„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Monsanto aktivisty vytlačeno z Velké Británie

Autor: FreePub | Publikováno: 11.4.2012 | Rubrika: ZDRAVÍ
Ilustrace

Tohle byl pro Monsanto opravdu rušný týden. Poté, co bylo Monsanto dotčenými zemědělci vrženo do soudního procesu kvůli GMO a zároveň vyhozeno z Číny, je nyní zkorumpovaný moloch vypuzován z Velké Británie. V bezprecedentním oznámení Monsanto oznámilo významný odchod z Velké Británie kvůli „intenzivní opozici“ aktivistů vůči geneticky modifikovaným potravinám.

V důsledku společnost uzavřela svou geneticky modifikovanou pšenici rostoucí na základně v Cambridge. Oficiální zástupci Monsanta dokonce pokračovali v tvrzení, že tento krok je výsledek opozice proti jejich vlastním „Frankensteinovým potravinám“.

Kromě toho Monsanto uvažuje o likvidace svých zařízení s geneticky modifikovanými plodinami v Německu, Francii a České republice. Národy byly otevřeně proti biotechnologickému molochovi – úředníci i jednotlivci se proti němu postavili. Francie je jeden z mnoha států, který chce poukázat na zločiny Monsanta, cituje přitom zdravotní problémy jako jeden z mnoha důvodů, proč odmítnout geneticky modifikované potraviny Monsanta.

Monsanto vyhazováno po celém světě
Indie se také připojila k národům, které jsou v přímé opozici vůči zemědělské korupci a obrovskému biotechnologickému gigantu Monsanto, podala na společnost žalobu za „biopirátství“. Peru zašlo dokonce tak daleko, že zavedlo desetiletý zákaz geneticky modifikovaných potravin.

Zdá se, že úředníci Spojených států jsou jedni z mála, kteří ještě přísahají věrnost společnosti Monsanto, dokonce umožňují jejich geneticky modifikovanému hormonu RBGH, aby bujel v USA, přestože byl zakázán ve 27 zemích. Šokující je, že syntetický hormon RBGH je vytvořen pomocí molekul a sekvencí DNA, které jsou výsledkem molekulárního klonování. Jsou opravdu zástupci USA přesvědčeni, že jsou geneticky modifikované plodiny Monsanta opravdu bezpečné, nebo to má něco společného s faktem, že mnoho bývalých zaměstnanců Monsanta působí nyní v srdci americké vlády? Rozhodněte se sami – klikněte zde a uvidíte vztah mezi Monsantem a vládou USA.

Překlad článku Breaking: Monsanto Forced Out of UK by Activists
http://naturalsociety.com/breaking-monsanto-forced-out-of-uk-by-activists/

http://www.freepub.comehere.cz

čtěte také:

Monsanto plánuje masivní biotechnologický experiment v USA

Kantýna Monsanto nepodává geneticky modifikované potraviny svým zaměstnancům

Deset základních důvodů, proč říct NE společnosti MONSANTO

Klíčová slova: Velká Británie  | Monsanto  | technologie  | zdraví
4095 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxiTak tohle nedokážete! Greta prý vidí oxid uhličitý pouhým okem!Hrdinové z Antify proti důchodkyni s chodítkem (+ video)Na antirasistické konferenci zakázali bělochům pokládat otázkyGreta není první! Už před 27 lety tleskali světoví potentáti holčičce, která nechtěla dýchat vzduch a kupodivu dodnes blahobytně žije (+ video)

ePortal.cz

Rebelie lhářů. Vzpoura proti neexistujícímu „šestému masovému vymírání“ODS na cestě od modré k červené. K tomu můžeme ještě přičíst návštěvu předsedy ODS Petra Fialy v Řeporyjích, kam přijel podpořit místního hulváta Pavla Novotného

euPortal.cz

Další šílenosti, které se dějí ve Čtvrté říši Angely Merkelové. Každý, kdo je v Německu proti imigraci, je automaticky označován za „rasistu“ či „pravicového extremistu“...Tajné služby: Vyšší forma diplomacie? Náš významný zpravodajský důstojník o tom byl přesvědčen. Bývali špióni statní jonáci! Poslední Polreichova "zpráva o stavu světa"

Eurabia.cz

V Brně na ZŠ Vejrostova propagují dětem lásku k islámu!Erdogan hodil Trumpův dopis do koše, z Německa udělal blbečka

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Rasputina na PutinaŽe Praha volí jako rozšířený ústav pro choromyslné, je věcí známou a ostatním lidem českým , moravským i slezským svorně proklínanou

ParlamentniListy.cz

Zeman zklamal Bakalovy novináře. Také ty z ČT, kvůli penězům. „Naprdne“ i RychetskéhoHulvát Zeman říká ku*da. Ondráček je zm*d. Jsem Ježíš, anděl pravdy. Pavel Novotný vytáhl šibenici a vytočil Drtinovou
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny