„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

O globálním oteplování, nikoli klimatickém

Autor: Michal Semín | Publikováno: 3.7.2012 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Blíží se Prague Pride, festival leseb a homosexuálů, o čemž bude jistě během léta mnoho napsáno, ale pohlédněme nejprve za velkou louži.

Vedro, sužující v těchto dnech Českou republiku, jakož i nečekaný pád ministra Jiřího Pospíšila, mi důrazně připomnělo, že se blíží „nejteplejší den v roce“. Tak nazvali 18. srpen letošního roku pořadatelé Prague Pride, festivalu na sebe hrdých leseb a homosexuálů, neboť právě v tento den se pod záštitou primátora Svobody a za podpory České televize, značky Primeros či velvyslanectví USA a Izraele koná jejich demonstrativní pochod centrem Prahy.  O něm, jeho průběhu, jakož i o protestech proti jeho pořádání bude v průběhu léta toho ještě mnoho napsáno, pohlédněme tedy nyní za velkou louži, kde se homosexuální a transgenderová hrdost slavila hned celý uplynulý měsíc.

Letos se poprvé přidala americká armáda, která, když zrovna nevyváží demokracii a lidská práva, napravuje příkoří, páchaná na homosexuálech, jimž jejich „straight“ kolegové ve zbrani dávali dosti okatě najevo, co si o nich myslí. Na armádním LGBT mejdanu promítli videopozdrav ministra obrany Leona Panetty a velitele všech velitelů Baracka Obamy, radost však zavládla i nad tím, že se na půdě americké armády konala počátkem června první „svatba“ lesbického páru (jakkoli šlo o pár smíšený, neboť jedna z „manželek“ má civilní zaměstnání).

Homosexuálně-lesbicko-transgenderová hrdost se ve své plné nahotě projevila i na historicky první recepci pro LGBT (úřední označení alternativ k heterosexualitě, jež se jistě časem o pár písmen rozšíří) aktivisty, pořádaném prezidentem Obamou v Bílém domě, když se tito fotili před obrazem Ronalda Reagana se zdviženým prostředníčkem. Více zde.

Obamova administrativa považuje homoagendu za velice důležitou i na poli mezinárodních vztahů. V červnu 2011 ministryně zahraničí USA Hillary Clintonová ve svém projevu pro členy GIFAA, organizace zastřešující gaye a lesby v zahraničních službách, mimo jiné prohlásila, že boj za plné uznání práv LGBT osob stojí v popředí zápasu o všeobecná lidská práva, proto se mají americké diplomatické služby zapojit do podpory a propagace LGBT požadavků v zahraničí. V té souvislosti se nezapomněla pochlubit, jak se jí podařilo zajistit účast extravagantní Lady Gaga na festivalu EuroPride 2011, pořádaném přímo za branami Vatikánu.

Přestože Clintonová uznala, že je za práva homosexuálů třeba bojovat i v Africe a Latinské Americe, hlavní pozornost věnovala situaci v zemích, nacházejících se v bývalé zóně sovětského vlivu. Chybějící rovnoprávnost homosexuální menšiny s heterosexuální většinou je tu reliktem starých dob, má-li se tedy střední a východní Evropa od Moskvy definitivně osvobodit, musí si osvojit současné normy liberálního Západu. Po pádu Berlínské zdi zde v tomto duchu působilo hned několik neziskových organizací, v čele se Sorosovou nadací pro„otevřenou společnost“. Po nástupu Baracka Obamy do Bílého domu se na podpoře liberálních nevládních organizací nic nemění, hlavním terapeutem se však stává samotný stát a jeho emisaři.

USA se tak dnes bok po boku s Evropskou unií podílejí na odstraňování společenských norem, odvozených od křesťanských kořenů naší kultury. V osvobozeneckém hnutí za práva menšin se krizí zmítaná velmoc spojila se světem pop kultury, liberálních médií a neziskových organizací, aby vytvořila svět globálního tržiště, osídleného z přirozených vazeb vyvázanými lidskými elektrony, identifikujícími se pouze s vlastními tužbami.

Podaří-li se pod taktovkou těchto sil do úřadu českého prezidenta uvést někoho z družiny jim ideově blízkých, dočkáme se jistě dne, kdy se i sály a chodby Pražského hradu duhově zabarví. Dříve než se tak stane, neuškodí zavzpomínat na historicky první Gay Pride, která by měla být něčím blízká i zaměstnancům výše zmíněné izraelské ambasády v Praze, neboť se o ní píše v 18. a 19. kapitole 1. Knihy Mojžíšovy. Kdo je líný si průběh této oslavy hrdosti vyhledávat, tomu ji lze přiblížit výstižnou malbou Johna Martina.

http://www.ceskapozice.cz

čtěte také:

Co mají Wall Street, Lady Gaga a primátor Svoboda společného?

Duhová internacionála

Homosexuální ideologie. Homosexualismus je horší než komunismus nebo nacismus

4699 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny