„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Michigan rozpoutává ozbrojené nájezdy na malé farmáře chovající prasata

Autor: AC24.cz | Publikováno: 20.4.2012 | Rubrika: ZISKY & ZTRÁTY
Ilustrace

NaturalNews může nyní potvrdit, že michiganské ministerstvo přírodních zdrojů (DNR) v rozporu se Čtvrtým dodatkem provedlo v tomto státě dva ozbrojené nájezdy na vepřové farmy, jeden v kraji Kalkaska u Fife Lake a další v kraji Cheboygan. K uspořádání razií patřilo šest vozidel a deset ozbrojených mužů, DNR se tím dopustilo protiústavního, ilegálního a dokazatelně zločinného ozbrojeného nájezdu na tyto farmy se záměrem postřílet farmářům všechna prasata na základě nové bizarní „Vyhlášky o invazivních druzích“ (ISO), která náhle vyhlásila tradiční chovný dobytek za invazivní druhy.

Viz naše předchozí zpráva.

A poslechněte si moje interview s Markem Barkerem, který vede jednu z farem, na kterou michiganská vláda zaútočila ZDE.

Vyhláška ISO rovněž tyto farmáře chovající prasata odsuzuje jako těžké zločince a činitelé DNR jsou připraveni na místě provést zatčení a farmáře odvléct, aby byli obžalováni jako kriminálníci těžkého kalibru.

Farmáři byli donuceni, aby si chladnokrevně postříleli svá vlastní cucající selátka

„Myslím si, že tahle vyhláška je protiústavní, tyto akce DNR překračují všechny meze,“ řekl NaturalNews prokurátor Jofef O’Leary v dnešním interview. Ten zastupuje jednoho z farmářů, který byl cílem těchto nájezdů. „Vezměte si, co bylo před šesti měsíci zcela legální aktivitou a najednou jsou lidé kvůli tomu těžcí zločinci. Nepěstují drogy, nepašují zbraně ani nikoho nezabíjí, chovají zvířata v souladu s předpisy USDA a vyhláškami státu Michigan. Neudělali tu nic zlého a DNR s nimi zachází jako s nejtěžšími zločinci.“

V očekávání DNR vpádu jeden z postižených farmářů provedl to, co popsal jako srdcervoucí úkol – postřílel si svá vlastní prasátka, jedno po druhém, včetně cucajících selátek, než přijeli DNR. To, aby se vyhnul zatčení jako těžký zločinec. Jeho živobytí je nyní naprosto zničeno, jelikož stát Michigan jej zbavil jeho podniku. I když onen farmář informoval DNR, že zničil celé své stádo vepřů, DNR přesto dále nezákonně vyžadovalo příkaz k prohlídce na základě falešných informací soudu, a pak provedlo ozbrojený nájezd na jeho ranč, aby ověřilo, že opravdu bylo celé stádo prasat postříleno. To proběhlo pro ukojení DNR, které se nyní předvádí při provádění likvidací vybraných zemědělských podniků ve stylu násilných přepadů, aby mohlo provádět svou agendu masového vyvražďování na malých vepřových farmách v Michiganu.

„Je to pro něj velice traumatizující. Tito lidé jsou farmáři a vím, jak měli ta svoje zvířata rádi, a nyní s nimi DNR zachází, jako by šlo o nějaké druhy plevele, který je třeba vyhubit, místo aby šlo o zvířata, na kterých lidem záleží,“ říká O’Leary.

Jeden z nájezdů zaútočil na ranč Rona McKendricka z Renegade v kraji Cheboygan. Na jeho farmu udeřili v sobotu ráno agenti DNR a údajně vyslýchali i jeho zákazníky a jeho 75letého staršího zaměstnance.

NaturalNews apeluje, aby ozbrojení občané zatkli agenty DNR v Michiganu

Na základě této akce DNR jsem přesvědčen, že DNR je surový gang zločinců, ač jsou tito hulváti od vlády, vraždí dobytek, ničí životy farmářů, porušují ústavní práva občanů Michiganu a zapojují se do odporných akcí ke zničení soukromého majetku.

Jakožto šéfredaktor NaturalNews zde apeluji na ozbrojené občany, aby zatkli činitele DNR, kteří musí být za své zločiny proti michiganským farmářům postaveni před spravedlnost. Každý agent účastnící se nájezdů DNR musí být předveden před spravedlnost, aby se zodpovídal ze svých zločinů. Bude-li třeba uplatnit násilí, aby se naplnil zákon a zákonné uvěznění těchto zločinných vládních agentů Michiganu, pak je toto násilí zcela v souladu s Ústavou Spojených států stejně jako v souladu s ústavou státu Michigan. V Texasu státní ústava dokonce uvádí, že farmáři mají právo použít smrtící sílu, aby komukoliv zabránili páchat těžký zločin proti jejich majetku. Do toho patří např. střílení zlodějů koní a dělají dobře, když tak činí.

Ač si nejsem jist tím, že by ústava Michiganu poskytovala tuto ochranu soukromému majetku, žádná vláda nemá právo terorizovat své občany způsobem, jakého jsme zde svědky u DNR v Michiganu. Tito lidé se zcela vymkli kontrole, vedou si soukromou ozbrojenou válku proti vybraným cílům, zneužívají peněz daňových poplatníků, aby ničili životy produktivních občanů Michiganu. Agenti DNS jsou nebezpeční a zjevně psychologicky nevyvážení. Je zoufale nutné uštědřit jim lekci o vládě zákona a o právech občanů. Potřebují být zatčeni a strávit dost času, během něhož si budou moci znovu promyslet své zločiny proti lidu Michiganu.

Ačkoliv nepodněcuji použití násilí k řešení problémů s vládou, když jsou nevinní farmáři konfrontováni s přepady kriminálních gangů surových vládních operativců, kteří je nutí zničit si veškeré své chovy zvířat, pak už není jiná možnost než vzít pušky a zatknout zločince se zbraní v ruce a předvést je před spravedlnost v soudním systému, kde musí čelit obvinění ze spiknutí, ničení soukromého majetku, porušení občanských práv soukromých občanů, ilegálního vstupu na soukromý pozemek a mnoha dalším. Tohle je mimochodem celý smysl Druhého dodatku: Poskytnout lidu určitou protiváhu moci, aby se mohl bránit proti přehnaně fanatickým, tyranským agendám vlád vymykajících se kontrole, které budou nevyhnutelně zkoušet lid ovládat jako násilní diktátoři.

Přistupte k akci: Přidejte se v pátek ke slyšení

Soudní slyšení je naplánováno na pátek 9:00 ráno v soudní budově kraje Cheboygan. Už jsem řekl, že je velice důležitou legální strategií zastavit šílenství DNR, které bude toho rána odhaleno v soudní síni. Ron McKendrick, jehož ranč agenti DNR napadli během víkendu, se na tomto slyšení objeví.

Volám všechny patrioty, farmáře a aktivisty za potravinová práva v Michiganu, aby tam v pátek ráno byli a připojili se k této show a podpořili tak svobodu farmaření a základní lidská práva. Copak nemáme právo chovat si dobytek, aniž by nám stát dělal nájezdy na náš majetek a vraždil naše zvířata? A jak to, že se o tom nereferuje v národních médiích?

Také: Tuto bitvu nadále povede Mark Baker na www.BakersGreenAcres.com, který zoufale potřebuje další peníze na právní záležitosti, aby mohl bojovat proti těmto kontrole se vymykajícím vládním tyranům v Michiganu, kteří se snaží ničit farmy. Podívejte se prosím na aktuální informace na jeho webu a dejte tam maličké příspěvky (i 5 či 10 dolarů pomůže) pomocí tlačítka „Donate“.

NaturalNews budou nadále sledovat rozvíjení tohoto příběhu a očekáváme, že vám přineseme další podrobnosti z pátečního slyšení. Mezi tím budeme nadále apelovat na ozbrojené občany, aby zatýkali činitele DNR, kteří jsou nyní obyčejnými kriminálníky na útěku fungujími pod falešným krytím vlády. Má-li kdokoliv seznam jmen těchto lidí, kontaktujte prosím NaturalNews s tímto seznamem, abychom jej mohli zveřejnit pod hlavičkou „HLEDANÍ PRO ZLOČINY PROTI LIDU“, jelikož nadále apelujeme na jejich zatčení.

Sledujte NaturalNews, abyste se dověděli více zlomových zpráv z této fronty. Mezi tím zpráva pro farmáře Michiganu: Ano, opravu po vás JDOU. Je zapotřebí zorganizovat 20členná komanda, abyste tyto drbany pochytali a pozatýkali je se zbraní v ruce, pak je odvlekli do místní kanceláře šerifa, aby si odkroutili dlouhý trest v base.

Překlad: Miroslav Pavlíček

Zdroj: naturalnews.com

čtěte také:

USA: Za drobné pěstitelství do vězení, za přechovávání semen těžké tresty

Na polích číhá smrt

New World Order v praxi (VI.) Jak totalitní agenda NWO proniká i do Česka

Klíčová slova: USA  | soukromí  | terorismus  | stát  | zdraví
4227 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxi

ePortal.cz

Turečtí Šedí vlci ve vídeňských ulicíchSluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikne

euPortal.cz

Muž za bannerem – ‚Na bílých životech záleží‘ – vyhozen, profesorka šířící výrok – ‚Na bílých životech nezáleží,‘ povýšenaNenávist, lži a manipulativní desinformace.Tak se mainstremoví aktivisté snaží zničit alternativní zpravodajské weby

Eurabia.cz

Video: Kořeny rusofobie v USAImigranti ve Francii ubili řidiče MHD

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Koněvobijci a churchillobijci vyvolávají dojem fašistů. Na které straně stály za okupace a protektorátu rodiny pana Hřiba, Koláře a Novotného?Evropská komise vypracovala další dokument, jenž počítá s rozmísťováním migrantů do členských zemí, které bude možno provádět i bez jejich souhlasu. Solidaritu si v EU prostě rozvracet nedáme

ParlamentniListy.cz

Chorvatské moře nám pořádně zdraží. Takhle s vaší dovolenou zamává euroV Praze to skřípe. Hřib a Pospíšil si vjeli do vlasů v přímém přenosu
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny