„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Setkání tajnůstkářské skupiny Bilderberg prý proběhne od 31. května do 3. června ve státě Virginia, USA

Autor: Paul Joseph Watson | Publikováno: 17.5.2012 | Rubrika: ZA OPONOU
Ilustrace

Globalistická klika bude hrát roli při výběru prezidentského kandidáta USA pro rok 2012.

Spekulace o tom, že výběr místa bude mít vztah k nadcházejícím prezidentským volbám, se ukázaly jako opodstatěné. S velkou pravděpodobností se bude setkání odehrávat ve státě Virginia, v USA, ve dnech 31. května až 3. června v pěti hvězdičkovém hotelu Marriott.

Skupina Bilderberg ve své historii neupustila od tradice, konání  setkání světové elity mimo západní Evropu a Severní Ameriku. Hotel Westfields Marriott Washington Dulles byl poctěn hostěním skupiny Bilderberg už dvakrát, a to v roce 2002 a 2008 a tento hotel  je plně obsazen rezervací mezi dny 31. 5. – 3. 6. 2012. Hotel má samozřejmě volné rezervace na data před i po tomto termínu celkové rezervace hotelu. Přitakává tomu i fakt, že termín konání skupiny je tradičně počátkem měsíce června.

„Šance jsou velmi vysoké pro tvrzení, že to bude v USA, protože je známo, že lidé kolem NATO P2 se vždy mimo publicitu médií setkávají v témže  roce, kdy má být volen americký prezident v USA – schůzka je známa také pod jménem skupina Bilderberg.“ (Tony Gosling za Bilderberg.org)

Gosling, který pátrá po skupině Bilderberg, také dodal, že výběr místa pro setkání skupiny Bilderberg jasně naznačuje, v jakém duchu úrovně bezpečnosti se setkání bude odehrávat. Jak Gosling doslova řekl: „..stupeň ochrany bude doslova jako v předválečném stavu 3. světové války“.

Je to tak. Minulý rok na Bilderbergu, poté, co byli účastníci konfrontováni s protestujícími (v zástupu ochrany veřejné policie kolem) se někteří (vybraní) přímí účastníci odhodlali k bizarnímu rozhodnutí udělat výstup samostatně, a přes veřejné cesty - navštívit krásu švýcarských „pahorků “. Tento rok bude bezpečnost zcela na jiné úrovni. Mnohem hustší.

Faktu o konání konference nasvědčuje také skutečnost, že řetězec společnosti hotelů Marriott pravidelně v minulosti poskytoval služby společnosti Bilderberg  na mnoha místech západní Evropy a USA.

Bilderberg je znám tím, že se vždy setkává s intelektuální, průmyslovou, akademickou elitou, aby naprojektovali volební post pro další volební období funkce prezidenta Spojených států. Bilderberg se chystá vybrat protivníka proti Baracku Obamovi. Bude to Mitt Romney ještě po boku se senátorem Marcem Rubiem, který míří k tomu se stát vice-prezidentem.

Bilderberg se ukázal jako vědma při dvou posledních prezidentských termínech, při výběru svých vybraných vítězů, i vybraných poražených, v mediálním boji pro veřejnost. Tak jako v minulosti vybrali Baracka Obamu a Joe Bidena v roce 2008,  tak  ještě o čtyři roky dříve zavrhli kandidáta na prezidenta Johna Kerryho (Skull and Bones) a  vice-prezidentského spolukandidáta Johna Edwardse v roce 2004. Marc Rubio je výborný kandidát na internacionalistu, podobá se Hillary Clintnové, kterou poslední dobou stále doprovází na mnoha sumitech, včetně nedávného setkání původních obyvatel Ameriky v Columbii.

Možnost, že se na setkání Bilderberg dostaví sám prezident Obama, je také pravděpodobná, jako v roce 2008, kdy se oba kandidáti demokratické strany tajně dostali do hotelu Marriott a dozvěděli se, kdo nakonec bude bojovat s republikánským kandidátem John McCainem. A že volby vyhraje Obama a Clintonová se stane ministriní zahraničí. O rok později, v roce 2009, se konalo setkání v Řecku, kde noviny Politico uvedly článek Kena Vogela, který tvrdil, že Obama přijel na setkání Bilderbergů, kde přednesl projev.

Ale konečné rozhodnutí ještě není finální, může se změnit, může zůstat. Alex Jones se bude určitě podílet na natáčení reportáže, která se bude týkat skupiny Bilderberg v USA, stejně jak tomu bylo v roce 2008, kdy se Bilderbergové setkali v hotelu Marriott ve Virginii. Jim Tucker z novin American Free Press to nebude mít na setkání skupiny Bilderberg daleko. Jim cestoval za více jak tři dekády, co sleduje Bilderberg, mnoho tisíc kilometrů. Ale tohle setkání elity světa má doslova za humny.

Paul Joseph Watson 24.4.2012 prisonplanet.com

pro www.reformy.cz přeložil Mehdi Zejnulahu

redakčně upraveno

čtěte také:

Bilderberg 2010: Reportáž z místa činu

Estulin: Bilderberg není konspirační spolek

Vyhostí Švýcaři letošní zasedání skupiny Bilderberg?

Klíčová slova: konspirace  | světovláda  | Bilderberg
4070 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Šílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)Zoufalí Katalánci zaútočili na středisko pro uprchlíky (+ video)Důvod k válce? Američané se opravdu hodně snaží. Írán prý porušoval smlouvu před její platností (+ foto)Nebývalá upřímnost na parádě deviantů v Paříži! Zničíme vaši... (+ foto)

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

euPortal.cz

To je už vážně zvrácené. Pražský primátor Hřib (Piráti), který dal záštitu homosexualistickému festivalu Prague Pride, de facto legitimizuje účast pedofilů na Prague Pride a via facti legitimizuje i pedofilii samotnou Nejvíce šílené tvrzení ministerstva vnitra je, že prý hnutí SPD „kontinuálně a záměrně vyvolávalo dojem, že je majoritní obyvatelstvo České republiky akutně ohroženo imigrací a islamizací"

Eurabia.cz

V Africe masové vyvražďují černoši bělochy a Evropě je to jedno. Začnou brzy vraždit bělochy i v Evropě?Vrchol: uprchlíci si jezdí domů na dovolenou. Odsun!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmu

ParlamentniListy.cz

Co všechno udělají z člověka dolary! Tomáš Kňourek má jasno, proč Kalenský vyrukoval s novým radikálním opatřením proti „dezinformačním webům“„Pražská kavárna se nad ním ofrňuje, ale oživí vám preference.“ Jiří Paroubek radí ČSSD místo Šmardy nasadit velice známou tvář
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny