„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Agenda 21 na programu letošního setkání skupiny Bilderberg

Autor: Paul Joseph Watson | Publikováno: 3.6.2012 | Rubrika: KLIMA
Ilustrace

Alarmistka globálního oteplování a premiérka Alberty, Alison Redfordová, která se účastní letošního setkání skupiny Bilderberg, by měla na tomto setkání diskutovat o „ekologických výzvách“. To je potvrzením skutečnosti, že Agenda 21 a obměna hroutící se teorie klimatické změny, tedy agendy, jejímž prostřednictvím globalisté usilují o uchopení moci, by měla být v centru pozornosti letošního setkání elitistů, které začíná zítra.

„Podle zprávy, kterou vydala vláda Alberty se Redfordová setká s velkým množstvím lidí, aby s nimi diskutovala o tématech jako je finanční politika, ekologické výzvy a zodpovědný rozvoj přírodních zdrojů“, hlásí CBC News.
     
Účast Redfordové na tomto utajovaném setkání globálních mocipánů bude stát kanadské daňové poplatníky 19.000 kanadských dolarů. Její účast představuje další příklad toho, že setkání skupiny Bilderberg není pouhým setkáním lidí, kteří o problémech hovoří, ale že jde o aktivní platformu pro sjednocení názorů lidí, kteří se nacházejí v mocenských pozicích. Redfordová bude na tomto setkání, spolu s dalšími mocenskými elitami z dalších zemí, intrikovat v naprostém utajení, aniž by brala jakýkoli ohled na demokratické závazky, které má vůči kanadskému lidu.

Redfordová je agresivní zastánkyní teorie člověkem způsobené klimatické změny. Během volební debaty počátkem letošního roku zaútočila na vůdkyni strany Wild Rose (Divoká růže) Danielle Smithovou, když ji nazvala ostudou národa jenom z toho důvodu, že se Smithová odvážila poznamenat, že vědecká debata o globálním oteplováním nebyla ukončena.   

Volání Redfordové po větší kontrole nad uhlíkovými emisemi je v přímém souladu s válkou, kterou vyhlásila Obamova administrativa americkému uhelnému průmyslu a je rovněž v souladu s širší agendou skupiny Bilderberg, která usiluje o „postindustriální revoluci“. V rámci této „postindustriální revoluce“ by mělo dojít k výraznému poklesu užití energie ve jménu záchrany země, což by mělo za následek prudký pokles životní úrovně a životního standardu lidí.

Agenda 21 Spojených národů je projekt, který zavazuje jednotlivé členské země, aby přijaly politiku „udržitelného rozvoje“. Tento projekt  je pouhým pláštíkem pro zavedení neofeudalismu a slouží výlučně k tomu, aby jeho prostřednictvím došlo ke snížení životního standardu a kvality života.

Skutečná motivace této agendy byla odhalena nedávno během londýnské konference Planet Under Pressure (Planeta pod tlakem), během níž alarmisté globálního oteplování představili své návrhy, v jejichž rámci by měli být lidé nacpáni do hustě obydlených měst, aby mohl být zbytek planety navrácen matce přírodě. Tento proces je již v Kalifornii v plném proudu. V Kalifornii byly přijaty zákony, které omezují užívání aut a emisí CO2, což nyní vede k politice, která lidem ze zákona ukládá, že na jednom jediném akru půdy musí být postaveno nejméně 30 domů.

Je to podobná myšlenka jako hrůzostrašný plán Fóra pro budoucnost z minulého roku, který se nazývá ‚Planed-Opolis‘, v jehož rámci by měla být jakákoli lidská aktivita přísně regulována diktátorskou technokracií ve jménu záchrany planety. V rámci tohoto plánu by měla být zakázána auta pro osobní použití a k dispozici by měla být pouze auta pro členy elity.

Způsob myšlení tohoto stáda arogantních a směšných elitistů, kteří usilují o mikro-management celého lidského rodu, na který nahlížejí jako na morovou nákazu, nejlépe dokládá následující citát účastnice konference „Planeta pod tlakem“ a profesorky univerzity Yale, Karen Seto.

„Zcela jistě nechceme, aby se nám (lidé) procházeli všude po krajině. Budeme od nich požadovat, aby ve jménu navrácení půdy přírodě, bydleli blízko sebe (pohromadě)“, prohlásila Soto v rozhovoru pro stanici MSNBC.   

Elitistka skupiny Bilderberg, Redfordová, bude během setkání globálních elit, které začíná ve čtvrtek v hotelu Westfield Marriott Washington Dulles v Chantily ve Viginii, hovořit bezesporu podobným jazykem.

Agenda 21 To Be Discussed At the Bilderberg Confab vyšel 30.05. na www. infowars.com,  překlad pro freeglobe.cz R. Václav 

čtěte také:

Hospodářské noviny bez okolků: Začíná Bilderberg Group, uzavřená schůzka vládnoucí elity, která řeší problémy světa

Řecku nedovolíme opustit euro, zazní nejspíš na Bilderbergu. Mohlo by se postavit na nohy a následovaly by ho další země

Setkání tajnůstkářské skupiny Bilderberg prý proběhne od 31. května do 3. června ve státě Virginia, USA

Klíčová slova: globální oteplování  | alarmismus  | Bilderberg
4549 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)Zoufalí Katalánci zaútočili na středisko pro uprchlíky (+ video)Důvod k válce? Američané se opravdu hodně snaží. Írán prý porušoval smlouvu před její platností (+ foto)Nebývalá upřímnost na parádě deviantů v Paříži! Zničíme vaši... (+ foto)Skandál! Děti ve škole se učily modlit Allahu Akbar (+ video)

ePortal.cz

Smutná realita Palestinské samosprávy- „je nás tisíce ochotných zabíjet“Tomáš Klus chátrá. Chce se stát domovníkem, kuchařem, nebo odchází do ústraní?

euPortal.cz

Tak to už je moc! Česká televize vyškrtla z rozhovoru s Karlem Gottem větu: “Ať žije pan prezident!” Navíc prostříhala záznam tak, aby Gott v klíčovou chvíli nebyl v záběru. Kdo to zastaví?Další zpráva z bruselského Kocourkova...

Eurabia.cz

Soud v Německu: Imigranti btutálně umučili důchodkyniRakouský ex-kancléř odmítl výzvu kapitánky Racketeové zachraňovat „klimatické uprchlíky“

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životMilióny obětí podvodu s cholesterolem. Vejce a tučná jídla potřebujeme! Impotence a infarkty v důsledku "zdravé výživy? Kudy z toho? Nespoléhejme na vědce, ale na rozum

euServer.cz

Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslné

ParlamentniListy.cz

James Bond je černá žena? Češi z toho udělali srandu, která vás dočista složíPamatujete intervence? ČNB nyní podle Markéty Šichtařové chystá ještě větší hloupost
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny