„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Dušené patenty ve světě se skeptickou omáčkou. Kdo brání vzniku nových technologií?

Autor: Radek Čelechovský | Publikováno: 7.3.2012 | Rubrika: ZISKY & ZTRÁTY
Ilustrace

Troufám si říct, že roste počet těch, co začínají vnímat všechny ty nelogické věci, které se na nás valí a které mají pokřivit naše vidění světa. Když jsem začínal před více jak rokem psát první články věnující se tématům jako jsou 11. září, bilderberg a geoinženýrství, neměly moc dobré ohlasy a lidi tomu nechtěli věřit. Mám pocit, že to se dneska rychle mění. Materialistické růžové brýle jsou pryč a zbyly nám jen dluhy, co teď?

Hlavně nedělejme zase tu samou chybu a nedivme se pak, že je to zase tam, kde nechceme. Definice šílenství je dělat stejnou chybu pořád dokola a očekávat jiný výsledek. Chyby děláme všichni, ale ne zdaleka všichni jsme ochotni si svoje chyby přiznat. Někdo tak klidně celý život stráví tím, že svoji chybu povyšuje na správnou věc a dál se ukájí pocitem neomylnosti.

To je ale pokrytectví, možná pokrytectví vlastního ega. Tím trpí většina odborné veřejnosti, která odmítá nové koncepty přijmout a zvláště technická oblast je plná rádoby odborníků, kteří nikdy nepřijmou principy, na kterých pracují nové technologie. Je to škoda, protože by to rapidně urychlilo vývoj, ale nutit je přece nikdo nebude, že jo.

Na youtube se to hemží videi nejrůznějších více či méně povedených udělátek a existují celé řady knih na toto dnes kontroverzní téma. Nejdiskutovanějšími jsou především technologie spojené s UFO, nejrůznější generátory volné energie a magnetické motory buzené permanentními magnety.

Co mě osobně na těchto přístrojích nejvíce přitahuje, jsou generátory, které pohánějí samy sebe a zároveň generují i elektřinu navíc. Mulerův nebo wittsův generátor tak zdánlivě připomínají perpeetum mobile. Tyto udělátka stačí uvést do chodu pomocí baterie a po rozběhu můžeme zdroj odpojit a stroj se pohání sám.

Další velmi slibnou budoucnost vidím v magnetickém motoru odvozeném od konceptu Perenděva. Ten je podle dostupných informací vysoce účinný a lze dosáhnout výkonů v řádu desítek až stovek kW. Otázkou je, jaká síla brání tomu začít vyrábět tento technický zázrak sériově.

Na obrázku je právě tento typ motoru při předváděčce nezávislému odborníkovi. Z jeho výrazu se lze domnívat, že vynález, jakkoli k němu byl skeptický, v něm vzbudil opravdu respekt.

Dr. Stephen Greer který je srdcem projektu disclosure. Hovoří o tom, jak jsou tyto technologie vždy zastaveny někým, kdo stojí v pozadí. Kdo jiný než energetický a ropný průmysl by mohl chtít takovou technologii zadusit? Nikdo...

Proto se to dnes na internetu technickými skeptiky jen hemží. Poznáme je tak, že v diskusích dokolečka omílají staré poučky, obviňují desítky lidí ze lži, z neprofesionality a posmívají se jejich práci. Najdou se i takoví „odborníci“, co vám budou naprosto přesvědčivě vysvětlovat, proč Teslův bezdrátový přenos energie nemohl nikdy fungovat a Teslu samotného nazvou bez mrknutí oka bláznivým vynálezcem.

Takové věci může napsat jen zaplacený člověk. Jestli mu však za to nikdo neplatí, je to opravdu smutná ukázka tupozrakosti a vlastní nadutosti, kterou skeptici často trpí. Skepse je v tomto světě moc a nikomu nic nepřinesla a ani nepřinese. Naopak je mnohdy spíše ke škodě. Skeptik pořád jen říká, proč to a to nebude fungovat, co je možné a co není, co si nemůže vysvětlit, neexistuje, označí to jako podfuk a autora jako lháře. Sebe přitom považuje za neomylného odborníka který má plné právo se do všeho, co mu nevoní, navážet a všechny, co mu připadají nedostatečně vzdělaní, označit za podvodníky a lháře.

Často čítávám: „Jsem strojař a osobně jsem nikdy nic jako magnetický motor neviděl.“

Aha, takže když něco zatím ještě neuvidím, tak to neexistuje. Pokud nikdy neuvidím psa, budu tvrdit, že pes neexistuje a ti, co psa mají, se pro mě stanou lháři?

Nebo: „Podle principů termodynamiky nemůže mag. motor fungovat, protože neplatí podmínka, že vložená a vydaná energie musí být stejné.“ No a co pole permanentního magnetu, tady je síly dost. Je pravděpodobné, že existuje konfigurace, která bude rotor permanentně odpuzovat a vychylovat z klidového stavu. Když dáte vhodné odstínění tam, kde je ho potřeba a otočíte magnety tak, jak je potřeba, musí to celé fungovat.

Jsem si jist, že technologie magnetických motorů je bržděna někým, kdo má zájem na tom udržet technologii na takové úrovni, na jaké ji máme už sto let. Elektrárny chtějí mít dále neefektivní a produkující odpad. Jaderná elektrárna je příkladem technologie, která se jim do budoucna jeví jako přijatelná.

A co všechen ten odpad? To neřeší, jim je to fuk, hlavně že je jak ospravedlnit miliardové zakázky při vystavbě takového zařízení. Co na tom, že je každá elektrárna jakási obří rychlovarná konvice s vrtulkou na ústí vodní páry, která se při varu roztočí a generuje napětí.

Nikola Tesla měl jinou vizi světa. Viděl svět, kde je elektřina zdarma, kde auta jezdí na elektřinu a celý průmysl pracuje pro lidstvo a nikoli proti němu. Jeho geniální mozek vymyslel vše, co umožnilo technickou revoluci ve 20. století, od elektrického zapalování a tachometru v automobilech až po samotný rozvodný trojfázový systém a indukční motor, které používáme dodnes.

Proto není důvod se domnívat, že by jeho bezdrátová energie nefungovala. Na fotce je zachycena Teslova věž ve Wardencliffu, která měla být prvním vysílačem elektřiny na světě.

Umíte si představit, jak by tato technologie úžasně ovlivnila naše životy?  Mohli jsme létat do vesmíru na dovolenou a místo toho tady otročíme pro nějaké magory, kteří sebe samotné považují za vlastníky planety a kteří nám lžou. Dělají vše proto, abychom těm lžím uvěřili.

Smůla, už to víme, jednou se ledy prolomí, člověk se konečně bude moci zastavit a odpočinout si. Až jednou bude elektřina a pohon našich vozů zdarma, bude na zemi ráj a budeme mít zase čas na rodinu a přátele, na to být skuteční lidé a ne jen poslušné ovce ve stádě, které jdou tam, kam je naženou psi.

Nové technologie jsou klíčem k prosperitě a míru, jsou klíčem k naší svobodě a proto všichni, kdo mají možnost dát věci do pohybu, ať tak pro dobro nás všech učiní a nemají strach. Pokud se rozhodnete dělat správnou věc a řeknete o tom lidem, lidé Vás podpoří a budou nad Vámi držet ochrannou ruku nejen oni, ale i vyšší síly božího mlýna, takže se Vám dobro vrátí, protože každý dostane to, co zaslouží. Jako celek jsme nezničitelní a nejde nás umlčet.

Naše nejsilnější zbraň je láska, kterou nosíme v srdcích a naděje, se kterou se díváme do budoucnosti. Ti, kteří nás ovládají a chtějí zotročit svět, neznají nic jako lásku. Znají jen strach a osobní profit. Jsou to posedlí lidé, kteří často patří k nějaké tajné sektě.

George Bush je např. členem Skull and Bones, otec jeho manželky je zase označován za největšího démona současnosti a je to sám autor Satanské Bible. Znak Iluminátů nalezneme na každé americké bankovce. Co znázorňuje? Oko v zářícím vrcholku pyramidy, které vše vidí. Přesně tak se tihle lidé vnímají, považují nás za své vlastnictví a jsou pány našeho bytí. Jsou oddělení od nás všech a bedlivě nás hlídají, abychom je neohrožovali. Oni jsou to oko v odděleném vrcholku pyramidy, oko, co vše vidí.

Doufám, že vidí, jak se lidstvo probouzí a jak se jejich plány pomalu rozpadají. Svět, jaký nám připravili ve svých pokřivených vizích, je děsivou noční můrou a takový nikdo z nás nechce. Nechceme už ani svoje politiky, chceme být svými vlastními pány a jestli to znamená více zodpovědnosti, budiž. Já se zodpovědnosti nebojím. Jsme dospělí, proboha, už nepotřebujeme, aby nás někdo hlídal. Proto dejme věci do pohybu, je to se zárukou naší zářivé budoucnosti, pokud budeme jednat správně. Technologie nám dá svobodu a není jiná možnost, jak zajistit zdravý a důstojný život i našim dětem. A co za člověka pro své dítě nechce právě tohle?

čtěte také:

Zemětřesení na objednávku aneb Co jsou tektonické zbraně

Všichni a všechno se zbláznilo

HAARP. Pravda o nejděsivější zbrani světa

Klíčová slova: světovláda  | technologie
5784 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxi

ePortal.cz

Náhle však tito naivnější občané nevěřícně zírají, že na zbožštěném Západě, kam jsme si zvykli obdivně vzhlížet, se kácejí další sochy. Už neobstojí ani Kryštof Kolumbus či dokonce ani Winston Churchill...Sluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikne

euPortal.cz

Chtěl bych vidět tu reakci, kdyby někdo napsal, že na „černých životech nezáleží“...Maďarský Viktor Orbán nechápavě lamentoval nad tou „bouří násilí“ zachvacující Západní města, zatímco policie je označována za „rasistickou“ a ponižována

Eurabia.cz

Orbán nebude kvůli EU riskovat životy občanů!Čestný předseda TOP09 Schwarzenberg šíří desinformace a lži o běloších a černoších v USA

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Patrušev, Putin a PandemieMožná s těmi pomníky zbourají i naši civilizaci. Pokrokáři s naší evropskou civilizací hodlají zatočit stejně jako tenkrát Lenin

ParlamentniListy.cz

VIDEO „Do ha*zlu, migranti!“ Český kamioňák ve Francii unikl z léčky. A natočil policejní zátah„Inženýre Zemane!“ Vaši voliči by se měli omluvit! Hřebejk, Drahoš, Czernin a další jsou velmi nazlobení
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny