„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Korporátní média skrývají, že Whitney Houston zemřela kvůli Big Pharma. Vzala si koktejl antidepresivních léků

Autor: Paul Joseph Watson | Publikováno: 16.2.2012 | Rubrika: ZDRAVÍ
Ilustrace

Korporátní média nám tvrdí, že to bude trvat „šest až osm týdnů“, než budeme přesně vědět, proč zemřela Whitney Houston. Média doufají, že to v té době již nikoho nebude zajímat, protože již bylo oznámeno, že zpěvačku zabil koktejl farmaceutických léků.   

Zpěvačka, které bylo 48 let, byla v sobotu nalezena mrtvá ve vaně v hotelu Beverly Hilton v Beverly Hills v Kalifornii.

„Autopsie byla dokončena v neděli, nicméně příčina smrti zpěvačky nebude nyní uvedena vzhledem k tomu, že se čeká na toxikologickou zprávu“, prohlásil pro CNN asistent soudního lékaře pro kalifornský okres Los Angeles Ed Winter. Winter odmítl uvolnit původní nález soudního lékaře týkající se smrti zpěvačky, když prohlásil, že „laboratorní výsledky se očekávají za šest až osm týdnů.“   

Stanice TMZ nicméně uvedla, že rodině Houstonové již bylo řečeno, že „zpěvačka nezemřela na následky utopení se, ale spíše, jak se zdá, díky tomu, že zkombinovala lék Xanax s dalšími léky na předpis a zároveň s alkoholem“.

V hotelovém pokoji Houstonové nebyly nalezeny žádné ilegální látky, „nicméně byly tam přítomny léky na předpis“, včetně „nejrůznějších lahviček, jež obsahovaly prášky na spaní“. I přesto, že se hovořilo o tom, že alkohol byl jedním z důvodů její smrti, „nebyl nalezen žádný důkaz, že by Houstonová pila na pokoji alkohol“.

Jak uvádí Radar Online, „zpěvačka užívala celou řadu sedativ, včetně Lorazepamu, Valia, Xanaxu a brala rovněž prášky na spaní, které byly také nalezeny v jejím hotelovém pokoji“.

Média hlavního proudu se v převážné míře vyhnula diskusi o tom, že příčinou úmrtí Houstonové byly farmaceutické léky, protože establishment se snaží  horlivě ukrýt skutečnost, že farmaceutické léky, převážně psychotropní antidepresiva, zabíjejí o 300 procent více lidí než ilegální substance.  

Jak poznamenal Mike Adams, „léky na předpis zabijí 200.000 Američanů ročně, a to i tehdy, pokud jsou brány tak jak bylo předepsáno a nedochází k jejich zneužívání!“ Ve srovnání s tím neexistuje žádný zdokumentovaný případ úmrtí způsobený marihuanou, a přesto je marihuana v Americe vedena jako ilegální substance.

„Whitney Houston je pouze jedním z bezpočtu Američanů, kteří se stali obětí Big Pharma, odvětví, jež se zajímá daleko více o své korporátní výdělky, než o životy skutečných lidí. A dnes jsme ztratili opět dalšího z kultovních amerických umělců. Život zpěvačky byl zkrácen díky její závislosti, díky předepsaným lékům a díky celé ´kultuře léčení´, která dnes v Americe panuje“, píše Mike Adams. Adams zároveň zdůrazňuje, že výstřední chování Houstonové, které bylo možné zaznamenat v době, jež předcházela jejímu úmrtí, jasně dokazuje, že zpěvačka byla pod vlivem vedlejších účinků psychiatrických léků, včetně Xanaxu, o němž je známo, že způsobuje podivínské chování a podněcuje sebevražedné myšlenky.

Vzhledem k tomu, že jsou nyní tato dvě odvětví tak úzce navzájem provázána, nemůžeme očekávat, že by korporátní média zpochybnila svůj vztah se svými farmaceutickými chlebodárci, a že by uvedla pravdu o smrti Houstonové.

Big Pharma utratí více peněz na propagaci a reklamu svých produktů než na výzkum a rozvoj a velká část z těchto peněz jde sítím, jež provozují hlavní zpravodajské relace. Proto se ani na okamžik nedomnívejte, že by taková média jako je CNN, NBC nebo CBS skutečně měla zájem hledat souvislost mezi farmaceutickými léky, jež Houstonová brala a jejím předčasným odchodem.

Podívejte se na video pod textem, v němž Alex Jones objasňuje, proč se establishment snaží ignorovat skutečnost, že to, co zabilo Whitney Houston, byly farmaceutické léky.

Establisment Media Hides Fact That Big Pharma Killed Whitney Houston, vyšel 13.února na infowars.com, překlad R.Václav 

čtěte také:

Architekty boje proti chřipkové pandemii platily farmaceutické firmy

Počítali s tím, že pomřeme. Zmrzačené děti pomník od výrobce léků nechtějí

Do Prahy míří "zrádce" farmaceutického průmyslu

Klíčová slova: média  | zdraví  | manipulace
5056 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Vědci odhalili údajný rasismus už u nemluvňat! Prý se s tím má něco udělatV budoucnu bude genetická zbraň schopna vyhlazovat určité národnostiŠílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)Zoufalí Katalánci zaútočili na středisko pro uprchlíky (+ video)

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

euPortal.cz

Jak je to s klimatickými změnami aneb stručný průvodce historií bludů o globálním oteplování a skutečnými příčinami změn klimatu na ZemiVatikán má kancelář pro řízený zánik. Místo kostela raději mešitu nebo noclehárnu?

Eurabia.cz

Greta se chystá do Ameriky, ale nechce tam kvůli ochraně klimatu letět letadlem. Přejde tam po moři jako JežíšDříve obdivovali SSSR, dnes plivou na Rusko a oslavuji socialistickou EU při výročí sovětské agrese z 1968

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmu

ParlamentniListy.cz

Naše zemička je ždímaná nenasytnými krky... První česká Popelka promluvilaNeraďte, udeřilo na Šichtařovou. A ta se nenechala
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny