„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Agenda 21 na programu letošního setkání skupiny Bilderberg

Autor: Paul Joseph Watson | Publikováno: 3.6.2012 | Rubrika: KLIMA
Ilustrace

Alarmistka globálního oteplování a premiérka Alberty, Alison Redfordová, která se účastní letošního setkání skupiny Bilderberg, by měla na tomto setkání diskutovat o „ekologických výzvách“. To je potvrzením skutečnosti, že Agenda 21 a obměna hroutící se teorie klimatické změny, tedy agendy, jejímž prostřednictvím globalisté usilují o uchopení moci, by měla být v centru pozornosti letošního setkání elitistů, které začíná zítra.

„Podle zprávy, kterou vydala vláda Alberty se Redfordová setká s velkým množstvím lidí, aby s nimi diskutovala o tématech jako je finanční politika, ekologické výzvy a zodpovědný rozvoj přírodních zdrojů“, hlásí CBC News.
     
Účast Redfordové na tomto utajovaném setkání globálních mocipánů bude stát kanadské daňové poplatníky 19.000 kanadských dolarů. Její účast představuje další příklad toho, že setkání skupiny Bilderberg není pouhým setkáním lidí, kteří o problémech hovoří, ale že jde o aktivní platformu pro sjednocení názorů lidí, kteří se nacházejí v mocenských pozicích. Redfordová bude na tomto setkání, spolu s dalšími mocenskými elitami z dalších zemí, intrikovat v naprostém utajení, aniž by brala jakýkoli ohled na demokratické závazky, které má vůči kanadskému lidu.

Redfordová je agresivní zastánkyní teorie člověkem způsobené klimatické změny. Během volební debaty počátkem letošního roku zaútočila na vůdkyni strany Wild Rose (Divoká růže) Danielle Smithovou, když ji nazvala ostudou národa jenom z toho důvodu, že se Smithová odvážila poznamenat, že vědecká debata o globálním oteplováním nebyla ukončena.   

Volání Redfordové po větší kontrole nad uhlíkovými emisemi je v přímém souladu s válkou, kterou vyhlásila Obamova administrativa americkému uhelnému průmyslu a je rovněž v souladu s širší agendou skupiny Bilderberg, která usiluje o „postindustriální revoluci“. V rámci této „postindustriální revoluce“ by mělo dojít k výraznému poklesu užití energie ve jménu záchrany země, což by mělo za následek prudký pokles životní úrovně a životního standardu lidí.

Agenda 21 Spojených národů je projekt, který zavazuje jednotlivé členské země, aby přijaly politiku „udržitelného rozvoje“. Tento projekt  je pouhým pláštíkem pro zavedení neofeudalismu a slouží výlučně k tomu, aby jeho prostřednictvím došlo ke snížení životního standardu a kvality života.

Skutečná motivace této agendy byla odhalena nedávno během londýnské konference Planet Under Pressure (Planeta pod tlakem), během níž alarmisté globálního oteplování představili své návrhy, v jejichž rámci by měli být lidé nacpáni do hustě obydlených měst, aby mohl být zbytek planety navrácen matce přírodě. Tento proces je již v Kalifornii v plném proudu. V Kalifornii byly přijaty zákony, které omezují užívání aut a emisí CO2, což nyní vede k politice, která lidem ze zákona ukládá, že na jednom jediném akru půdy musí být postaveno nejméně 30 domů.

Je to podobná myšlenka jako hrůzostrašný plán Fóra pro budoucnost z minulého roku, který se nazývá ‚Planed-Opolis‘, v jehož rámci by měla být jakákoli lidská aktivita přísně regulována diktátorskou technokracií ve jménu záchrany planety. V rámci tohoto plánu by měla být zakázána auta pro osobní použití a k dispozici by měla být pouze auta pro členy elity.

Způsob myšlení tohoto stáda arogantních a směšných elitistů, kteří usilují o mikro-management celého lidského rodu, na který nahlížejí jako na morovou nákazu, nejlépe dokládá následující citát účastnice konference „Planeta pod tlakem“ a profesorky univerzity Yale, Karen Seto.

„Zcela jistě nechceme, aby se nám (lidé) procházeli všude po krajině. Budeme od nich požadovat, aby ve jménu navrácení půdy přírodě, bydleli blízko sebe (pohromadě)“, prohlásila Soto v rozhovoru pro stanici MSNBC.   

Elitistka skupiny Bilderberg, Redfordová, bude během setkání globálních elit, které začíná ve čtvrtek v hotelu Westfield Marriott Washington Dulles v Chantily ve Viginii, hovořit bezesporu podobným jazykem.

Agenda 21 To Be Discussed At the Bilderberg Confab vyšel 30.05. na www. infowars.com,  překlad pro freeglobe.cz R. Václav 

čtěte také:

Hospodářské noviny bez okolků: Začíná Bilderberg Group, uzavřená schůzka vládnoucí elity, která řeší problémy světa

Řecku nedovolíme opustit euro, zazní nejspíš na Bilderbergu. Mohlo by se postavit na nohy a následovaly by ho další země

Setkání tajnůstkářské skupiny Bilderberg prý proběhne od 31. května do 3. června ve státě Virginia, USA

Klíčová slova: globální oteplování  | alarmismus  | Bilderberg
4688 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?Tyranie pánů sociálních sítíDobře holky! Studentky protestovaly proti genderově neutrálním uniformám (+ video)Nezabíjejte komáry! Dejte jim svou krev, hlásá známý obránce zvířat

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Existuje mnoho nevysvětleného kolem 11. září a v průběhu osmnácti let od útoku nevysvětlené ještě přibylo. Není jen shodou okolností, že přes 4 tisíce poškozených onemocnělo rakovinou?Kdo si myslel, že se nás problém islámského fanatismu a džihádismu bezprostředně netýká, byl velmi rychle vyveden z omylu

Eurabia.cz

Politicky nekorektní vtipy o islámu, migraci a EU aneb Již brzy zakázané a trestné?Heslo Evropského parlamentu: "Národní suverenita je kořenem nejhroznějšího zla naší doby."

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

Bomba: Babiš navrhuje zrušit poplatek pro ČT. V tomto případě…Třesk v Jablonci. Piráti po Praze 5 přišli o další radnici. Důvod překvapí
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny