„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Evropa v rozkladu. Pro „různorodost“ prý udělají „cokoliv“! Nyní zavádějí zvláštní policejní šátky pro muslimky, aby je přitáhli do řad policie. Sluší jim to? (+ foto)

Autor: MoonChild | Publikováno: 17.6.2016 | Rubrika: IMIGRACE
Ilustrace

Skotská policie prohlásila, že udělá „cokoliv“ proto, aby byla více „různorodá“. Z toho důvodu zavede zvláštní policejní hidžáb, aby přitáhla více muslimek k práci v policejních řadách.

Vedení Skotské policie zveřejnilo zprávu o tom, jak pracuje na „dosažení pracovního prostředí, které by odráželo více naši společnost“ a povzbuzuje „lidi z nedostatečně zastoupených skupin, aby zvážili kariéru u policie“.

Zpráva kritizuje skutečnost, že nebílí Britové tvoří pouze 2,6 % skotských policistů, zatímco poměr Skotů nebělošského původu se od roku 2001 zdvojnásobil ze 2 % na 4 %.

Proto, jak uvádí zpráva, „ve snaze přitáhnout více muslimských žen k policejní práci byl vyvinut a zkoušen vzor hidžábu [tj. muslimského šátku pro ženy]“.

Skotská policie ale není první, neboť londýnská Metropolitní policie schválila hidžáb jako součást uniformy už před deseti lety (viz obrázek).

Šéf Skotské policejní federace Brian Docherty sdělil listu The Scotsman, že „cokoliv pomůže zvýšit různorodost v řadách policie je třeba vítat a nevidíme důvod, proč by to mělo komukoliv vadit“.

Skotská policie se obrátila s dotazníkem na Skotskou muslimskou policejní asociaci, aby se vyjádřila, jak může policie vyjít vstříc islámským potřebám a hodnotám.

Předseda Skotské muslimské policejní asociace Fahad Bašír prohlásil, že zavedení policejního hidžábu Skotskou policií je „krok správným směrem“.

Zdroj: breitbart.com

Klíčová slova: Velká Británie  | politická korektnost  | islám  | ženy
4697 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny