„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Infikuje CIA jihoamerické vůdce rakovinou?

Autor: Lubov Lulko | Publikováno: 15.4.2012 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Během 18 měsíců byli čtyři pokrokoví vůdci latinské Ameriky a jejich občané šokováni diagnózou lékařů – rakovina. Ta byla diagnostikována u těchto vůdců – Fernando Lugo, Luiz Inacio Lula da Silva, Hugo Chavez a naposledy Cristina Fernandez de Kirchner. Prezidenti Paraguaje, Brazílie, Venezuely a Argentiny se podezřele najednou a zároveň ocitli na pokraji přežití.

Chavez okamžitě varoval, že tato nemoc může být „novou zbraní říše pro odstraňování nechtěných vůdců“. Možná, ale dosti podivné je, že výsledek byl opačný. Všichni politici nejen, že nepřestali se svým politickým životem a nevzdali se zodpovědnosti, ale naopak jim dramaticky vzrostla oblíbenost a podpora stoupenců.

Jak první byl diagnostikován s nádorem lymfatického systému v srpnu 2010 60letý paraguayský prezident Fernando Lugo. Po šesti dávkách chemoterapie v Sao Paulo a Asuncion lékaři oznámili, že nádor je pryč. Lugo byl zvolen v r. 2008 na pět let. Vzdal se svého církevního postavení a stal se druhým levicovým prezidentem v historii země.

66letý bývalý brazilský prezident Luiz Inacio Lula da Silva byl diagnostikován s rakovinou hrtanu v říjnu 2011, devět měsíců po předání moci Dilmě Rousseff. Lékaři Lulu neoperovali a řekli, že kvůli tomu může přijít o hlas – extrémně důležitý nástroj v politice a komunikaci – navždy.

Tvrdí, že po několika chemoterapiích se nádor bývalého prezidenta, odhodlaného vrátit se do politiky, zmenšil o 75%. Lula, který vládl od r. 2003 do r. 2010, snížil v zemi chudobu, sjednotil latinskou Ameriku a učinil z Brazílie jednu z největších ekonomik světa.

57letý venezuelský prezident Hugo Chavez se začal léčit na rakovinu na konci června 2011. Stále nejsou k dispozici žádné oficiální údaje o tom, jaký typ rakoviny má. Byl operován v Havaně 20. července. Po čtyřech dávkách chemoterapie řada lékařských testů potvrdila pozitivní trend. Chavez vládl od r. 1999 a v říjnu 2012 se bude ucházet o třetí funkční období.

A nakonec, na konci prosince, média oznámila, že 58letá argentinská prezidentka Cristina Kirchner bude na počátku ledna 2012 operována kvůli rakovině štítné žlázy a že prognóza pro zotavení je celkem příznivá. Kirchner byla znovu zvolena do druhého funkčního období v prosinci 2011 a zaujímá pevný proti-americký postoj.

Hugo Chavez byl prvním, kdo dostal podezření. „Zdaleka netrpím přeludem o pronásledování, ale faktem zůstává, že vražda je způsob, který Říše (USA) při likvidaci nepohodlných politiků vždy používala. Nemám žádné důkazy, avšak je zjevné, že se s pokrokovými politiky v latinské Americe děje něco podivného,“ řekl Chavez.

Má pravdu, protože o zavraždění Fidela Castra se pokusili desítkami způsobů. Venezuelský spisovatel Luis Brito Garcia napočítal více než 900 pokusů o atentát na kubánského vůdce, zorganizovaných CIA. Nicméně dnes je latinská Amerika nejen sjednocena proti USA, ale také proti Izraeli, a téměř všechny země zde uznávají nezávislost Palestiny, takže v podstatě lze hledat stopy nejen CIA, ale také Mossadu. Je rovněž podivné, že Chavezova nemoc a typ rakoviny (rakovina prostaty) byla jako první oznámena „zdrojem CIA“, novinami, které existují jen díky penězům amerického ministerstva zahraničí – Nuevo Herald.

Je rakovina vedlejším účinkem nových zbraní používaných rozvědkou? Nebo je jen náhoda, že je úspěšně provázána s „modus vivendi“ umírajícího severoamerického obra? Existuje zde několik nutných předpokladů pro konspirační teorii. Zaprvé zjevný – zabránit rozvoji jihoamerického socialismu. Zadruhé, operační metody se vyvinuly a ty nejméně úspěšné jsou probírány celým světem. Zatřetí, existuje slušná vědecká základna pro vývoj nových druhů biologických, chemických a elektronických zbraní, vyzkoušených v místních válkách.

Povšimněte si, že onemocněli pouze ti, jejichž politika se staví proti dominantní pozici Spojených států. Pak si vzpomeňte na „selhání“. Nejdříve podivná smrt bývalého palestinského prezidenta Yassera Arafata, který trpěl leukémií od r. 2004. Podle závěrů francouzských expertů zemřel na silné krvácení do mozku, způsobené poruchou v zásobování krví, která byla vyvolána nespecifikovanou infekcí. V pacientově krvi byl počet krevních destiček nízký a počet bílých krvinek vysoký. Podobné symptomy mohou být známkou různých onemocnění, včetně rakoviny, zápalu plic a některých onemocnění krve.

Pak zde byla záhadná vražda Alexandra Litviněnko, který zemřel v Londýně v r. 2006 v důsledku chemické otravy poloniem 210. Čí zvláštní služba to udělala známo není, ale zemřel na pokročilou formu rakoviny, která zasáhla klíčové orgány. Dalším typickým případem otravy je bývalý ukrajinský prezident Viktor Juščenko, zasažený dioxinem vysoké čistoty, který byl vyroben v laboratoři mimo Rusko. Čirou náhodou tento jed způsobuje rakovinu nosního a dýchacího ústrojí.

Také si povšimněte, že během invaze do Iráku a Afghánistánu otestovaly USA řadu nových zbraní. Například mikrovlnná děla, která fungují na principu klasické mikrovlnné trouby, ale vlny jsou nasměrovány do úzkého paprsku a akční dosah je větší. Mimo rakovinotvorného účinku mohou mít další, méně děsivé. Zahřívají vodu obsaženou v buňkách kůže a mezibuněčném prostoru. Lidi to zabít nemůže, ale způsobuje to velké bolesti, podobné popáleninám. Symptomy jsou velmi podobné symptomům infarktu, na který prezident Nestor Kirchner zemřel náhle v předvečer nominace.

WikiLeaks oznámila, že v r. 2008 požádala CIA velvyslanectví v Paraguaji (Fernando Lugo!), aby shromáždilo veškeré biometrické údaje, včetně DNA, všech čtyř prezidentských kandidátů. Při znalosti DNA kódu je snadné vyvinout onkogen pro každého jedince. Pokud předpokládáme, že takové údaje byly v předvečer voleb získány v Brazílii, pak rakovina Dilmy Rousseff v r. 2009 do této teorie zapadá.

Protože mají v latinské Americe zčásti velký vliv, mohly USA najít mnohem snazší a levnější způsob likvidace nežádoucích „partnerů“. Po určité době záření alfa, elektromagnetické vlny nebo chemikálie způsobují vznik a rozvoj rakoviny. Za použití získaných zkušeností otestovala CIA nové zbraně na pokrokových vůdcích a revolucionářích latinské Ameriky.

Americká ekonomika prochází krachem, nijak se nelišícím od krachu Řecka, a nad vodou zůstává jen proto, že může spustit tiskařský lis na peníze. Avšak ministerstvo zahraničí si nemůže dovolit vládnout vojenskou silou, jejíž údržba si vyžaduje obrovské množství peněz, všude. Proto je logické předpokládat, že našli novou rychlou a levnou metodu pro účinnou likvidaci nepřátel. Nejdůležitější výhodou těchto metod je, že nezanechávají stopy, vražda je maskována jako onkologický nález nebo infarkt, a odstraňují možnost přímého odhalení a zodpovědnosti.

CIA infects South American leaders with cancer? vyšel 5. ledna na Pravda.ru. Překlad Zvědavec
 
 

Klíčová slova: USA  | světovláda  | tajné služby  | imperialismus  | Jižní Amerika
4825 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny