„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Němci se připravují na válku! A co my?

Autor: odjinud | Publikováno: 22.8.2016 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Němečtí občané se budou muset sami zásobit vším potřebným na prvních deset dnů v případě vážných živelných pohrom nebo války. Uvádí se to v nové koncepci civilní obrany SRN, kterou získaly k dispozici noviny Frankfurter Allgemeine (FAZ) a kterou má federální vláda projednávat ve středu.

„Obyvatelstvo má mít vlastní zásoby potravin na deset dnů", uvádí se v koncepci.

Kromě toho obyvatelstvo musí přijímat opatření, týkající se vlastního zásobování pitnou vodou na pět dní podle propočtu dva litry na člověka denně.

Celkově podle nové koncepce musí být obyvatelstvo schopné zásobit se vodou, jídlem, energií a penězi v hotovosti do té doby, dokud stát nebude moci vzít řešení těchto problémů na sebe.

Upozorňuje se také na důležitost spolehlivé signalizace, opevnění budov a zajištění normálního fungování zdravotnického systému.

Podle údajů FAZ se v Německu podobná koncepce zavádí poprvé od konce studené války v roce 1989. Byla zpracována na objednávku Výboru spolkového parlamentu pro otázky rozpočtu společně s takzvanou Bílou knihou Bundeswehru, což je instrukce národní bezpečnosti země.

V dokumentu, který má 69 stránek, se zdůrazňuje nízká pravděpodobnost útoku na Německo, který by vyžádal použití tradičních prostředků obrany země. Ale obranná opatření musí brát v úvahu takové ohrožující scénáře, které nemohou být zcela vyloučeny v budoucnosti.

Současné mechanismy v této oblasti jsou podle názorů autorů dokumentu nevyhovující.

 

Převzato z cz.sputniknews.com

Klíčová slova: Německo  | válka
4030 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Váš příspěvek porušuje právo šaría, vzkázal známé aktivistce... Twitter. Její odpověď byla dost drsnáChaluhy, třeste se! Bílí dredaři ve skutečnosti šíří rasismus. Taková je dikce nového stupně politické korektnosti (+ foto)Ruské špičky: USA nemají prostředky k nátlaku na politiku RuskaEuroopilec Juncker si užívá za naše peníze! Vůbec se s tím nemazlí. Podívejte se, jak si žije šlechta, poddaníBrutalita francouzské policie. Milovníci demokracie mlčí, není to v Rusku (+ foto)

ePortal.cz

Správnej chlap je ženskáDotační socialismus nás žene do pekel

euPortal.cz

Evropský parlament přichází s dalším nástrojem, kterým bude trestat "neposlušné" členské státy. Byli jsme před Bruselem, budeme i po němTo už je vážně jak za bolševika. BIS bude u nás určovat, co se bude učit ve školách!

Eurabia.cz

Lukáš Lhoťan komentuje: "Před německou 4. říši nás ochrání pouze USA aneb co nedokázal Hitler plní se skrze EU"Poslanec Bundestagu chce reformu EU - v partnerství s Ruskem

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Čtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...

ParlamentniListy.cz

„Vybírají poplatky i na pohřbu, za každou hodinu tanečních u vašich dětí.“ Senátor Valenta před klíčovým hlasováním udeřil na Petra Jandu a spol.Komentátorka nejen o „lepšolidech“: Profesor Putna! Akademik, intelektuál, elita národa, řeklo by se... A on označí prezidenta za „směšného ožralu“. To mluví za své
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny