„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Život ve světě, kde je cukr málo sladký

Autor: Radek Čelechovský | Publikováno: 23.4.2012 | Rubrika: ZDRAVÍ
Ilustrace

Vítejte ve světě 21. století, ve kterém je cukr málo sladký. Proto jej musela nahradit životu nebezpečná sladidla. Současně s tím se začala populace této planety práškovat, jako bychom byli všichni Jožinové z bažin. Jedině práškovací letadlo neplatí pouze na Jožina, ale i na globální oteplování, tedy alespoň tohle tvrdí propaganda. Aby se v zemi po tomto práškování něco uchytilo, upravují geneticky rostliny, které jsou nestabilní, řetězce jim náhodně mutují a jsou plné toxických sloučenin vzniklých metabolizováním herbicidů, pesticidů vč. dalších látek jako kovy a jejich oxidy.

Záložka

Je neodpustitelné, jak se dnes tajně na lidech experimentuje a někdy to vypadá, že nás chtějí všechny zabít. Mluvím o geoinženýrství, geneticky modifikovaných plodinách a chemikáliích v jídle, které tráví náš svět, dělají ho neplodný a pomalu přicházíme do bodu, kdy bude i neobyvatelný.

Jak si člověk může dovolit něco tak šíleného, jako je geoinženýrství?

Pro vás, co tento pojem neznáte, je tu stručné vysvětlení: Geoinženýrství je věda, která zkoumá možnosti, jak v globálním měřítku kontrolovat atmosféru planety. Dnes už je jasné, že nad našimi hlavami létají neoznačená letadla, která vypouští do atmosféry směs super jemného hliníkového prášku, který tvoří Barium, bauxit či jiné oxidy hliníku, dibromidetylén, sloučeniny vápníku a hořčíku, různá polymerová vlákna apod.(viz. Wikipedia).

Oxidy hliníku jsou pro lidský organismus i pro ostatní živé organismy vysoce toxické a lidé by s mimi neměli přijít vůbec do styku. Realitou ale dneska je, že je dýcháme ve stonásobně vyšších koncentracích, dostávají se do vody, půdy a vše ničí. Přemýšlející člověk přece nevěří pohádce, že stopy za letadly, které se pomalu rozplývají do prostoru, jsou kondenzační čáry, ne nějaký druh aerosolu, který se pomalu snáší k zemi.

Je opravdu náhoda, že firma Monsanto uvedla na trh geneticky modifikovaná semena odolná proti vysoké koncentraci hliníku v půdě. Ano, vyrostou, ale plody budou plné hliníku a jeho organických sloučenin, což je mnohem nebezpečnější než samotné dýchání prachu.

Dýchací potíže, astma, rakovina, diabetes a další choroby sužují stále větší množství lidí. Mladé páry bývají mnohdy neplodné, lesy žloutnou a stromy napadají škůdci, kteří tu nikdy v takovém množství nebyli. Chcete mi říct, že je to normální a bezproblémový stav, ve kterém je naše kondice? To zrovna, dnešní svět produkuje choroby jako na běžícím pásu.

Nejde jen o choroby tělesné, jde i o ty duševní, které vytváří naše nepřirozeně rozvinutá společnost. Není snad pravda, že jsme udržováni v jednom kole a nemáme už ani trochu času na relaxaci? Že všudypřítomný stres ničí naše duševní zdraví a snižuje nás na úroveň agresivních primitivů? Že morálka je díky tomu pokleslá a lidstvo postrádá duchovní rozměr?

I bez takového svinstva, co nám sypou na hlavy, je svět toxický pro naše zdraví víc než dost. Stačí, že do jídel a nápojů přidávají např. umělá sladidla Aspartam, Acesufam-K a další, které jsou ve vyšších dávkách silně toxické.

Výčet vedlejších účinků aspartamu je šokující a zahrnuje přes dlouhou řadu různých škodlivých projevů od zvracení až po ztrátu zraku, dezorientaci a nádory v mozku. Kliknutím sem se dostanete na výčet potravin, které toto nebezpečné sladidlo obsahují. Další informace o rizicích spojených s jeho užíváním si můžete stáhnout zde.

Žijeme ve světě, který se nás snaží zabít. Nejsou to predátoři, ale člověk samotný, kdo nás ohrožuje. Ohrožuje nás slepota, když zavíráme oči před krutou realitou a prázdnota, kterou nosíme v srdcích. Ohrožují nás tendence být flegmatickými pozorovateli dění.

Jestli nevěříte mě, věřte jiným zdrojům, které informují pravdivě, protože jsou nezávislé. O geoinženýrství se musí začít mluvit a operace nad našimi hlavami musí okamžitě odpovědní lidé zastavit. Stejně tak i pěstování geneticky modifikovaných plodin. Takový hazard je opravdové šílenství a to, že o tom jsou informace a nikde celoplošně nezazní, je hanbou všem, co si v mainstreamové televizi říkají novináři, publicisti a redaktoři...

čtěte také:

Vědecké rozbory v USA (Carnicom Institute) potvrzují chemtrails

„Smoking gun“ chemtrail. Důkaz o globálních geoinženýrských projektech

Video: Chemtrails sú skutočné a škodia nášmu zdraviu, tvrdí terapeut

Klíčová slova: technologie  | zdraví  | chemtrails
3353 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Člověk málem přišel o hlavu! Zvířeckoprávním aktivistům se protest vymkl z rukou (+ video)Íránský útok na tankery? Japonci zpochybňují americkou a saúdskoarabskou propaganduDvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volíČetba knih způsobuje změny v mozku!

ePortal.cz

Na Letné umělci lámali čínské hůlky i rdousili ruského plyšového medvěda. Zazářili nahatí Jarda Hutka a Kačka Jacques BursíkováÚnos a znásilnění, které otřáslo Izraelem

euPortal.cz

Podle sluníčkářů imigrace a islám není hrozbou. Ale zpráva odhalila, že islámské teroristické útoky v Evropě vzrostly mezi lety 2007 a 2017 o 725 procent!Armáda potřebuje vrtulníky, nikoliv ale ty předražené z USA. Odborník hovoří

Eurabia.cz

Imigrant z Nepálu podřezal v Itálií Poláka. Polák mu nechtěl totiž dát peníze ...Cikáni pořádají loupežné nájezdy v Itálií již za bílého dne ... Mladý Ital se stal jejich cílem a bojuje o život

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životMilióny obětí podvodu s cholesterolem. Vejce a tučná jídla potřebujeme! Impotence a infarkty v důsledku "zdravé výživy? Kudy z toho? Nespoléhejme na vědce, ale na rozum

euServer.cz

Přesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí konto

ParlamentniListy.cz

Erik Best a Milion chvilek: Čapí hnízdo? O to nejde. Pravdu hledejte jindePamatujete intervence? ČNB nyní podle Markéty Šichtařové chystá ještě větší hloupost
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny