„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

To není normální. Janeček jako Ďábel. Pravá tvář protikorupčního bojovníka: Satanista, okultista, zednář, nebo jen zhulený "mimoň"? Hlasujte

Autor: redakce | Publikováno: 20.4.2012 | Rubrika: ZA OPONOU
Ilustrace

Redakce serveru FreeGlobe.cz obdržela fotografii šéfa Nadačního fondu proti korupci Karla Janečka, která tuto mediální hvězdu staví do poněkud jiného světla.

Freeglobe.cz včera zveřejnil text Petry Bostlové o tom, že Janeček bere drogy. - čtěte Nechceme, aby náš stát vedl feťák aneb Jak „protikorupční“ Karel Janeček fetuje a bere drogy

To by ale ještě mohlo být to nejmenší. Ve skutečnosti existují indicie, že Janeček je svobodným zednářem. A nejspíše hodně vysoko postaveným svobodným zednářem, kde už nejde jen o humanistické kecy, ale o uctívání satanských sil.

Fotografie, kterou server FreeGlobe.cz obdržel, by mohla na první pohled vypadat jako z přípravy mikulášské nadílky, nicméně při podrobnějším zkoumání musíme uznat, že takto precizně by se za čerta kvůli dětem líčil jen málokdo (navíc by Janeček nebyl v červené košili a s černou kravatou). Ten, kdo Janečkovi namaloval ďábelskou tvář, si dal se svým výtvorem hodně záležet.

Fotografie přišla Petře Bostlové jako MMS zpráva z Janečkova mobilu.Není jasné, zda ji poslal Janeček sám, nebo někdo, kdo má k Janečkovu mobilu přístup. Můžeme se také jen domýšlet o tom, kde a za jakých okolností fotografie vznikla a co jejím zasláním Janeček nebo ten, kdo s jeho mobilem disponuje, zamýšlel.

Že by se jednalo o fotografii z nějakého rituálu v tajných spolcích, kterých je Janeček členem? O iniciační obřad, ze kterého si udělal foto na památku?

Nebo si jen ubalil příliš silného jointa a takto se zmaloval?

Je to legrace, varování, zoufalé volání o pomoc někoho, kdo trpí Janečkovými manýry?

Odpověď není jednoduchá, ale jedno je jisté. Tohle není normální a tento člověk, který je nám sdělovacími prostředky předkládán téměř jako hrdina, nebude asi tak úplný klaďas.

***

Anketa: Co si myslíte o fotografii, na které je Karel Janeček s maskou Ďábla?
Své názory můžete psát jako komentáře pod článkem nebo je zaslat na adresu redakce, případně můžete hlasovat v naší anketě

Klíčová slova: zednáři  | Česká republika  | ilumináti
17226 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny