„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Vysokoškoláci se činí. Téměř třetina imigrantů se už dostala do konfliktu se zákonem. Mohou za to xenofobové? Šokující data!

Autor: Emil Sádlo | Publikováno: 11.4.2016 | Rubrika: IMIGRACE
Ilustrace

Vysoká kriminalita mezi tzv. uprchlíky vyvrací pohádky o jejich mravní úrovni. Skoro třetina z nich se ve Vídni už dostala do střetu se zákonem.

V roce 2015 podalo v Rakousku žádost o azyl 88 151 osob, z nich bylo 20 374 (23,1 %) podáno ve Vídni, přičemž více než 70 % tzv. uprchlíků tvořili mladí muži.

Ze statistik rakouského ministerstva vnitra, které zveřejnil list „Kronen Zeitung“, vyplývá, že 6 503 tzv. uprchlíků, tedy 31,9 % (!), se v hlavním městě Rakouska dostalo kvůli různým trestným činům nebo přestupkům do záznamů policie. 3 327 z nich spadá do věkové skupiny od 14 do 24 let a 2 602 do věkové skupiny 25 až 39 let.

Počet trestných činů nebo přestupků vzrostl ve srovnání s rokem 2014 o 46,6 % a počet mladistvých delikventů do 20 let dokonce o 72 %.

Ve většině případů se jedná o obchod s drogami, krádeže, vloupání a loupežná přepadení.

 

Zdroj: krone.at

Klíčová slova: imigrace  | Rakousko  | kriminalita
3076 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Dvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volíČetba knih způsobuje změny v mozku!Svět se mění. K lepšímu? Pride 1959 vs Pride 2019Bilderberg! Známe agendu a účastníky letošního setkání šedých korifejů ve Švýcarsku

ePortal.cz

Jestli si u nás Putin někoho platí, tak je to tenhle joudaVrchol barbarství, Palestinci spalují izraelskou zemi

euPortal.cz

Boj sluníčkářů, neomarxistů a elitářů proti vlastencům a normálním hodnotám se přiostřuje. Dokonce napadli nedávno i Ladislava Jakla... Pomozte nám proto prosímVšechny polistopadové vlády bohužel nechaly zbídačit a chátrat českých venkov a zničit české zemědělství

Eurabia.cz

Studie: brutální islamizace v britských věznicíchImigranti v detenčním centru se vzbouřili: chtějí kapesné

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životSilnější než chemoterapie: Bylinka na rakovinu, která vám roste přímo pod nosem

euServer.cz

Probíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracieMůže vůle 1/3 občanů přetlačit vůli 2/3 občanů?

ParlamentniListy.cz

Pamatujete intervence? ČNB nyní podle Markéty Šichtařové chystá ještě větší hloupostMoravec chtěl pitvat Babišův audit, ale narazil. A zněla Havlova slova
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny