„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Polského europoslance stihl hněv a trest. Důvod? Řekl o imigrantech to, co každý ví. Navíc jen citoval… Uhodnete koho?

Autor: Antonín Seruti | Publikováno: 9.7.2016 | Rubrika: V BRUSELU
Ilustrace

Polský europoslanec Janusz Korwin-Mikke byl potrestán v Evropském parlamentu za své výroky o afrických imigrantech. Korwin-Mikke dostal dočasný zákaz vystupování v parlamentu a přijde o část odměn.

Předseda Evropského parlamentu (EP) socialista Martin Schulz potrestal polského europoslance Janusze Korwina-Mikkeho za jeho výroky o imigrantech z Afriky. Ten tehdy citoval konžského diplomata, který prohlásil, že Evropu zaplavuje „africká žumpa“.

„Problém nespočívá v tom, že nás zaplavují imigranti. Jenom v tom, že jsou to špatní imigranti. Oni vůbec nechtějí pracovat, slíbili jim velkou podporu a oni chtějí velkou podporu. Ale konžský diplomat řekl, že Evropu zaplavuje žumpa,“ prohlásil Korwin-Mikke v EP.

Můžeme tedy být pyšní, že jsme část Afriky osvobodili od této žumpy. Ale naší povinností je naučit ty lidi rozumu. Nic však tak neučí rozumu jako hlad. Je třeba přestat jim platit podporu a přinutit je prostě do práce. A protože nejlepším učitelem je příklad, musíme dát příklad a přestat platit podporu také sobě. Protože vlastní lidi také demoralizujeme,“ dodal.

Za tyto výroky z rozhodnutí předsedy EP Martina Schulze byla polskému europoslanci odebrána část diet v hodnotě tří tisíc euro. Dostal rovněž zákaz vystupování během zasedání europarlamentu po dobu pěti dní.

Podle Korwina-Mikkeho je trest za citování konžského diplomata útokem na jeho právo svobodného projevu. Proti Schulzovu rozhodnutí se odvolá.

 

Zdroj: tvpparlament.pl

Klíčová slova: EU  | politická korektnost  | svoboda  | buzerace  | socialismus  | cenzura  | Afrika  | imigrace
13045 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxi

ePortal.cz

Celonárodní karanténa je cestou do pekel. Apelujme i v této pozdní hodině na politiky, aby okamžitě otevřeli školy, obchody i restauraceKoronavirus jako chřipka, neomarxismus jako mor

euPortal.cz

Virus totálního blbství: USA se zničí samy. Učit se budete jen o islámu a černoších. Pryč s hnusnou evropskou rasistickou klasikou! Na sever Čech přichází stále více Romů ze Slovenska. Za stěhováním jsou hlavně výrazně vyšší sociální dávky a pro muže dostupná práce načerno

Eurabia.cz

Byla to ministryně za KDU-ČSL, kdo zrušil českou civilní obranu a proto jsme dnes bez ochranyKorona: Došlo na imigranstké čtvrti. "Tyranie menšiny"! Povolat armádu !

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Podpora migrace na západě Evropy kvůli zjevné neochotě migrantů podrobit se omezením, zkomplikuje průběh epidemie. Co se stane, až následná hospodářská krize omezí jejich sociální podporu...Přežije EU pandemii?

ParlamentniListy.cz

Politickým neziskovkám už ani korunu! Padla výzva premiérovi. A je zde otevřený dopisSlavný Čech udeřil: Karanténa? Teď můžete pozorovat, kdo je kokot. Největší bojovníci za něčí práva a za menšiny řvou, že nemůžou chodit ven!
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny