květu. "Proč, sakra, rozvíjejícího se květu při takovéhle události?" ptají se mnozí z vás, s hrůzou v očích. Taky jsem byla zvědava proč, a tak jsem se zeptala Terezy Kozlové ze studia ZORYA, co vlastně tá brož znázorňuje.  

Představte si, lidé boží, květ podle ní symbolizuje rozvoj mezinárodní instituce a zároveň odkazuje ke krásám přírody coloradského Aspenu.

To mě velice uklidnilo, protože já jsem měla vysvětlení jiné, kterého součástí byl i hákový kříž zakomponovaný někde uvnitř toho květu. Šperk vytvořili Zdeněk Vacek a Daniel Pošta, kteří se často inspirují přírodou a kladou velký důraz na detail a řemeslné provedení stejně, jako na inovativní práci s materiály. Výroba samotné brože jim prý trvala týden.

Paní Kozlová ještě dodala, že ten šperk vznikl jako speciální projekt a prý jeho hodnota jako taková je nevyčíslitelná. Vyčíslitelná být ani nemůže. To by tak bylo, abychom někomu z Elity světa, ke které M. Albrightová patří, dávali něco vyčíslitelného, to by nás mohli pomluvit.

Vždyť Aspen Institute přináší do naší země tmy vznešené, osvícené myšlení. Aspen Institute je podle mnohých moudrých mužů naši planety /např. p. Rotschilda, Rockefellera, Schwarzenberga, Bakaly atd./ úžasný pokrok pro národy světa, a tak by bylo hloupé nevyužít to moudro, které může národ český od nich převzít, které moudro se nám touto cestou nabízí, a to zadarmo, zadarminko. Že ne? No, snad jenom něco málo, na oplátku, ale fakt, jen něco málo...

Ptáte se co? Já nevím, lidičky, ale pan Adam B. Bartoš napsal 27.3 2011 ve svém článku "Aspik Institute a Centrum Cysta"  na "Freeglobe" o tom, že založení pobočky Aspen Institutu je na spadnutí, a nemýlil se. Trvalo to sice o něco déle, ale stalo se. Autor se zmiňuje i o tom, na co bude zaměřena tato "další mozkovna na území České republiky", můžete si to najít na netu, a proto jen krátkosti o tom, že Čechům se vysvětlí klady zániku vlastního státu, stejně jako i klady nadnárodní celoplanetární vlády, dále je nutné Čechy přesvědčit, že se nemají bát platit do penzijních fondů víc než dosud, a povinně, aby se nadnárodní finanční kruhy napakovaly na úsporách obyčejných Čechů cestou předcházejících reforem, pustit do Temelínu Westinghouse /už se stalo/, taky přesvědčit Čechy o nutnosti posílat na místa vojenských konfliktů své mise, ale nejdůležitější bod je hospodářský růst země podle učení pana Keynese, a půjčování si ještě více, než doposud /je sice zadlužena už teď, ale určité finanční kruhy chtějí, aby byla mnohem víc/ a nastartovala tak pravý ekonomický boom, zkrátka měla by se zadlužit tak krásně, jako se ukázkově zadlužili Řekové, Irové, Portugalci a Španělé, aby nad ní mohl být poté vynesen mezinárodní ortel, byly jí vnuceny záchranné balíčky, kterými upadne do pasti dluhů natolik, že jí pak budou moci skoupit pod cenou a její vláda v postavení otroka udělá vše, co jí přikážou. /Zdá se, že čeští politikové si pospíšili/.

Pan Bartoš ukončil článek konstatováním, že práce pro pány z Aspenu bude tady jako na kostele. Je prý nejvyšší čas vyrazit na Prahu s myšlenkovým tankem.

A ten dorazil minulý týden ve čtvrtek. Češi přivítali jeho velitelku nikoli kyticemi květů, jako kdysi v roku pětačtyřicetém sovětské osvoboditele, ale jediným květem - ručně vybroušeným bílým květem z Perspexu, nejhonosnějšího ze všech syntetických materiálů, zakletým do zlacené oceli, který je průhledný jako křišťál, ale taky nerozbitný a lehoučký.

Něco podobného, jako ten jejich Aspen Institute. Kdoví, jestli v budoucnu nebude povinné nosit repliku toho nádherného květu na klopě jako kdysi v období nacismu nosili Židé žlutou šesticípou, tzv. Davidovou hvězdu.

Holt, časy se mění.

http://bojko.blog.idnes.cz

čtěte také:

Aspen Institute v Čechách!

Al Gorův bullshit v Aspen

Miliardář Bakala veze think-tank z USA. Aspen Institute

Aspik Institute a Centrum CYSTA

Schwarzenberg tahá do Prahy americké levičáky

Klíčová slova: pravdoláska  | USA  | Česká republika  | propaganda  | manipulace
5267 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny