„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Italské noviny: Merah byl agentem francouzské tajné služby

Autor: Kurt Nimmo | Publikováno: 29.3.2012 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Italské noviny Il Foglio uvedly, že Mohammed Merah byl agentem pod ochranou francouzské tajné služby.

Merah, francouzský občan alžírského původu, měl v médiích prohlásit, že byl ke svému činu inspirován Al Kaidou. Merah byl zastřelen během policejního obléhání poté, co spáchal větší počet vražd, které byly charakterizovány jako terorismus.

Zdroje, jež nelze identifikovat, tvrdí, že francouzská tajná služba (DGES) pomohla Merahovi dostat se do Izraele přes Allenby most, jenž Izrael spojuje s Jordánskem. „Byl zde tři dny v září 2010“, řekl bezpečnostní zdroj novinám Jerusalem Post.

„Při svém příjezdu byl vyslýchán bezpečnostními složkami, ale poté mu byl umožněn vstup do země. Izraelské úřady tvrdí, že Merahův pas byl autentický“, napsal Yaakov Lappin pro Jerusalem Post.    

Il Foglio tvrdí, že Merahovi byl vstup do Izraele umožněn prostřednictvím DGES, francouzské tajné služby.

Francouzské úřady prohlásily, že Merah byl v Jeruzalémě zatčen kvůli tomu, že u něho byl nalezen nůž, nicméně izraelský Shin Bet (izraelská bezpečnostní agentura –p.p.) tvrdí, že o tomto zatčení nemá žádný záznam.

Podle oficiální verze byl Merah v Izraeli tři dny a poté odcestoval do Afghánistánu a severního Wazirastánu v Pákistánu, kde se měl údajně podrobit výcviku v teroristickém táboře.   

Italian Newspaper: Merah Was French Intelligence Asset vyšel na infowars.com, překlad R.Václav

čtěte také:

Džihád po francouzsku: Tucty francouzských občanů podstupují výcvik Talibanu

Už nám zase lžou. Komu prospěla střelba ve Francii

Toulouse: Odvrácená tvář rozdílnosti. Jen obtížně se hledá srovnatelný akt čirého zla


 

      
                         

Klíčová slova: terorismus  | psychologické operace  | propaganda
4844 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxi

ePortal.cz

Čtenáři a přátelé Eportalu, podpořte nás prosím, nebo ukončíme činnostProdej kovů ze státních hmotných rezerv je naším bezpečnostním ohrožením.

euPortal.cz

Zelená totalita je mnohem rafinovanější a záludnější než ty, které jsme v minulosti zažiliMusíme se vzepřít diktátu Bruselu a bránit právo na sebeobranu!

Eurabia.cz

ČSSD s Českou televizí zneužívají tragedie v Ostravě k snaze omezit zbraně! Hajzlové bez citu!Imigranti: Už jedou!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Mám pro premiéra Babiše dvě zprávyTa nejhrubší protiruská propaganda v České televizi... Aneb právo Krymu na odtržení od Ukrajiny

ParlamentniListy.cz

Proč ho volíte? Chvilkaři se odebrali stěžovat na nádraží, tam agitovali mezi cestujícímiVIDEO Peklo na zastupitelstvu v Řeporyjích: Jako Emanuel Moravec. Tohoto dobře živeného pána bych nechtěl potkat v nacistickém lágru...
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny