„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Sláva! Další vítězství Lidu

Autor: Bohumil Šourek | Publikováno: 12.2.2012 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

Úplně zřetelně jsem slyšel, jak si národ oddechl. Týdny - co týdny, měsíce, ba, co měsíce, celé roky národ trnul, napětím až sténal: schválí nám parlament přímou volbu prezidenta? Po mnoha – zajisté arogantních – odmítnutích se národ konečně dočkal. Sám si bude volit nejvyššího kladeče věnců. Jest již jisté, že od této chvíle budeme mít za prezidenta pouze ty nejlepší z nás, lidi neúplatné a nezkorumpované, do morku kostí poctivé.

V menším si to národ už vyzkoušel, když si všelijakými nátlakovými akcemi a peticemi pod mediálním vlivem pravdy a lásky vymohl zřízení funkce ombudsmana. Pravda, nemůže si ho volit sám (všeho do času), ale je jisté, že všelijaké úřady, jak nám je stát na všech úrovních do všelijakých velkých budov naskládal, aby nám sloužily, si od té doby dávají zatroleně pozor a slouží nám věrně a oddaně. Natož aby šikanovaly! To už si ani náznakem netroufnou u vědomí ombudsmana, veřejného to ochránce práv, za zády občana.

Nyní tedy máme nového ochránce, nezávislého na politicích a tudíž schopného nezávislého úsudku. Však LID si ho zvolil! Tedy zvolí. A může LID volit špatně? No, to určitě ne, to by mě hanba fackovala na to jen pomyslet…

Jen bych potřeboval vysvětlit, proč ty politiky volí tak mizerně.

Možná je to tím, že jsou rozlezlí v různých těch stranách, které národu všelijak lžou, slibují a neplní, spolčují se s mafiány a korupčníky? Jasně, to je ono! Pryč se stranami, zbývá poslední krok – přímé volby politiků. A pak už se konečně rozprostře v zemích koruny české dlouho očekávaný ráj, konec jakýchkoliv autorit. Pravá anarchie. Štěstí. Blahobyt!

Bezmocnost podporuje zbožná přání. A to i v neznabožské společnosti. (No, v takové možná ještě víc.) Nedivím se kolegům občanům, že se upnuli k tomuto novému projektu a chytli se ho jako záchranného kruhu, bez ohledu na konkrétní příklady, že ani prezident zvolený z vůle lidu neznamená spásu. Příkladů věru nalezlo by se dost z prezidentských a poloprezidentských systémů.

Vždyť dosažení přímé volby prezidenta je jasným důkazem toho, že si lid vládne, že dokáže změnit poměry! Dosáhne svých snů, jde-li za nimi urputně. Však politici u vidiny voleb nakonec hlasu lidu podlehnou a vyhoví mu. Dosáhne tedy jednou Lid demokraticky svého cíle i v požadavku úplné přímé demokracie a anarchii nastolí. Bůh nám buď milostiv.

autor je členem monarchistického sdružení Monos

čtěte také:

Zdravice účastníkům konference „Hovory na pravici“: Koruna česká - Slezsko proti NWO a havlistům

Od Nového světového řádu zpět k přirozenému řádu Božímu

Otevřený dopis slezské Koruny České prezidentu Klausovi: Tohle není demokracie, ale diktatura korporací

Klíčová slova: domácí politika  | Česká republika  | demokracie
3350 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxiTak tohle nedokážete! Greta prý vidí oxid uhličitý pouhým okem!Hrdinové z Antify proti důchodkyni s chodítkem (+ video)Na antirasistické konferenci zakázali bělochům pokládat otázkyGreta není první! Už před 27 lety tleskali světoví potentáti holčičce, která nechtěla dýchat vzduch a kupodivu dodnes blahobytně žije (+ video)

ePortal.cz

Rebelie lhářů. Vzpoura proti neexistujícímu „šestému masovému vymírání“ODS na cestě od modré k červené. K tomu můžeme ještě přičíst návštěvu předsedy ODS Petra Fialy v Řeporyjích, kam přijel podpořit místního hulváta Pavla Novotného

euPortal.cz

Další šílenosti, které se dějí ve Čtvrté říši Angely Merkelové. Každý, kdo je v Německu proti imigraci, je automaticky označován za „rasistu“ či „pravicového extremistu“...Tajné služby: Vyšší forma diplomacie? Náš významný zpravodajský důstojník o tom byl přesvědčen. Bývali špióni statní jonáci! Poslední Polreichova "zpráva o stavu světa"

Eurabia.cz

V Brně na ZŠ Vejrostova propagují dětem lásku k islámu!Orbán: Pokud Turecko pustí imigranty, použijeme na hranicích sílu!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Rasputina na PutinaŽe Praha volí jako rozšířený ústav pro choromyslné, je věcí známou a ostatním lidem českým , moravským i slezským svorně proklínanou

ParlamentniListy.cz

Ján Čarnogurský pro PL: Za migraci může Západ. Liberalismu se bojím více než komunismu„Kdo nehlásá ve jménu EU, USA i Grety svaté, hlásá proti nám.“ Komentátor Vyoral tuší, co se po „výhrůžkách“ Pavla Zemana bude dít a koho to postihne
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny