„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Rakouský svobodný v průzkumech vede! Čeká „pravdu a lásku“ porážka v opakovaných rakouských prezidentských volbách?

Autor: MoonChild | Publikováno: 1.8.2016 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Prezidentský kandidát Svobodné strany Rakouska Norbert Hofer vede v posledních volebních průzkumech. Dříve jen nepatrně prohrál se zeleným kandidátem Alexandrem van der Bellenem, nicméně výsledek voleb byl vzhledem k volebním machinacím a nejasnostem ústavním soudem zrušen.

Poslední průzkumy vyznívají ve prospěch kandidáta svobodných (FPÖ). Hlasovalo by na něj 52 % dotázaných. Až 57 % z jeho příznivců tvrdí, že jeho největším kladem je jeho osobnost a to, že má jasný názor ve věci boje proti terorismu a omezení nezákonné imigrace.

Podle průzkumu má sama FPÖ vysokou podporu 35 %. Je to značně víc než v případě vládnoucích koaličních stran: sociální demokraté 25 % a lidovci 19 %.

Analytici poukazují, že nálady rakouské společnosti mohly ovlivnit nedávné teroristické útoky, k nimž došlo v západní Evropě.

Šéf FPÖ Heinz Christian Strache obviňuje současnou rakouskou vládu z neschopnosti, především pokud jde otázku nezákonné imigrace a terorismu. Požaduje rovněž zavedení sankcí proti Turecku v souvislosti s posledními nedemokratickými kroky tamější vlády.

 

Zdroj: Reuters

Klíčová slova: manipulace  | imigrace  | Rakousko  | volby
2695 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Váš příspěvek porušuje právo šaría, vzkázal známé aktivistce... Twitter. Její odpověď byla dost drsnáChaluhy, třeste se! Bílí dredaři ve skutečnosti šíří rasismus. Taková je dikce nového stupně politické korektnosti (+ foto)Ruské špičky: USA nemají prostředky k nátlaku na politiku RuskaEuroopilec Juncker si užívá za naše peníze! Vůbec se s tím nemazlí. Podívejte se, jak si žije šlechta, poddaníBrutalita francouzské policie. Milovníci demokracie mlčí, není to v Rusku (+ foto)

ePortal.cz

Správnej chlap je ženskáDotační socialismus nás žene do pekel

euPortal.cz

Evropský parlament přichází s dalším nástrojem, kterým bude trestat "neposlušné" členské státy. Byli jsme před Bruselem, budeme i po němTo už je vážně jak za bolševika. BIS bude u nás určovat, co se bude učit ve školách!

Eurabia.cz

Lukáš Lhoťan komentuje: "Před německou 4. říši nás ochrání pouze USA aneb co nedokázal Hitler plní se skrze EU"Poslanec Bundestagu chce reformu EU - v partnerství s Ruskem

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Čtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...

ParlamentniListy.cz

„Vybírají poplatky i na pohřbu, za každou hodinu tanečních u vašich dětí.“ Senátor Valenta před klíčovým hlasováním udeřil na Petra Jandu a spol.Komentátorka nejen o „lepšolidech“: Profesor Putna! Akademik, intelektuál, elita národa, řeklo by se... A on označí prezidenta za „směšného ožralu“. To mluví za své
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny