„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Evropa v rozkladu. Pro „různorodost“ prý udělají „cokoliv“! Nyní zavádějí zvláštní policejní šátky pro muslimky, aby je přitáhli do řad policie. Sluší jim to? (+ foto)

Autor: MoonChild | Publikováno: 17.6.2016 | Rubrika: IMIGRACE
Ilustrace

Skotská policie prohlásila, že udělá „cokoliv“ proto, aby byla více „různorodá“. Z toho důvodu zavede zvláštní policejní hidžáb, aby přitáhla více muslimek k práci v policejních řadách.

Vedení Skotské policie zveřejnilo zprávu o tom, jak pracuje na „dosažení pracovního prostředí, které by odráželo více naši společnost“ a povzbuzuje „lidi z nedostatečně zastoupených skupin, aby zvážili kariéru u policie“.

Zpráva kritizuje skutečnost, že nebílí Britové tvoří pouze 2,6 % skotských policistů, zatímco poměr Skotů nebělošského původu se od roku 2001 zdvojnásobil ze 2 % na 4 %.

Proto, jak uvádí zpráva, „ve snaze přitáhnout více muslimských žen k policejní práci byl vyvinut a zkoušen vzor hidžábu [tj. muslimského šátku pro ženy]“.

Skotská policie ale není první, neboť londýnská Metropolitní policie schválila hidžáb jako součást uniformy už před deseti lety (viz obrázek).

Šéf Skotské policejní federace Brian Docherty sdělil listu The Scotsman, že „cokoliv pomůže zvýšit různorodost v řadách policie je třeba vítat a nevidíme důvod, proč by to mělo komukoliv vadit“.

Skotská policie se obrátila s dotazníkem na Skotskou muslimskou policejní asociaci, aby se vyjádřila, jak může policie vyjít vstříc islámským potřebám a hodnotám.

Předseda Skotské muslimské policejní asociace Fahad Bašír prohlásil, že zavedení policejního hidžábu Skotskou policií je „krok správným směrem“.

Zdroj: breitbart.com

Klíčová slova: Velká Británie  | politická korektnost  | islám  | ženy
3901 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Chaluhy, třeste se! Bílí dredaři ve skutečnosti šíří rasismus. Taková je dikce nového stupně politické korektnosti (+ foto)Ruské špičky: USA nemají prostředky k nátlaku na politiku RuskaEuroopilec Juncker si užívá za naše peníze! Vůbec se s tím nemazlí. Podívejte se, jak si žije šlechta, poddaníBrutalita francouzské policie. Milovníci demokracie mlčí, není to v Rusku (+ foto)Neuvěřitelná epidemie útoků kyselinou! Policie si neví rady. Další kulturní obohacení Evropy

ePortal.cz

Jan Palach nebyl hrdina. To opravdu neRazítkovací mánie snad nikdy neskončí

euPortal.cz

V minulosti Kliniku podpořil Andrej Babiš a dokonce hrál roli při jakési provizorní užívací smlouvě, za což byl tehdy levičáckými kruhy adorovánTvrdá realita: V Británii díky muslimům 15 útoků kyselinou týdně. Z toho 3/4 v Londýně

Eurabia.cz

Jak muslimové skrývají svou agresivitu za obviňování druhých z perzekuce muslimů Jak potom kvalifikovat chování NATO v Srbsku či v Afghánistánu a některých jeho členů v Iráku a v Libyí?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

ParlamentniListy.cz

Halík mě poslal do pekla. Lituji, že jsem z Putny udělal profesora. Zeman u Soukupa odpálil několik bombBrutální výsměch Jaroslava Plesla „kavárně". TOPiči! Na Soukupa prý budou muset „vyhrabat" rasismus
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny