Je nutné připomenout, že Jiří Pehe byl účastníkem schůzek skupiny „Bilderberg group“, která se myšlenkou jedné světové vlády zabývá již od svého vzniku v roce 1954. Doporučuji se podívat, kdo se schůzek kdy účastnil, co je cílem této organizace a jaké kroky již jednotliví účastníci ze své pozice podnikli pro nastolení jedné světovlády. Stačí výraz „bilderberg“ zadat do jakéhokoli vyhledavače.

Cílevědomý Pehe jako český zástupce v této skupině ucítil, že je právě nyní vhodná příležitost zabojovat o nové pozvání do této elitářské skupiny vizionářů, napsal tedy světovládyobraný článek s názvem „Totální levicový kosmopolitní nesmysl?“. Doporučuji si jej bedlivě přečíst a uvědomit si, na čí straně pan Pehe stojí, kdo je jeho nepřítel. Není to jen prezident, ale i všichni ti, kteří milují svou vlast a svobodu.

Nyní se vlastně z konspiračních teoretiků stali vizionáři, kteří správně vypozorovali, jakým směrem se věci hýbou a za jakým cílem. Lidé, kteří varovali před Novým světovým řádem a byli za to v minulosti zesměšňování, jsou dnes ospravedlnění. Ospravedlnění realitou kolem nás, ospravedlnění i články jako napsal Jiří Pehe.

Aniž bychom si to uvědomili, světovláda je téma dne. Děsivé téma ...

tomaskupec.blog.iDNES.cz