„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Polského europoslance stihl hněv a trest. Důvod? Řekl o imigrantech to, co každý ví. Navíc jen citoval… Uhodnete koho?

Autor: Antonín Seruti | Publikováno: 9.7.2016 | Rubrika: V BRUSELU
Ilustrace

Polský europoslanec Janusz Korwin-Mikke byl potrestán v Evropském parlamentu za své výroky o afrických imigrantech. Korwin-Mikke dostal dočasný zákaz vystupování v parlamentu a přijde o část odměn.

Předseda Evropského parlamentu (EP) socialista Martin Schulz potrestal polského europoslance Janusze Korwina-Mikkeho za jeho výroky o imigrantech z Afriky. Ten tehdy citoval konžského diplomata, který prohlásil, že Evropu zaplavuje „africká žumpa“.

„Problém nespočívá v tom, že nás zaplavují imigranti. Jenom v tom, že jsou to špatní imigranti. Oni vůbec nechtějí pracovat, slíbili jim velkou podporu a oni chtějí velkou podporu. Ale konžský diplomat řekl, že Evropu zaplavuje žumpa,“ prohlásil Korwin-Mikke v EP.

Můžeme tedy být pyšní, že jsme část Afriky osvobodili od této žumpy. Ale naší povinností je naučit ty lidi rozumu. Nic však tak neučí rozumu jako hlad. Je třeba přestat jim platit podporu a přinutit je prostě do práce. A protože nejlepším učitelem je příklad, musíme dát příklad a přestat platit podporu také sobě. Protože vlastní lidi také demoralizujeme,“ dodal.

Za tyto výroky z rozhodnutí předsedy EP Martina Schulze byla polskému europoslanci odebrána část diet v hodnotě tří tisíc euro. Dostal rovněž zákaz vystupování během zasedání europarlamentu po dobu pěti dní.

Podle Korwina-Mikkeho je trest za citování konžského diplomata útokem na jeho právo svobodného projevu. Proti Schulzovu rozhodnutí se odvolá.

 

Zdroj: tvpparlament.pl

Klíčová slova: EU  | politická korektnost  | svoboda  | buzerace  | socialismus  | cenzura  | Afrika  | imigrace
12677 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Člověk málem přišel o hlavu! Zvířeckoprávním aktivistům se protest vymkl z rukou (+ video)Íránský útok na tankery? Japonci zpochybňují americkou a saúdskoarabskou propaganduDvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volíČetba knih způsobuje změny v mozku!

ePortal.cz

Cítíte ten rozdíl? Na Letné umělci lámali čínské hůlky i rdousili ruského plyšového medvěda. Zazářili nahatí Jarda Hutka a Kačka Jacques Bursíková

euPortal.cz

Piráti a KDU-ČSL nominovaly do Rady ČTK Josefa Šlerku, což je člověk napojený na sorosovské globalistyŠokující miliardová kauza Walderode. Benešovy dekrety porušeny. České soudy rozhodly o navrácení majetku rodu s nacistickou minulostí

Eurabia.cz

Imigrant z Nepálu podřezal v Itálií Poláka. Polák mu nechtěl totiž dát peníze ...OSN: Táák holenkové, a teď si džihádisty pěkně vemte domů do Evropy!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životMilióny obětí podvodu s cholesterolem. Vejce a tučná jídla potřebujeme! Impotence a infarkty v důsledku "zdravé výživy? Kudy z toho? Nespoléhejme na vědce, ale na rozum

euServer.cz

Přesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí konto

ParlamentniListy.cz

Vaše generace vnímá demonstrace jako samozřejmost... Schillerová nadzvedla ze židle Tvarůžkovou z ČT. Ta začala soptitTakže zpět ke kalkulačce... Analytik počítá demonstranty na Letné a o jejich vlivu má zcela jasno
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny