„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Řád Skull and Bones. Tajné společenství mužů z prominentních rodin

Autor: odjinud | Publikováno: 23.2.2012 | Rubrika: ZA OPONOU
Ilustrace

Různá proroctví o Novém světovém řádu se objevovala po celá staletí a nikdy se nenaplnila - přinejmenším ne doslova. Od iluminátů po bilderbergské bylo tajemství sekt podobných zednářům předmětem spekulací o kontrole či hledání možnosti kontroly a usměrňování světových událostí.

Řád Skull & Bones (Řád lebky a hnátů) je tajné společenství mužů z prominentních rodin, založené na univerzitě Yale v USA. Jejich nejslavnějšími někdejšími členy byl údajně i bývalý prezident USA George W. Bush a jeho otec a taktéž bývalý prezident USA George H. W. Bush. Činnost této skupiny není veřejně známá, ale mluví se o tajném spolčení, jehož cílem je přetvoření světového řádu a získání vlivu nad politickými osobnostmi a institucemi. Někdejší členové se stali senátory, členy nejvyššího soudu a velvyslanci, tři se stali prezidenty. Jiní slavní členové, o nichž se říká, že jsou na různých místech v celé společnosti, jsou například i členové rodiny Rockefellerů, Pillsburyů a Taftů.

Původně byla společnost založena ku prospěchu členů, kteří po ukončení studia odešli z vysoké školy a podobně jako svobodní zednáři sdílejí stejné ideály, mají společné finanční zájmy a pomáhají si. Avšak bývalí členové společnosti byli obviněni z vytváření tajné vlády pod pláštíkem operací zpravodajské služby, čehosi, co pracuje proti zájmům prezidenta, ačkoli provádí operace jeho jménem. Některé z nejznámějších skandálů nesou znaky tohoto sdružení, od zavraždění prezidenta J.F.Kennedyho po Watergate a protiíránskou aféru. Osoba, o níž se říká, že měla prsty ve všech těchto událostech, je George H.W.Bush. V době vraždy prezidenta Kennedyho a vypuknutí aféry Watergate pracoval Bush pro CIA a v době protiíránské aféry byl viceprezidentem.
 

Vlivu bývalých členů tohoto tajného společenství na politický život v USA se dotýká i varování prezidenta Dwighta D.Eisenhowera na zcela novou úroveň korupce uvnitř vojensko-průmyslového komplexu. Eisenhower sám údajně vytvořil "tajnou vládu" pod pláštíkem operací zpravodajské služby, skupinu, která prováděla svoji činnost v zájmu "národní bezpečnosti", a pověřil Gordona Graye, aby tyto aktivity kryl. Grayův syn, C.Bowden, byl poradcem George H.W.Bushe v Bílém domě a "ochráncem prezidenta". Jeho prací bylo zajistit, aby Bush nebyl spojován s aktivitami této skupiny, pokud by se o některých z nich dozvěděla veřejnost. Obvinění proti této tajné skupině zahrnuje nelegální obchodování s drogami pod závojem protidrogové války a financování komunismu a Hitlerova režimu.

Ale jeden z nejzajímavějších aspektů tohoto společenství je, že dva hlavní kandidáti prezidentských voleb v roce 2004, George W.Bush a John Kerry , byli jeho bývalí členové. U obou se věřilo, že je mají v kapse vlivní otcové řádu Skull & Bones, takže ať by vyhrál kterýkoli z nich, společnost si mohla být jista, že by měla moc zajištěnou na další čtyři roky. Nadto manželka Johna Kerryho Tereza, byla v prvním manželství provdána za Johna Heinze, dalšího studenta Yale a člena společenství Skull & Bones. Heinz byl otevřený liberál a často se netajil názory, které byly neslučitelné s názory vládními. Ještě zajímavější bylo, že s Johnem Towerem byl členem komise, která vyšetřovala protiíránskou aféru. Oba muži prohlédli stohy roztříděných informací, které vzbuzovaly dojem, že CIA prováděla nelegální činnost v době, kdy byl George H.W.Bush jejím ředitelem. Oba muži podivně zahynuli za záhadných okolností při leteckých haváriích v roce 1991.

Je možné, že řád Skull & Bones využíval svoji moc a vliv na Bílý dům desítky let a nejen že odposlouchával prezidenta, ale jeho členové kontrolovali i co říká a kontrolovali i jeho činnost? Bez jakékoli zodpovědnosti vůči lidu USA by mohli tito loutkáři za scénou být oněmi osobami, které ve skutečnosti tahaly za nitky událostí. Ačkoli vliv členů tohoto společenství, jak se zdá, poklesl s uvedením Baracka Obamy do prezidentského úřadu, ukázalo se, že někteří jeho klíčoví poradci byli bývalí členové řádu Skull & Bones a zastánci jisté teorie prohlašují, že moc drží v rukách stále tajná vláda, navzdory nejlepšímu úsilí těch, kteří jsou zdánlivě odpovědnými osobami.

http://true-lies.blog.cz

čtěte také:

Kritiku konspirační teorie šíří vyšinutí jedinci

Podivní vládci Země

Svět ovládají elitáři z Bilderberg Group ponořené do tajemné temnoty

Klíčová slova: USA  | zednáři  | tajné služby  | NWO
8314 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Íránský útok na tankery? Japonci zpochybňují americkou a saúdskoarabskou propaganduDvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volíČetba knih způsobuje změny v mozku!Svět se mění. K lepšímu? Pride 1959 vs Pride 2019

ePortal.cz

Naprosto neuvěřitelné vyjádření ministra vnitraRobinson musí zmizet. Je málo pokrokový

euPortal.cz

Jak chce EU a Německo postavit Rakousko do latě kvůli jeho vztahům k RuskuŠestnáctiletou dívku z Terezína dnes kolem poledne znásilnil na poli u Lukavce v Ústeckém kraji africký migrant!

Eurabia.cz

Díky infiltraci bavorských mešit českou antiislamistkou Křížkovou jsme potvrdili propojení pražských islamistů na ty v MnichověJak Salvini «obrátil» katolické voliče?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životSilnější než chemoterapie: Bylinka na rakovinu, která vám roste přímo pod nosem

euServer.cz

Probíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracieMůže vůle 1/3 občanů přetlačit vůli 2/3 občanů?

ParlamentniListy.cz

Okamuru nas*al ČRo! Co jsem si to dovolil říct, že ji znásilnil migrant z Afriky? Šílená jízda redaktorky, doufám, že ten rozhovor odvysílajíLhal primátor Hřib? A bojová porada Čižinského s Minářem před Letnou, máme FOTO
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny