„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Bývalí představitelé CIA: Ano, falšovali jsme videa s bin Ladinem a Hussajnem

Autor: Paul Joseph Watson | Publikováno: 9.10.2010 | Rubrika: ZA OPONOU
Ilustrace

Dva bývalí představitelé CIA připustili vytvoření falešného videa, ve kterém se členové tajné služby oblékli jako Osama Bin Laden a jeho kumpáni, v rámci snahy očernit vůdce teroristů na celém Středním východě.

Podrobnosti jsou uvedeny v článku Washington Post investigativního novináře a bývalého člena armádní rozvědky Jeffa Steina.

Steinovy zdroje mu řekly, že během plánování invaze do Iráku v r. 2003 operační skupina CIA pro Irák zvažovala vytvoření falešného videa se Saddamem Husseinem při sexuálních hrátkách s pubertálním chlapcem, a pak kopiemi této nahrávky zaplavit Irák.

Tato myšlenka, spolu se zfalšováním iráckých zpravodajských bulletinů, se nikdy nezavedla do praxe, jak uvedli bývalí představitelé ICA, protože nebylo možné dosáhnout dohody o této věci mezi iráckou skupinou a Úřadem technických služeb CIA.

Nicméně tyto dva zdroje odhalily, že agentura dříve již vytvořila nejméně jedno falešné video s Bin Ladenem:

Agentura v podstatě vyrobila video líčící, jak Osama bin Laden a jeho kumpáni sedí u táboráku a přehazují si láhve s alkoholem a vychutnávají si chlapce, vyjevil jeden z bývalých důstojníků CIA po zapátrání v paměti. Herci byli vybráni „z našich řad – zaměstnanci s tmavší pletí“, řekl.

Bývalí důstojníci Steinovi řekli, že tento projekt byl převzat armádou a pak se zastavil:

Realitou bylo, řekl bývalý důstojník, že agentura opravdu neměla dost peněz a znalostí, aby tento projekt mohla provést.

„Armáda je převzala,“ řekl jeden z nich. „Měli aktiva v psychologické válce ve Ft. Bragg,“ ve středisku zvláštního válčení armády.

Toto poslední odhalení podporuje důkazy, že výzvědné agentury, a zřejmě ještě výrazněji armáda, byly zapojeny do výroby videí s Bin Ladenem již v minulosti.

Jak jsme rozsáhle zdokumentovali, Intelcenter, americká monitorovací skupina, která běžně zveřejňuje videa a audia s Bin Ladenem, z nichž většina se ukázala být buď předělanými starými nahrávkami, nebo přímo podvrhy, je odbočkou IDEFENSE, internetové bezpečnostní společnosti, která monitoruje informace ze Středního východu.

(celý článek: Bývalí představitelé CIA: Ano, falšovali jsme videa s bin Ladinem a Sadámem Hussajnem)

prisonplanet.com, osud.cz

4228 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxiTak tohle nedokážete! Greta prý vidí oxid uhličitý pouhým okem!

ePortal.cz

Kdyby stát nevyhazoval šest miliard do luftu, aby si někteří mohli vozit zadky zadarmo, a namísto toho jimi financoval ČT, měli bychom VŠICHNI tu příšernou televizi aspoň zadarmoZměny zákonů z dílny ministerstva vnitra prospívají ČSSD a nikoliv občanům

euPortal.cz

Hamáček: Islamofobie by být potlačována všemi zákonnými nástroji. Facebook je nebezpečí pro demokraciiProč feministkám nevadí radikální islám?

Eurabia.cz

Nacionalisté z Walesu se zbláznili. Chvěji udělat z Anglie útočiště pro všechny uprchlíky a podporují islámUž banální: Hromadné znásilnění imigranty v Německu

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Presstituce není jen zaměstnání, ale také stav duchaPoliticko-rozvratná činnost „Člověka v tísni“

ParlamentniListy.cz

Jan Schneider: Srabové a pitomci! Postavme se těm, kteří napadli Klause ml.Skončíme v jeskyních? Putin naštve Gretu a další
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny