„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Život ve světě, kde je cukr málo sladký

Autor: Radek Čelechovský | Publikováno: 23.4.2012 | Rubrika: ZDRAVÍ
Ilustrace

Vítejte ve světě 21. století, ve kterém je cukr málo sladký. Proto jej musela nahradit životu nebezpečná sladidla. Současně s tím se začala populace této planety práškovat, jako bychom byli všichni Jožinové z bažin. Jedině práškovací letadlo neplatí pouze na Jožina, ale i na globální oteplování, tedy alespoň tohle tvrdí propaganda. Aby se v zemi po tomto práškování něco uchytilo, upravují geneticky rostliny, které jsou nestabilní, řetězce jim náhodně mutují a jsou plné toxických sloučenin vzniklých metabolizováním herbicidů, pesticidů vč. dalších látek jako kovy a jejich oxidy.

Záložka

Je neodpustitelné, jak se dnes tajně na lidech experimentuje a někdy to vypadá, že nás chtějí všechny zabít. Mluvím o geoinženýrství, geneticky modifikovaných plodinách a chemikáliích v jídle, které tráví náš svět, dělají ho neplodný a pomalu přicházíme do bodu, kdy bude i neobyvatelný.

Jak si člověk může dovolit něco tak šíleného, jako je geoinženýrství?

Pro vás, co tento pojem neznáte, je tu stručné vysvětlení: Geoinženýrství je věda, která zkoumá možnosti, jak v globálním měřítku kontrolovat atmosféru planety. Dnes už je jasné, že nad našimi hlavami létají neoznačená letadla, která vypouští do atmosféry směs super jemného hliníkového prášku, který tvoří Barium, bauxit či jiné oxidy hliníku, dibromidetylén, sloučeniny vápníku a hořčíku, různá polymerová vlákna apod.(viz. Wikipedia).

Oxidy hliníku jsou pro lidský organismus i pro ostatní živé organismy vysoce toxické a lidé by s mimi neměli přijít vůbec do styku. Realitou ale dneska je, že je dýcháme ve stonásobně vyšších koncentracích, dostávají se do vody, půdy a vše ničí. Přemýšlející člověk přece nevěří pohádce, že stopy za letadly, které se pomalu rozplývají do prostoru, jsou kondenzační čáry, ne nějaký druh aerosolu, který se pomalu snáší k zemi.

Je opravdu náhoda, že firma Monsanto uvedla na trh geneticky modifikovaná semena odolná proti vysoké koncentraci hliníku v půdě. Ano, vyrostou, ale plody budou plné hliníku a jeho organických sloučenin, což je mnohem nebezpečnější než samotné dýchání prachu.

Dýchací potíže, astma, rakovina, diabetes a další choroby sužují stále větší množství lidí. Mladé páry bývají mnohdy neplodné, lesy žloutnou a stromy napadají škůdci, kteří tu nikdy v takovém množství nebyli. Chcete mi říct, že je to normální a bezproblémový stav, ve kterém je naše kondice? To zrovna, dnešní svět produkuje choroby jako na běžícím pásu.

Nejde jen o choroby tělesné, jde i o ty duševní, které vytváří naše nepřirozeně rozvinutá společnost. Není snad pravda, že jsme udržováni v jednom kole a nemáme už ani trochu času na relaxaci? Že všudypřítomný stres ničí naše duševní zdraví a snižuje nás na úroveň agresivních primitivů? Že morálka je díky tomu pokleslá a lidstvo postrádá duchovní rozměr?

I bez takového svinstva, co nám sypou na hlavy, je svět toxický pro naše zdraví víc než dost. Stačí, že do jídel a nápojů přidávají např. umělá sladidla Aspartam, Acesufam-K a další, které jsou ve vyšších dávkách silně toxické.

Výčet vedlejších účinků aspartamu je šokující a zahrnuje přes dlouhou řadu různých škodlivých projevů od zvracení až po ztrátu zraku, dezorientaci a nádory v mozku. Kliknutím sem se dostanete na výčet potravin, které toto nebezpečné sladidlo obsahují. Další informace o rizicích spojených s jeho užíváním si můžete stáhnout zde.

Žijeme ve světě, který se nás snaží zabít. Nejsou to predátoři, ale člověk samotný, kdo nás ohrožuje. Ohrožuje nás slepota, když zavíráme oči před krutou realitou a prázdnota, kterou nosíme v srdcích. Ohrožují nás tendence být flegmatickými pozorovateli dění.

Jestli nevěříte mě, věřte jiným zdrojům, které informují pravdivě, protože jsou nezávislé. O geoinženýrství se musí začít mluvit a operace nad našimi hlavami musí okamžitě odpovědní lidé zastavit. Stejně tak i pěstování geneticky modifikovaných plodin. Takový hazard je opravdové šílenství a to, že o tom jsou informace a nikde celoplošně nezazní, je hanbou všem, co si v mainstreamové televizi říkají novináři, publicisti a redaktoři...

čtěte také:

Vědecké rozbory v USA (Carnicom Institute) potvrzují chemtrails

„Smoking gun“ chemtrail. Důkaz o globálních geoinženýrských projektech

Video: Chemtrails sú skutočné a škodia nášmu zdraviu, tvrdí terapeut

Klíčová slova: technologie  | zdraví  | chemtrails
3272 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Euroopilec Juncker si užívá za naše peníze! Vůbec se s tím nemazlí. Podívejte se, jak si žije šlechta, poddaníBrutalita francouzské policie. Milovníci demokracie mlčí, není to v Rusku (+ foto)Neuvěřitelná epidemie útoků kyselinou! Policie si neví rady. Další kulturní obohacení EvropyTohle si myslí někteří přední evropští politici: Díky omezení naší porodnosti bychom mohli lépe přijímat migrantyFeministky zrušily připravovanou manifestaci. Byla rasově nevyvážená. Uhodnete, jaká rasa převažovala?

ePortal.cz

Nedopusťme, aby nám za dvacet let vládli tito lidéŠest důvodů, proč nelze Palachův čin hodnotit kladně

euPortal.cz

Jel podezřele rychle a nezastavil. Česká policie zadržela auto s nelegálními migrantyJen nevinná recese ve škole? Tady máte šílené případy zvráceného genderu v praxi

Eurabia.cz

Dnešní pojetí práva v Německu: Policista zajistil zatčení vraha německé dívky a teď je za to stíhán, prý neměl právo zajistit zatčeni vahaVraždění žen a dívek v Rakousku nepolevuje

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

ParlamentniListy.cz

Bára Štěpánová promluvila k divákům ČT: Nemalé části společnosti nejde o svobodu. Stačí jim ty jogurty a lepší oblečení. A že jim někdo dá tisícovku k důchodu„Chová se jako vůl!“ Známý herec si to jednou pro vždy vyřídil s Hřebejkem, který svolává národ do ulic. A přidali se další umělci
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny