Rád bych touto krátkou pietní vzpomínkou nejprve uctil památku všech obětí tragické události a vyjádřil upřímnou soustrast jejich pozůstalým.

Zejména bych rád vzpomenul 343 novo-yorských hasičů, kteří zahynuli v troskách Světového obchodního centra při záchraně lidských životů poté co byly veškeré požáry ve všech 3 budovách WTC díky jejich nasazení úspěšně uhašeny.

V této souvislosti mi prosím dovolte odkázat na petici jejich kolegy, novo-yorského hasiče Antona Vodvarky, poručíka FDNY ve výslužbě, která je vyvěšena spolu s mnoha zajímavými informacemi na stránkách „firefightersfor911truth“ a silně podporuje iniciativu „Architects and Engineers for 9/11 Truth „ za obnovení vyšetřování tragického incidentu, který navždy zcela zásadně změnil chod tohoto světa. Přes masivní oběti, které si onoho dne vyžádal, vedl tento neblahý incident k dalším, často dokonce cíleným, často náhodným, ale vždy zbytečným ztrátám na převážně nevinných životech. Vedl k válkám. Vedl k bezpráví, mučení a pronásledování nevinných. Vedl k mnoha nepatřičným předsudkům, které trvají do dnes a zakořeňují se čím dál tím hlouběji i u nás. Buďme proto vážení přátelé velmi ostražití. Nenechme si namluvit lži ze zaprodaných zdrojů, především sdělovacích prostředků poplatných centrální pečlivě připravené a stravitelně předžvýkané doktríně. Doktríně, která má svůj původ v lobbystických dílnách zbrojního a petrochemického průmyslu.

Vláda naftařů a plynařů tehdy bleskurychle uchopila tuto dlouho očekávanou příležitost k takzvané odvetě. George Bush = Pennzoil , Dick Cheney = Halliburton , Condoleezza Riceová = Chevron, Donald Evans = Tom Brown Inc.

Tato administrativa SSA vzkázala v Srpnu 2001 Talibanu: „either you accept our offer of a carpet of gold, or we bury you under a carpet of bombs „

Zlo plodí zlo. Útok na budovy Světového obchodního střediska představoval to největší zlo. Ti kteří za tímto zlem stáli, stojí dodnes za zlem, které zmítá současným světem. Již celých 9 dlouhých let krutosti, únosů, věznění, mučení, invazí, okupací, násilí, vykořisťování a lží.Zlo ve jménu světového obchodu s nerostnými surovinami.

Velmi politováníhodnou skutečností ve vztahu k nám – k České republice je fakt, že se v celku naivně tohoto zla účastníme, prostřednictvím bez kritické podpory jistým mezinárodním politikám diktovaným obchodními zájmy soukromých nadnárodních zejména těžebních korporací.

Dovolte mi prosím, abych poukázal jen na jednu zásadní skutečnost, o které se hovoří jen zřídka, která nicméně staví sled událostí před a po jedenáctém září do poněkud jiného světla.

Dne 4.9.2001 měla Condoleezza Rice, tehdy poradkyně Národní Bezpečnostní Rady Spojených států v ruce Národně-bezpečnostní Prezidentskou směrnici (NSPD) č.9, a prostředky pro vyzbrojení Severní Aliance - přirozeného nepřítele Talibánu, ve výši 125-200 milionů USD. Tuto směrnici dostal prezident G. W. Bush na stůl nejpozději 9.9.2001, tvrdí Jim Miklaszewski, reportér z NBC News.

„National Security Presidential Directive 9: Combating Terrorism“ podepsaná 25. října 2001.

1 dubna 2004, zveřejnil Bílý dům následující charakteristiku tohoto jinak utajeného dokumentu:

Směrnice požadovala od ministra obrany SSA aby naplánoval vojenskou opci úderu "proti cílům Talibanu v Afghánistánu, včetně jeho vedení, velení a řízení, protivzdušné obraně, pozemním silám, a logistické infrastruktuře." Směrnice taktéž požadovala plány "proti síti Al Kajdá a přidružených teroristických zařízení v Afghánistánu.Severní Aliance (tedy spojená islámská fronta pro záchranu Afghánistánu) již v květnu 2001 vyjednávala v Düsseldorfu prostřednictvím svrženého presidenta Burhanuddina Rabbáního a "pandžšírského lva" velitele Ahmeda Šáha Masúda vojenskou a finanční podporu pro boj s Talibánem, zatímco někdejší šéf ruské tajné služby Nikolaj Patrušev v té době souběžně jednal s Teheránem.

"Pandžšírský lev" Ahmed Šách Masúd byl zavražděn 9. září 2001 výbuchem kamery ukradené v prosinci roku 2000 ve francouzském Grenoblu.

Prestižní zpravodajská agentura Jane's psala již 5. března 2001 o vznikající koalici Spojených států a Indie, Íránu a Ruska proti Talibanu. Tuto skutečnost podle BBC potvrdili i pákistánští vládní činitelé, kteří byli diplomaty Spojených států o chystaném úderu na Taliban informováni v červenci 2001.

Úder měl být veden přes Tadžikistán a kupodivu i Uzbekistán s pomocí ruských jednotek, které tam měly být připraveny, a měl být zahájen nejpozději v říjnu, kvůli příznivému počasí. Chyběla jen správná záminka, která by záměru naklonila i veřejné mínění mezinárodního společenství...

Válka v Afghánistánu je válkou zbrojní lobby proti slušnosti, dobrým mravům a dobrým mezinárodním vztahům a mírovému soužití světového společenství. S politování a velkým zármutkem lze říci, že do dnes, 9.11.2010 počet obětí proradného útoku na světové obchodní centrum v Novém Yorku stále narůstá. Pravda tak zůstává překroucena, památka obětí zneuctěna.

Proto vážení přátelé chtějme pravdu o 11. září. Jsme to dlužni obětem tragédie, všem padlým a zmrzačeným následných válek a jsme to dlužni také nám i naším budoucím generacím.

 

Zdroje:

FF 911 Truth

http://firefightersfor911truth.org/

 

NSPD-9: Combating Terrorism

www.fas.org/irp/offdocs/nspd/nspd-9.htm

 

The Truth Of The Matter

http://www.time.com/time/magazine/article/0,9171,993730-3,00.html

 

Why Pentagon officals should thank the aide who left notes in Starbucks

http://www.democraticunderground.com/discuss/duboard.php?az=view_all&address=103x42843

 

TESTIMONY OF U.S. SECRETARY OF DEFENSE DONALD H. RUMSFELDPREPARED FOR DELIVERY TO THE NATIONAL COMMISSION ON TERRORIST ATTACKSUPON THE UNITED STATES, MARCH 23, 2004

http://www.fas.org/irp/congress/2004_hr/rumsfeld_statement.pdf

 

Three reviews of Bin Laden: The Forbidden Truth by Jean-Charles Brisard and Guillaume Dasquie

http://www.serendipity.li/wot/bl_tft.htm

 

U.S. sought attack on al-Qaida - White House given plan days before Sept. 11

http://www.msnbc.msn.com/id/4587368/


Ahmad Shah Massoud

http://en.wikipedia.org/wiki/Ahmad_Shah_Massoud

 

TV camera rigged to kill Afghan rebel Masood stolen in France

http://www.afghanistannewscenter.com/news/2003/october/oct172003.html


„India joins anti-Taliban coalition, by Rahul Bedi

http://www.janes.com/security/international_security/news/jir/jir010315_1_n.shtml


US 'planned attack on Taleban

http://news.bbc.co.uk/2/hi/south_asia/1550366.stm

 

Odkazy:

The Physics911

http://www.physics911.net/

 

Architects & Engineers for 9/11 truth

http://www.ae911truth.org/

 

Scholars for 9/11 Truth & Justice

http://stj911.org/

 

Pilots for 9/11 Truth

http://www.pilotsfor911truth.org/?