„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Italské noviny: Merah byl agentem francouzské tajné služby

Autor: Kurt Nimmo | Publikováno: 29.3.2012 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Italské noviny Il Foglio uvedly, že Mohammed Merah byl agentem pod ochranou francouzské tajné služby.

Merah, francouzský občan alžírského původu, měl v médiích prohlásit, že byl ke svému činu inspirován Al Kaidou. Merah byl zastřelen během policejního obléhání poté, co spáchal větší počet vražd, které byly charakterizovány jako terorismus.

Zdroje, jež nelze identifikovat, tvrdí, že francouzská tajná služba (DGES) pomohla Merahovi dostat se do Izraele přes Allenby most, jenž Izrael spojuje s Jordánskem. „Byl zde tři dny v září 2010“, řekl bezpečnostní zdroj novinám Jerusalem Post.

„Při svém příjezdu byl vyslýchán bezpečnostními složkami, ale poté mu byl umožněn vstup do země. Izraelské úřady tvrdí, že Merahův pas byl autentický“, napsal Yaakov Lappin pro Jerusalem Post.    

Il Foglio tvrdí, že Merahovi byl vstup do Izraele umožněn prostřednictvím DGES, francouzské tajné služby.

Francouzské úřady prohlásily, že Merah byl v Jeruzalémě zatčen kvůli tomu, že u něho byl nalezen nůž, nicméně izraelský Shin Bet (izraelská bezpečnostní agentura –p.p.) tvrdí, že o tomto zatčení nemá žádný záznam.

Podle oficiální verze byl Merah v Izraeli tři dny a poté odcestoval do Afghánistánu a severního Wazirastánu v Pákistánu, kde se měl údajně podrobit výcviku v teroristickém táboře.   

Italian Newspaper: Merah Was French Intelligence Asset vyšel na infowars.com, překlad R.Václav

čtěte také:

Džihád po francouzsku: Tucty francouzských občanů podstupují výcvik Talibanu

Už nám zase lžou. Komu prospěla střelba ve Francii

Toulouse: Odvrácená tvář rozdílnosti. Jen obtížně se hledá srovnatelný akt čirého zla


 

      
                         

Klíčová slova: terorismus  | psychologické operace  | propaganda
4604 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Šílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)Zoufalí Katalánci zaútočili na středisko pro uprchlíky (+ video)Důvod k válce? Američané se opravdu hodně snaží. Írán prý porušoval smlouvu před její platností (+ foto)Nebývalá upřímnost na parádě deviantů v Paříži! Zničíme vaši... (+ foto)

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

euPortal.cz

To je už vážně zvrácené. Pražský primátor Hřib (Piráti), který dal záštitu homosexualistickému festivalu Prague Pride, de facto legitimizuje účast pedofilů na Prague Pride a via facti legitimizuje i pedofilii samotnou Nejvíce šílené tvrzení ministerstva vnitra je, že prý hnutí SPD „kontinuálně a záměrně vyvolávalo dojem, že je majoritní obyvatelstvo České republiky akutně ohroženo imigrací a islamizací"

Eurabia.cz

V Africe masové vyvražďují černoši bělochy a Evropě je to jedno. Začnou brzy vraždit bělochy i v Evropě?Vrchol: uprchlíci si jezdí domů na dovolenou. Odsun!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmu

ParlamentniListy.cz

Co všechno udělají z člověka dolary! Tomáš Kňourek má jasno, proč Kalenský vyrukoval s novým radikálním opatřením proti „dezinformačním webům“„Pražská kavárna se nad ním ofrňuje, ale oživí vám preference.“ Jiří Paroubek radí ČSSD místo Šmardy nasadit velice známou tvář
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny