„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Evropa v rozkladu. Pro „různorodost“ prý udělají „cokoliv“! Nyní zavádějí zvláštní policejní šátky pro muslimky, aby je přitáhli do řad policie. Sluší jim to? (+ foto)

Autor: MoonChild | Publikováno: 17.6.2016 | Rubrika: IMIGRACE
Ilustrace

Skotská policie prohlásila, že udělá „cokoliv“ proto, aby byla více „různorodá“. Z toho důvodu zavede zvláštní policejní hidžáb, aby přitáhla více muslimek k práci v policejních řadách.

Vedení Skotské policie zveřejnilo zprávu o tom, jak pracuje na „dosažení pracovního prostředí, které by odráželo více naši společnost“ a povzbuzuje „lidi z nedostatečně zastoupených skupin, aby zvážili kariéru u policie“.

Zpráva kritizuje skutečnost, že nebílí Britové tvoří pouze 2,6 % skotských policistů, zatímco poměr Skotů nebělošského původu se od roku 2001 zdvojnásobil ze 2 % na 4 %.

Proto, jak uvádí zpráva, „ve snaze přitáhnout více muslimských žen k policejní práci byl vyvinut a zkoušen vzor hidžábu [tj. muslimského šátku pro ženy]“.

Skotská policie ale není první, neboť londýnská Metropolitní policie schválila hidžáb jako součást uniformy už před deseti lety (viz obrázek).

Šéf Skotské policejní federace Brian Docherty sdělil listu The Scotsman, že „cokoliv pomůže zvýšit různorodost v řadách policie je třeba vítat a nevidíme důvod, proč by to mělo komukoliv vadit“.

Skotská policie se obrátila s dotazníkem na Skotskou muslimskou policejní asociaci, aby se vyjádřila, jak může policie vyjít vstříc islámským potřebám a hodnotám.

Předseda Skotské muslimské policejní asociace Fahad Bašír prohlásil, že zavedení policejního hidžábu Skotskou policií je „krok správným směrem“.

Zdroj: breitbart.com

Klíčová slova: Velká Británie  | politická korektnost  | islám  | ženy
4015 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Člověk málem přišel o hlavu! Zvířeckoprávním aktivistům se protest vymkl z rukou (+ video)Íránský útok na tankery? Japonci zpochybňují americkou a saúdskoarabskou propaganduDvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volíČetba knih způsobuje změny v mozku!

ePortal.cz

Na Letné umělci lámali čínské hůlky i rdousili ruského plyšového medvěda. Zazářili nahatí Jarda Hutka a Kačka Jacques BursíkováÚnos a znásilnění, které otřáslo Izraelem

euPortal.cz

Podle sluníčkářů imigrace a islám není hrozbou. Ale zpráva odhalila, že islámské teroristické útoky v Evropě vzrostly mezi lety 2007 a 2017 o 725 procent!Armáda potřebuje vrtulníky, nikoliv ale ty předražené z USA. Odborník hovoří

Eurabia.cz

Imigrant z Nepálu podřezal v Itálií Poláka. Polák mu nechtěl totiž dát peníze ...Cikáni pořádají loupežné nájezdy v Itálií již za bílého dne ... Mladý Ital se stal jejich cílem a bojuje o život

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životMilióny obětí podvodu s cholesterolem. Vejce a tučná jídla potřebujeme! Impotence a infarkty v důsledku "zdravé výživy? Kudy z toho? Nespoléhejme na vědce, ale na rozum

euServer.cz

Přesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí konto

ParlamentniListy.cz

Erik Best a Milion chvilek: Čapí hnízdo? O to nejde. Pravdu hledejte jindePamatujete intervence? ČNB nyní podle Markéty Šichtařové chystá ještě větší hloupost
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny