„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Světu vládne demokratura řízená lumpenbyrokracií

Autor: David Vorovka | Publikováno: 10.6.2012 | Rubrika: SVĚTOVLÁDA
Ilustrace

V mém posledním článku jsem se zabýval negativní rolí Tomáše Halíka na vnímání laiků nejen pokud jde o křesťanství. Způsob, jakým prezentuje své religiózní úvahy vykazují sofistikovanou syntézu psychologické a filozofické průpravy. Vedle toho se však jeho proklamace z oblasti politiky jeví jako prvoplánovitá primitivní agitka. Nutno říct, že zatímco v oblasti metafyziky je Halík jen jeden a v podstatě originál, v oblasti politického intelektualismu máme Halíků desítky a všichni záhadně trpí virem jednohlasu.

Pan Halík považuje ekonomickou kolonizaci Řecka za „solidaritu“. Ano, solidaritou to nazývají média, politici a bankéři. Každý občan EU, který na vlastní kůži poznal tuto „solidaritu“ (jako Irové, Portugalci, Řekové nebo Španělé) ví, že jde o ochranu zájmů soukromých bank v režii Bruselu a o země jako takové nejde ani náhodou. Cílem je nedovolit žádné zemi zkrachovat, aby banky nepřišly o svůj spekulativní kapitál a občané dál mohli dřít na komplot svých vlád pracujících v zájmu bank. Tato evidentní skutečnost už musí být jasná i cvičené opici a i to tvoří důvod, proč většina Čechů nepodporuje Evropskou unii. Když se irský novinář zeptal německého zástupce ECB, kam vlastně mizí všechny ty peníze z daní a evropské „pomoci“ Irsku, ten mu na to nedokázal odpovědět a jen překvapeně koktal, protože nechtěl přiznat, že všechny peníze směřují do zahraničních bank. Pouze se ohřejou pár dní na irském státním účtu, zaevidují se jako národní dluh a šup do soukromé zahraniční banky. Tohle je EU dneška řízená lumpenbyrokraty a hájená lidmi jako Švejnar, Fischer nebo Halík.

Tihle mediální talismani si nevšimli, že demokracie, o které sní, nikdy neexistovala. Vedle kremelského mrazu se i čím dál nesvobodnější postkennedyovská Amerika jevila jako skanzen humanismu. Novodobá třída mediointelektuálů tvrdí, že všechny ideologie a hrůzy se vyčerpaly ve 20. století, zatímco demokratické mechanismy (na kterých však občané mohou participovat jen pasivně) mají zabránit, aby se cokoliv z toho mohlo opakovat, což je úvaha hodná žáka prvního stupně základky. Falešná víra v demokracii, která se sama stala ideologií, zpětně legitimizuje nesvobodu individualit, kdy jednotlivci musí sloužit dogmatu demokracie, protože jinak dostanou nálepku extrémistů. Důsledkem zvrácené snahy demokratů- lumpenbyrokratů o zachování demokracie (rozuměj jejich postů) je osočení zastánců přímé demokracie z fašistického ohrožení nynějších pořádků. Nebezpečím pro demokracii podle těchto elit dnes není fakt, že establishment hájí prázdnou demokracii postrádající demokratické procedury, ale že požadavky na podstatnou změnu a naplnění pojmů svobody mají údajně extrémistickou povahu. Tento blud spočívá v sebeukájivé představě demokratů, že jedině oni tvoří hráz návratu totalitarismu a umně zakrývají, že oni sami se už dávno staly pretendenty takového totalitarismu. Stačí uvést dva příklady z poslední doby: zákaz kritiky uhlíkové daně v Austrálii pod pokutou až milionu AUD a zákon o ilegálnosti demonstrací v kanadském Montréalu.

Co je to lumpenbyrokracie

Marx a Engels použili kdysi termín „lumpenproletariát“ pro neschopnou a úpadkovou třídu zkrachovalců a morální spodiny lidstva- zločince, povaleče, šarlatány, hazardní hráče nebo majitele bordelů. Od tohoto odvozuji termín LUMPENBYROKRACIE, kterým označuji nikomu neodpovědnou třídu politických hochštaplerů zahnízděných v sektářských stranách, kteří mají moc a schopnost ji držet navzdory vůli lidí a na základě vzájemných vazeb mezi kumpány, stranami a známostmi napříč politikou i ekonomikou. Lumpenbyrokracie představuje výsledek uzurpace politicko-hospodářské moci a stranických korupčních pojistek vůči každému funkcionáři, což umožnila současná forma „demokracie“ se svým podvodným konceptem „svobodných“ voleb, kde můžeme volit jen mezi nastrčenými figurkami v rámci zcela falešné plurality. Demokracie, tak jak ji známe prakticky všude na Západě, představuje podvod, protože žádní občané, ani jejich většina nemá jakýkoliv ústavní nástroj systematicky vstupovat do politického dění a ovlivňovat ho. Demokracie neexistuje a jedním z největších úkolů lumpenbyrokracie a všech Halíků okolo spočívá v kašírování této skutečnosti a vytváření dojmu, že když něco není v pořádku, můžeme za to my. Naprosto nesouhlasím s oblíbeným a alibistickým klišé, že politici jsou odrazem společnosti. Není to pravda! Třída nikomu neodpovědných politiků nemá ve společnosti pražádnou analogii.

Zatímco jednotlivé evropské státy nebo USA řídí de facto oligarchie v pozadí, které jen díky své moci a vazbám na politické strany mění jednotlivé loutky dle potřeby, Evropská unie je založena na explicitně nedemokratických strukturách, ve kterých už kasta úředníků rozhoduje zcela nezávisle z hlediska vyvažování mocí, ale samozřejmě v souladu s přáním finančních oligarchií, jak můžeme registrovat v poslední době.

Osočování všech, kteří se staví proti ožebračování lidí, proti ideologii pseudodemokracie a proti zrádné EU z extrémismu není ničím jiným než křečovitou intelektualistickou obranou negativní protilidské situace. Každý, kdo se vrací k národnímu pojetí státu jakožto funkční a na morálce a tradicích založené pospolitosti, je ideology demokracie ihned hodnocen jako šovinistický „Čecháček“ (mnozí se budou divit, ale většina z těch, kteří používají tento oblíbený havlismus nemají s českým původem nic společného, což považuji za příznačné…) . Za socialismu byli lidé, kteří toužili po svobodě, nazýváni reakčními živly. Ano i dnes jsou skutečnými demokraty údajní „šovinisté“ a „extrémisté“, protože etika a pravda klade extrémní požadavky neslučitelné s relativismem humanismu vyznávaném profesionálními technokraty. 

Konec dějin nebo začátek konce?

Žádný konec dějin Francise Fukuyamy díky nastolení liberální demokracie nenastal. Ve skutečnosti zažíváme pod knutou stranických a globálních lumpenbyrokratů hotový rozmach ideologií: klimatologický ekoterorismus, globální intervencionismus, sionismus, doktrína lidských práv a tzv. demokracie, náboženský synkretismus apod. Ať už jmenujeme jakoukoliv doktrínu prosazovanou současnými elitami, vše slouží té ideologii nejvyšší a odedávné, kterou si uzurpují okultní skupiny: světovou vládu.

Nutno podotknout, že nyní už otevřeně přiznané směřování k novému světovému řádu má své intelektualistické vysvětlení, když Halík v duchu Teilharda de Chardin píše o mystickém pocitu sjednocení lidstva na pozadí hrůz druhé světové války. Filozofie je krásná věc, když zůstane v mezích kaváren a netahá se na světlo boží. Protože filozoficky si mohu vysvětlit cokoliv, ale pravda leží vždy jen jako smítko zapadlé mezi dvěma listy dějin, které je potřeba umět číst navzdory permanentní propagandě vítězů.

Jakkoliv jen deprivant odmítá ideu sjednoceného lidstva na této společně obývané planetě, tak jen ignorant si může myslet, že současný proces byť jen zdánlivě souvisí s naplněním jakési teorie o mentální globalizaci lidstva. Příčiny hrůz bolševických převratů a válek minulého století nenalezneme jako destruktivní povahu národních států, ale jako vliv mezinárodních zločinných skupin, které tím pojetí států diskreditují (nebyl to Hitler, který by se sám vynesl k moci, ale kapitál sionistických bank, který v podstatě založil NSDAP; a nebyli to Němci, Francouzi nebo Angličané, kdo toužili zakončit belle époque zničující první světovou válkou, nýbrž zločinci v podobě zednářských skupin, jejichž cílem bylo rozložit monarchie a křesťanství). Kromě toho Stalin nevedl imperiální expanzionismus z pozice Ruska, nýbrž jako ideu završení světového vítězství komunismu, tedy z pozice internacionalismu, nikoliv nacionalismu.

Současné tendence mezinárodního sjednocení a vývoje Evropské unie jdou zcela mimo vůli a vazby na obyvatelstvo. Kdykoliv jakýmsi nedopatřením dostali lidé možnost se vyjádřit k podstatným náležitostem EU, vždy to odmítli. I naše referendum o vstupu bylo hlasováním o zcela jiné Unii než té po Lisabonu. Každý rozumný člověk ví, že zatímco OSN plní ve skutečnosti vůli mocných elit a konflikty rozdmíchává, místo aby je pomáhala řešit, tak EU vysává podstatu národních zemí a přetavuje ji do chimérické jednoty, která ovšem nestojí ani na funkčních tradicích, ani na křesťanství, ale na novodobém pohanském kultu humanismu a kvazidemokracie, které i tak zůstávají jen teorií na papíře.

Boj o svobodu a etiku, boj proti vazalství vůči bankám je zároveň bojem proti parazitickým lumpenbyrokratům v čele naší země a v Bruselu (což je to samé). Jestliže se nepodaří zavést přímou demokracii, odvolatelnost a vázanou odpovědnost politiků, jestliže se nepodaří zničit Evropskou unii, pak směřujeme ke globálnímu zotročení predikovanému Biblí.

http://vorovka.blog.idnes.cz

čtěte také:

Takovou kritiku Halík nerozdýchá: Mediální pastor New Age na pět?

Zašlý lesk svobody a bída lidských práv

Věčný koloběh vzdělání a tmářství

Klíčová slova: světovláda  | propaganda  | NWO
4982 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny