„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Válka proti svobodě. Lidský biochip implantát

Autor: odjinud | Publikováno: 25.2.2012 | Rubrika: OBČANSKÉ SVOBODY
Ilustrace

"Svoboda je právo všech bytostí" - Optimus Prime - "Film Tranformers"
 
Je-li svoboda je právem všech lidských bytostí, proč se vláda snaží  odebrat jim toto právo? Odpověď se dá shrnout do jednoho slova - kontrola. Když budou moci kontrolovat každý aspekt našeho života, nakonec jej budou moci zcela ovládat. Ale jak to mohou udělat? Odpověď je jednoduchá: aplikací lidských biochip implantátů.

Poprvé se začaly biochipy používat v roce 1983 a byly používány v oblasti rybolovu. V současné době je biochip implantát používán ve více než 300 ZOO, dále je využíván u domácích zvířat, psů, koček, koňů, používá se pro elektronické značkování laboratorních zvířat, sledování ohrožených volně žijících živočichy atd. Od roku 2004 se implantace biochipů týká dokonce i lidí.

VeriChip je první lidský biochip implantát, který byl schválen FDA. VeriChip funguje na základě radiofrekvenční identifikace (RFID).

K čemu se VeriChip RFID implantát používá?

Biochip implantáty byly nejprve vytvořeny pro účely ověřování totožnosti a k užitečným věcem, jako je pomoc lidem s Alzheimerovou chorobou a sledování dětí. Pokud někdo má implantován biochip, prostě jen mávnul rukou před skenerem a identifikační údaje a zdravotní záznamy jsou zobrazeny. To zní jako dobrá věc. Tak v čem je problém?

Problém nastává, když jde o ochranu osobních údajů. Mnoho obhájců soukromí varuje před případným zneužitím ze strany vlád, což vede k větší ztrátě občanských svobod a svobody jako takové. Někteří chtějí dokonce nahradit hotovost a kreditní karty lidskými biochipy, takže pokud v sobě nebudete mít implantovaný biochip, nebudete moci nic kupovat nebo prodávat.

Dalším problémem spojeným s používáním lidských biochipů je bezpečnost. Každý, kdo používá přístroj pro čtení dat z biochipu si bude moci přečíst data z vašeho implantátu, protože data musí být v nezašifrované podobě. VeriChip není možné nastavit tak, aby si jej přečetli pouze oprávněné osoby.

S technologií pro monitorování jenž je v současnosti k dispozici, a za pomoci lidského biochip implantátu, není nereálné myslet si, že tyto chipy mohou být zneužity ke sledování jejich nositelů.

Lidské mikro-chipování již probíhá. Někteří zaměstnavatelé mají VeriChip povinný pro své zaměstnance. Miliony vojáků po celém světě jsou ochipováni "z bezpečnostních důvodů". Miliony domácích zvířat jsou ochipovány taktéž "z bezpečnostních důvodů". Nespočet nevinných civilistů bylo tajně ochipováno proti jejich vůli. Politikové stále mluví o spojení implantace lidských chipů s bezpečností. Proč tedy usilují o povinné ochipování novorozenců? Také z důvodu bezpečnosti?

Kdo je další?

V blízké budoucnosti pravděpodobně uslyšíte o lidských biochip implantátech mnohem více. Uslyšíte o tom, jaký je to užitečný nástroj při sdílení zdravotních informací a jak je to dobré pro pomoc poskytovatele zdravotní péče v mimořádných situacích. Buďte však skeptičtí. Tento produkt bude inzerován a prezentován v tom nejlepším možném světle, ale v konečné fázi bude z větší části využit pro zcela jiné účely. Velké firmy chtějí velký zisk a vlády nám chtějí vládnout a ovládat nás.

Nebuďte otrokem. Nenechte se ochipovat.
 
 
čtěte také:
 

Klíčová slova: technologie  | soukromí  | zdraví  | propaganda  | NWO
3978 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny