„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Cosi v Praze. Kde s vysokou pravděpodobností potkáte ožralé a nafrčené bukvice

Autor: odjinud | Publikováno: 14.7.2012 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

Předtím než začnu psát samotný článek, tak se chci omluvit všem slušným lidem a také těm homosexuálům, kterým se aktivity kolem Prague Pride 2012 příčí. Omlouvám se proto, že budu používat výrazně vulgárních, avšak explicitních výrazů, neboť jsem přesvědčen, že není možné „uchopit“ standardní slovník na tak vulgární akci jako je Prague Pride 2012. Budu tedy pro homosexuály realizujících se v nepoliticky politických misích užívat označení „buzerant“.

Exhibující nepoliticky političtí buzeranti a buzerantky (snažím se být genderově korektní) a další sexuální devianti s poruchou sexuální polarity a identity budou mít 18. srpna 2012 průvod v Praze. Nebudu se vyjadřovat k všem buzerantským doprovodným programům, které sami buzeranti považují za kulturní doprovodné programy, jsou to totiž kokotiny. Zmíním vybrané akce, které doporučuji z vědecko-výzkumných důvodů navštívit (dodržování bezpečných vzdáleností podmínkou) a zároveň, v případě nás chlapů, si nasadit ocelový plát na prdel.

PRIDE WARM-UP PÁRTY

Kde: Friends club, Bartolomějská 11, Praha 1

KDY: 13. 8. 2012 od 19.00 hod.

ORGANIZUJE: Friends Club

Vysoká pravděpodobnost, že potkáte ožralé a nafrčené bukvice, které budou mít tendenci se svlékat do naha. Opatrnost předpokladem. Upozornění!!! – Nenechte si od nikoho kupovat drink!

 

ROMANO TATIPEN – ROMSKÉ TEPLO

KDE: NoD Gallery, Dlouhá 33, Praha 1

KDY: 14. 8. 2012 od 18.00 hod.

ORGANIZUJE: Prague Pride ve spolupráci s Ara Art

Teplí cikáni – to je bez komentáře…

 

ON CLUB RAINBOW PARTY 

KDE: On Club, Vinohradská 40, Praha 2

KDY: 14. 8. 2012 od 22.00 hod.

ORGANIZUJE: On Club

Nedoporučuji ani z vědecko-výzkumných důvodů navštěvovat, velká přesila perverzních bukvic. Nahota a prasárny samozřejmostí.

 

iBoys Party

KDE: On Club, Vinohradská 40, Praha 2

KDY: 15. 8. 2012 od 22.00 hod.

ORGANIZUJE: On Club

Seznamovací akce buzerantů. Opět, zas a znovu je vysoká pravděpodobnost, že se budou oddávat „seznamování“ přímo na veřejných záchodcích. Zkrátka buzerace jako prase. Doporučuji nevidět.

 

REGIONÁLNÍ WORKSHOP PRO LGBT NEZISKOVKY

KDE: Fusion Hotel, Panská 9, Praha 1

KDY: 16.–19. srpna 2012

ORGANIZUJE: Prague Pride, o.s. ve spolupráci s Trust for Civil Society in Central and Eastern Europe

Trocha buzerantské nepolitické politiky aneb jak vlít buzerantům do žil novou krev.

 

RAINBOW SILENT DISCO

KDE: piazzeta Národního divadla

KDY: 16. 8. 2012 od 20.00 hod.

ORGANIZUJE: Silent Disco

500 teplých Otíků Rákosníků kroutících prdelí. Podívaná jen pro otrlé…

 

LEATHER ZONE

KDE: Klub Střelec, Anglická 616/2, Praha 2

KDY: 16. 8. 2012 od 20.00 hod.

ORGANIZUJE: Leathers.cz

A je to tady, sado-masochistické bukvice se budou oddávat svým gurmánským technikám. Pozor, je možné, že budete ztřískáni a znásilněni Zedem.

 

GLBT POLITIKA – KLADY A ÚSKALÍ

KDE: Latimérie, Slezská 74, Praha 3

KDY: 17. 8. 2012 od 18.00 hod.

ORGANIZUJE: Jiří Hromada

Zkrachovalá Džamila a Hromada sádla budou plakat nad homofobií české společnosti a některých českých politiků aneb jak udělat z ČR první stát buzerantů nepolitickou cestou.

 

Akcí tohoto typu, které jsem výše uvedl je samozřejmě mnohem víc, ale už se mi z toho začala motat hlava, tak jsem raději přestal. Myslím, že pro představu to bude stačit.

Dále už o samotném průvodu. Smyslem těchto provokativních a nechutných průvodů je samozřejmě vyvolání nepoliticky politického tlaku na plošnou společenskou akceptaci buzerantského chování, implementace „chápání buzerace jako normality“ do nejrůznějších veřejných institucí, završeno možností legální adopce dětí buzeranty a buzerantkami. Podtrženo a sečteno – jedna z mnoha zhovadilostí úpadkového a k zániku jdoucího Západu.

Jen namátkou vyjmenuji některé instituce a společnosti, které buzeranty otevřeně podporují. Můžeme začít:

 • Generální partner – Absolut vodka (zvláštní  – nejlepší je ledově vychlazená)
 • Hlavní mediální partner – Česká televize – za peníze daňových poplatníků pomáhá propagovat úchyly v ulicích našeho hlavního města, nemluvě o tom, že tím podporuje jeden konkrétní ideologický tábor. Takže ona veřejnoprávnost je jen iluzorní, ale to vlastně víme všichni celkem dlouho.
 • Izraelská ambasáda 
 • Ambasáda USA 
 • Kempinski Hotel Hybernská
 • Louren Hotel
 • Marriott Prague (hotel)
 • buzerantská Barrandov TV
 • Pražská správa nemovitostí
 • CzechTourism (www.kudyznudy.cz)
 • Rock Café Praha

 

To jen pro pobavení a navíc jako tipy, kde v Praze například hledat nocleh, občerstvení nebo kudy z nudy.

Na konec vás všechny vyzývám, abyste podpořili jakýkoliv občanský protest proti pořádání  Prague Pride 2012. Nenechme ze sebe dělat hňupy…

http://cervenobili.cz

čtěte také:

Co mají Wall Street, Lady Gaga a primátor Svoboda společného?

O globálním oteplování, nikoli klimatickém

Buď zdráv, ty Nácku!

Klíčová slova: média  | propaganda  | rodina
5444 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxiTak tohle nedokážete! Greta prý vidí oxid uhličitý pouhým okem!Hrdinové z Antify proti důchodkyni s chodítkem (+ video)Na antirasistické konferenci zakázali bělochům pokládat otázkyGreta není první! Už před 27 lety tleskali světoví potentáti holčičce, která nechtěla dýchat vzduch a kupodivu dodnes blahobytně žije (+ video)

ePortal.cz

Rebelie lhářů. Vzpoura proti neexistujícímu „šestému masovému vymírání“ODS na cestě od modré k červené. K tomu můžeme ještě přičíst návštěvu předsedy ODS Petra Fialy v Řeporyjích, kam přijel podpořit místního hulváta Pavla Novotného

euPortal.cz

Další šílenosti, které se dějí ve Čtvrté říši Angely Merkelové. Každý, kdo je v Německu proti imigraci, je automaticky označován za „rasistu“ či „pravicového extremistu“...Tajné služby: Vyšší forma diplomacie? Náš významný zpravodajský důstojník o tom byl přesvědčen. Bývali špióni statní jonáci! Poslední Polreichova "zpráva o stavu světa"

Eurabia.cz

V Brně na ZŠ Vejrostova propagují dětem lásku k islámu!Erdogan hodil Trumpův dopis do koše, z Německa udělal blbečka

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Rasputina na PutinaŽe Praha volí jako rozšířený ústav pro choromyslné, je věcí známou a ostatním lidem českým , moravským i slezským svorně proklínanou

ParlamentniListy.cz

Zeman zklamal Bakalovy novináře. Také ty z ČT, kvůli penězům. „Naprdne“ i RychetskéhoHulvát Zeman říká ku*da. Ondráček je zm*d. Jsem Ježíš, anděl pravdy. Pavel Novotný vytáhl šibenici a vytočil Drtinovou
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny