„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Monsanto aktivisty vytlačeno z Velké Británie

Autor: FreePub | Publikováno: 11.4.2012 | Rubrika: ZDRAVÍ
Ilustrace

Tohle byl pro Monsanto opravdu rušný týden. Poté, co bylo Monsanto dotčenými zemědělci vrženo do soudního procesu kvůli GMO a zároveň vyhozeno z Číny, je nyní zkorumpovaný moloch vypuzován z Velké Británie. V bezprecedentním oznámení Monsanto oznámilo významný odchod z Velké Británie kvůli „intenzivní opozici“ aktivistů vůči geneticky modifikovaným potravinám.

V důsledku společnost uzavřela svou geneticky modifikovanou pšenici rostoucí na základně v Cambridge. Oficiální zástupci Monsanta dokonce pokračovali v tvrzení, že tento krok je výsledek opozice proti jejich vlastním „Frankensteinovým potravinám“.

Kromě toho Monsanto uvažuje o likvidace svých zařízení s geneticky modifikovanými plodinami v Německu, Francii a České republice. Národy byly otevřeně proti biotechnologickému molochovi – úředníci i jednotlivci se proti němu postavili. Francie je jeden z mnoha států, který chce poukázat na zločiny Monsanta, cituje přitom zdravotní problémy jako jeden z mnoha důvodů, proč odmítnout geneticky modifikované potraviny Monsanta.

Monsanto vyhazováno po celém světě
Indie se také připojila k národům, které jsou v přímé opozici vůči zemědělské korupci a obrovskému biotechnologickému gigantu Monsanto, podala na společnost žalobu za „biopirátství“. Peru zašlo dokonce tak daleko, že zavedlo desetiletý zákaz geneticky modifikovaných potravin.

Zdá se, že úředníci Spojených států jsou jedni z mála, kteří ještě přísahají věrnost společnosti Monsanto, dokonce umožňují jejich geneticky modifikovanému hormonu RBGH, aby bujel v USA, přestože byl zakázán ve 27 zemích. Šokující je, že syntetický hormon RBGH je vytvořen pomocí molekul a sekvencí DNA, které jsou výsledkem molekulárního klonování. Jsou opravdu zástupci USA přesvědčeni, že jsou geneticky modifikované plodiny Monsanta opravdu bezpečné, nebo to má něco společného s faktem, že mnoho bývalých zaměstnanců Monsanta působí nyní v srdci americké vlády? Rozhodněte se sami – klikněte zde a uvidíte vztah mezi Monsantem a vládou USA.

Překlad článku Breaking: Monsanto Forced Out of UK by Activists
http://naturalsociety.com/breaking-monsanto-forced-out-of-uk-by-activists/

http://www.freepub.comehere.cz

čtěte také:

Monsanto plánuje masivní biotechnologický experiment v USA

Kantýna Monsanto nepodává geneticky modifikované potraviny svým zaměstnancům

Deset základních důvodů, proč říct NE společnosti MONSANTO

Klíčová slova: Velká Británie  | Monsanto  | technologie  | zdraví
4226 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxi

ePortal.cz

Čtenáři a přátelé Eportalu, podpořte nás prosím, nebo ukončíme činnostProdej kovů ze státních hmotných rezerv je naším bezpečnostním ohrožením.

euPortal.cz

ODS, lidovci, STAN, TOP 09, Piráti i ČSSD a ANO de facto prosazují cenzuru internetu a potlačení svobody slovaMusíme bránit svobodu a demokracii, proti těm, kteří chtějí státní orgány zneužívat pro potírání opozice a jiných názorů!

Eurabia.cz

Totální selhání českých bezpečnostních složek v Ostravě? Jak by nás ubránili pří útoku islámských teroristů?!ČSSD s Českou televizí zneužívají tragedie v Ostravě k snaze omezit zbraně! Hajzlové bez citu!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Mám pro premiéra Babiše dvě zprávyTa nejhrubší protiruská propaganda v České televizi... Aneb právo Krymu na odtržení od Ukrajiny

ParlamentniListy.cz

Proč ho volíte? Chvilkaři se odebrali stěžovat na nádraží, tam agitovali mezi cestujícímiVIDEO Peklo na zastupitelstvu v Řeporyjích: Jako Emanuel Moravec. Tohoto dobře živeného pána bych nechtěl potkat v nacistickém lágru...
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny