„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Gestapácké metody zastánců politické korektnosti

Autor: Vítězslav Kremlík | Publikováno: 27.6.2012 | Rubrika: MÉDIA
Ilustrace

Marketingová agentura napojená na politickou stranu terorizuje sponzory a zaměstnavatele lidí, kteří mají politicky nekorektní názory. Několik nepohodlných se už jim podařilo vyhodit z práce.

Internet se teprve učíme používat. Klimaskeptická blogosféra vznikla teprve kolem roku 2005. V posledních letech se ale internet naučili používat i extrémisté v USA, kteří terorizují zaměstnavatele a sponzory lidí, kteří mají jiný názor. 

http://turnofffox.org/ Kampaň vyzývá lidi, aby bojkotovali jedinou celostátní pravicovou televizi Fox. Aby se nemohla pouštět ve veřejných prostorách. Protože prý „rozděluje národ“ – to ale každá opozice, ne?  Fox zatím stále vysílá.

http://bastadobbs.com/  Kampaň požadovala umlčení pravicového moderátora Lou Dobbse na CNN. Úspěch. Dobbs byl nakonec úspěšně z práce vyhozen (2009). Za politicky nekorektní názory. No jen si to představte tu jeho nehoráznost. Dovolil si totiž kritizovat, že imigranti ilegálně - tedy protizákonně - překračují hranice. Levicové strany ale potřebují, aby tento import voličů pokračoval. Chudí přistěhovalci volí levici.

http://www.colorofchange.org/campaign/buchanan/ Nedávno se jim podařilo, aby stanice MSNBC vyhodila legendárního Pata Buchanana (jeho slavná kniha Smrt Západu vyšla i v češtině) (zdroj). Ne že by něco provedl. Byl vyhozen za svoje politicky nekorektní názory.

Co na to Buchanan? "Vím co jsou zač tihle tvůrci černých listin. Pracují za zavřenými dveřmi, pomocí telefonátů, výhružných dopisů a schůzí, ze kterých se nepořizují záznamy. Pohybují se ve stínu, protože... nic protiamerického nesnese denní světlo."

S Buchananem v něčem nesouhlasím, nejsem narozdíl od něj věřící. Ale jeho vyhazov musel otřást každým stoupencem lidských práv. Nelze než zopakovat Voltairovo: "Nesouhlasím s tím co říkáte, ale budu bojovat za vaše právo to říkat."

 

NÁTLAK NA METEOROLOGY

V lednu 2012 tihle extremisté vyrobili další kampaň. Jmenuje se "Forecast the Facts". Tentokrát se stali terčem meteorologové, kteří mají na globální oteplování jiný názor než americká levice.

Průzkumy totiž ukázaly, že většina amerických meteorologů pochybuje o dogmatu lidmi zaviněné klimatické krize. http://thinkprogress.org/climate/2012/01/20/407995/forecast-the-facts-exposes-americas-climate-denier-tv-weathermen/ (20.ledna 2012).

Aktivisté vyzývají lidi, aby udali jakékoli meteorology, kteří projeví náznaky nesprávného myšlení. Čtenáři Orwella to znají pod pojmem ideozločin (thoughtcrime).

Aktivisté píší dopisy zaměstnavatelům těchto meteorologů a požadují jejich umlčení. Meteorolog prý nemá právo vyjadřovat jiný názor, než je oficiální oteplovací stanovisko Americké meteorologické společnosti (AMS). Chápete tu logiku? Většina členů AMS jsou klimaskeptici. Manažeři AMS proti vůli členské základny nedemokraticky vydají alarmistické stanovisko ke klimatu. A členská většina se tomuto diktátu hrstky aparátčíků má podřídit?

Forecastthefacts.org – Political Activists Gagging Our TV Meteorologists on Climate Issues (WUWT 22.ledna 2012)

Průzkum: Meteorologové jsou skeptičtí (Meteopress 22.10.2011)

Alarmisté unesli Americkou meteorologickou společnost (Klimaskeptik.cz 21.1.2011)

 

ÚTOK NA HEARTLAND

I naše média informovala, že Václav Klaus v květnu 2012 vystoupil jako hlavní řečník na mezinárodní konferenci klimaskeptiků, kterou v Chicagu organizuje už po sedmé nezisková organizace Heartland Institute. Na konferenci si hosté pochvalovali, že klimaskepticismus je na vzestupu a alarmisté jsou zoufalí. I apokalyptický guru James Hansen z NASA přiznal, že boj o veřejné mínění prohrávají. Climate scientists are losing the public debate on global warming (The Telegraph 8.dubna 2012)

Ale zoufalci se uchylují k zoufalým metodám.

Jak jsem už psal dříve v článku Předseda panelu pro vědeckou etiku odvolán kvůli podvodu, počátkem  roku 2012 klimatolog Gleick pomocí podvodů ukradl Heartlandu účetní výkazy se seznamem sponzorů. Byl to první Gleickův čin, když ho najala NCSE (Centrum pro výuku vědy), aby rozjel její nový program  - boj proti popírání klimatu ve školách.

Aktivistická organizace "Forecast-the-Facts" nyní uloupený seznam sponzorů používá k tomu, aby sponzory terorizovali a zastrašovali.

http://forecastthefacts.org/sponsors/heartland-institute/

„Za poslední dva měsíce devět firem, které dohromady darovaly v letech 2010 a 2011 více než milion dolarů, zrušily svou finanční podporu pro Heartland. První byla General Motors, která ukončila svou dvacetiletou spolupráci s Heartlandem 28.března po vytrvalé kampani v sociálních médiích, kterou zorganizovali členové Forecast the Facts.“ 

Nyní tito výtečníci začali terorizovat výrobce Viagry. “Tvrzení firmy Pfizer, že berou klimatické změny vážně, zní jako výsměch, pokud sponzorují organizaci, která lidi, věřící v klimatické změny srovnává s vrahy,” řekl Daniel Souweine, ředitel kampaně. Členové Forecast the Facts budou zaplavovat telefony a sociální média jako je Facebook či Twitter výzvami, aby firma přestala sponzorovat Heartland. A to i přesto že Pfizer sponzoruje zdravotnický program Heartlandu, který nijak nesouvisí se změnami klimatu. 

Forecast the Facts Urges Pfizer to Drop Heartland Institute. 12.května 2012

Údaje z ukradených výkazů Heartlandu použila také Greenpeace. Šéf klimaskeptického think-tanku Heartland Institute Joe Bast píše: "Greenpeace kontaktovala zaměstnavatele každého vědce, který s námi spolupracuje, a dožadovali se, aby tito vědci byli vyhozeni z práce. Za svou opovážlivost zpochybňovat oficiální dogma o globálním oteplování. Dovedete si představit otřesnější útok na svobodu slova a otevřenou akademickou debatu?"

Joe Bast's response to scholars feeling pressure after attacks on Heartland

http://polluterwatch.com/greenpeace-investigates-heartland-institute-leaked-documents#2

http://chronicle.com/article/Researchers-Payments-From/130899/

Tahle strategie, jak umlčet skeptiky, ale fungovat nebude. Stejně Heartland Institute letos více sponzorů získal než ztratil. A kontroverzní kampaň s Unabomberem Heartlandu přinesla 5 milionů dolarů. Což je úspěch, protože tolik běžně činí celoroční rozpočet Heartlandu.

Joe Bast responds to Dr. Judith Curry's post on Heartland

unabomber2.jpg

 

 

 

 

 

  

(Ekoterorista Unabomber: "Já v globální oteplování stále věřím. A co ty?" Tento billboard Heartland Institutu někteří lidé odsoudili jako příliš ostrý. Nejsou ale gangsterské praktiky Forecast-the-Facts, Colors-of-Change, CEL, Gleicka či Van Jonese  terorismem? Jak jinak to označit?)

 

STOPY VEDOU DO SAN FRANCISCA

Všechny výše zmíněné gangsterské aktivity jsou provozovány z jediného serveru se stejnou IP adresou. Forecast-the-Facts je projektem mediální společnosti CEL (Citizen Engagement Laboratory) a obojí řídí Daniel Souweine.  (zdroj)

CEL sídlí v Berkeley v Kalifornii (to je hned u San Francisca) v David Brower Building (pojmenováno dle zakladatele Přátel Země). V této budově sídlí samé zelené aktivistické organizace jako Climate Earth, Wilderness Torah či The Green Schools Initiative. Mají tam hnízdo. Tihle lidé do práce nechodí, nic nevyrábějí, zajímalo by mne, kdo všechny tyto zástupy aktivistů platí.

Taková náhodička. Pár km od sídla CEL je Oakland a sídlo Pacific Institute, kterému šéfoval klimatolog Peter Gleick – člověk, který ukradl seznam sponzorů Heartlandu. A hádejte, kde sídlí NCSE (National Center for Science Education)? Organizace, která zloděje Gleicka najala, aby rozjel její nový produkt – kampaň proti popíračům klimatu ve školách.  NCSE sídlí také v Oaklandu.

Ten svět je ale malý, že?

Všimněte si, že všechno začalo koordinovaně v lednu 2012 - NCSE rozjíždí útok proti školám, NCSE najímá Gleicka, Gleick útočí na Heartland, Forecast the Facts útočí na meteorology. Všechny ty kampaně proti klimaskeptikům z Heartlandu, meteorologům i školám nejspíše tato povedená partička domluvila nad kapučínkem v nějaké kavárně s výhledem na San Francisco. Mají to co by kamenem dohodil.

 

ZA GESTAPÁCKÝMI METODAMI STOJÍ OBAMOVA STRANA

Je opravdu komické, když CEL (zal. 2008) sama sebe popisuje jako „neziskovou politicky nestrannou organizaci“ (non profit non-partisan organisation). (zdroj).

Šéf firmy CEL James Rucker je spolupracovník Van Jonese, což je pozdější Obamův poradce pro "zelená pracovní místa" (green czar). Rucker a Jones spolu 2005 zakládali zmíněnou kampaň Color-of-Change. Která mimo jiné usilovala o umlčení Pata Buchanana, Fox TV či Glenna Becka. http://www.colorofchange.org/campaigns/

Kdo je Jones? Profesionální revolucionář. O místo Obamova poradce nakonec přišel, protože se provalilo, že po rasových nepokojích  1992 se zapojil do jakési revoluční komunistické guerilly (STORM - Standing Together to Organize a Revolutionary Movement) (zdroj).

Novinářům Jones v roce 2005 řekl: "V dubnu 1992 jsem byl zuřivý nacionalista. V srpnu jsem už byl komunista... Potkával jsem všechny ty mladé barevné radikály, tím myslím fakt radikály: komunisty a anarchisty. Cítil jsem, že chci být součástí toho všeho. Příštích deset let jsem strávil tím, že jsem pracoval s mnoha lidmi, které jsem poznal ve vězení a snažil jsem se být revolucionář."

The New Face of Environmentalism (East Bay Express 2005)

A povedlo se. Kampaně Color-of-Change, které zastrašují firmy a média a snaží se o vyhození různých žurnalistů z práce, mají k revolučnímu teroru fakt blízko. Zdá se, že ve STORM studoval Marxe a Lenina opravdu důkladně.

Van Jones dnes pracuje pro levicové Center for American Progress, jehož webovou odnoží je Thinkprogress. A víte komu Gleick jako první poslal data Heartlandu (která uloupil, zčásti zfalšoval) ke zveřejnění? Poslal to alarmistovi Bradu Johnsonovi na webu Thinkprogress. A hádejte, kdo nedávno převzal řízení Forecast-the-Facts. Je to Brad Johnson. Center for American Progress založil John Podesta, pravá ruka presidentů Clintona a Obamy.

Kdo zapomněl, tomu připomenu, že Obama byl ve správní radě Joyce Foundation, když tato nadace zakládala Uhlíkovou burzu  CCX v Chicagu (kde později kšeftovali s odpustky šéf klimatologů Pachauri či apokalyptický guru Strong nebo Clintonův pobočník Al Gore).

Proč tito lidé tak tvrdě prosazují klimatický hoax? Jde to hra o velké peníze. Investují do "zelených" firem a pak díky hoaxu prosadí zákony, které těm firmám pošlou dotace z daní.

Al Gore could become world's first carbon billionaire  (Telegraph 3. listopad 2009)

Bamberg Obama - loutka uhlíkové lobby (NP 14.5.2010)

 

 

 Soros_chobotnice3.jpg

 

(Pokud vzpomínáte na italský seriál Chobotnice, kde neohrožený Korádo Katáni bojoval proti mafii, tady je námět na volné pokračování)

Obamova levicová partaj ale provozuje i jiné mediální projekty. Platforma "Media Matters" začínala v prostorách, které poskytl opět pan Podesta. Media Matters rovněž vedla boj za umlčení Becka nebo  pravicové televize Fox a šéf MM pan David Brock přímo řekl, že proti TV Fox vede válku: "war on Fox".

http://www.discoverthenetworks.org/printgroupProfile.asp?grpid=7150

Tuto spleť levicových neziskových organizací a mediálních projektů financuje stejně spletitá síť boháčů a magnátů. Tohle by asi Marx nepochopil - velký kapitál podporuje extrémně levicovou propagandu. Ale nesmí se to říkat nahlas. Colors-of-Change sponzoroval třeba George Soros, jeden z 10 nejbohatších lidí této planety. Když Glenn Beck z Fox TV kritizoval Sorose (označoval ho za "pána loutek"), Sorosem financovaná Color-of-Change zorganizovala kampaň, aby Beck byl vyhozen ze zaměstnání. Beck nakonec opravdu skončil, i když až v létě 2011.  http://orig.colorofchange.org/beck/

Beck Sorose musel štvát i proto, že nebýt Becka, tak by se Američané z televize nedozvěděli o aféře Climategate. Protože právě v době po Climategate/Kodani bankéř Soros usedl do výboru OSN pro financování boje s klimatem (High-Level Advisory Group on Climate Change Financing).  

http://www.un.org/wcm/content/site/climatechange/pages/financeadvisorygroup

 

ÚVAHA NA ZÁVĚR

„Debatovat o technických detailech nestačí, protože stoupenci alarmismu se o to nezajímají. Nemáme co do činění s lidmi, kteří by měli  upřímný zájem o vědu či drobné změny teplot a jejich příčiny. Pro ně jsou teplotní data jen nástrojem pro jejich plány, jak změnit svět, jak potlačit lidskou svobodu a vrátit lidi zpět do éry chudoby. Jejich ideje jsou ideje ideologů, nikoli vědců či klimatologů. Data a sofistikované teorie nikdy jejich názor nezmění.“ 

(Václav Klaus, květen 2012, Heartland Institute, Chicago, projev na konferenci o změnách klimatu ICCC-7)

***

Více na www.klimaskeptik.cz

Komentáře k článku pište na  http://klimaskeptik.uforum.eu/

čtěte také:

Politická korektnost vyvolává násilí

Orwell a současná totalita. Newspeak a politická korektnost

Jak se "dělá" antisemitismus

Klíčová slova: média  | globální oteplování  | alarmismus  | propaganda  | manipulace  | politická korektnost
5509 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny